Kamil Durczok

Ludzie telewizji, radia, prasy i internetu, osoby z pierwszych stron gazet i nie tylko.
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

Kamil Durczok

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Abbott pisze: 02 lis 2021, 16:08 Dla mnie potoczone drogi zawodowe tych dwóch panów to jak północ z południem. Nie ma porównania.
Nadal nie widzisz związku? Oto fragment artykułu "Wirtualnych mediów" o Lisie sprzed paru dni:

"Dziennikarze „Newsweeka”, z którymi rozmawialiśmy mówią anonimowo, że wybuchowy charakter szefa był ogólnie znany i to od lat. - To taki tryb zarządzania, wyniesiony jeszcze z lat 90. Sporo krzyku, połajanek, wojskowego ustawiania ludzi do pionu, ale raczej dlatego, żeby ich zmotywować do pracy. Nie z czystej złości czy złośliwości - opisują".

W pierwszej chwili myślałem, że to fragment dawnego tekstu o Durczoku. On też nie zachowywał się tak "ze złośliwości" tylko dla "motywacji".

Link: https://[link zakazany]/artykul/g ... tomasz-lis
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

Kamil Durczok

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

@bustram nadal to 2 różne sprawy. Lis kierował "Newsweekiem" przez 10 lat i wszyscy co z nim pracowali na jego warunki się zgadzali i za nim przechodzili z "Wprostu" czy Polsatu News. Durczok po swojej aferze ponosił same klęski pod względem zawodowym i prywatnym.

Jak widzę słowo "anonim" w prasie lub portalach internetowych, to działa na mnie jak płachta na byka. Jak mnie prześladowano w byłej pracy jakieś 6 lat temu, to potrafiłem się podpisać pod skargą swoją osobą, a pracownica która mnie gnębiła dostała dyscyplinarkę. Trudno więc jest mi się odnieść do artykułu, który zalinkowałeś tym bardziej, że na twitterze z imienia i nazwiska Lisa żegnały oraz dziękowały mu osoby za współpracę pracujące dalej w Ringier Axel Springer Polska. Po Durczoku właściwie nikt nie płakał, a przez sam TVN został wygumkowany.

Podsumowując, to odejście Lisa skupia się obecnie na spekulacjach i domysłach. U Durczoka wszystko było już jasne od samego początku.
Moje prywatne zdanie jest takie, że Lis za bardzo stał się rzecznikiem prasowym Platformy Obywatelskiej i dlatego wyleciał. Oczywiście mogę się mylić, ale to czas zweryfikuje.

A inspekcje pracy powinny działać we wszystkich zakładach pracy. Do tego zostały powołane.
WiktoriaM
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 06 kwie 2022, 12:22
x 1

Kamil Durczok

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: WiktoriaM »

Mi strasznie szkoda tego dziennikarza :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Osobowości medialne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości