[TVP2/TVP1] You can dance - Nowa generacja (2021, 2023)

Archiwalne programy Telewizji Polskiej.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP2/TVP1] You Can Dance - Nowa Generacja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Oczywiście nadal uważam, że w dorosłej wersji Antos by się obroniła, nie neguję jej tego, co w tanecznym świecie osiągnęła, ale i tak bardzo mnie rozczarowała jeśli chodzi o jurorowanie, szczególnie, że sama w tym samym formacie brała udział kilka lat wcześniej.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19305
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13418

[TVP2/TVP1] You Can Dance - Nowa Generacja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Bardzo mnie dziwi że Ida trzyma się kurczowo roli prowadzącej akurat w tym programie. Oglądając niektóre odcinki w ubiegłym roku miałem wrażenie że już młodziutka Roksana jest bardziej stonowana od niej, a akurat taka osoba, z tanecznym dorobkiem, która rozruszałaby towarzystwo jurorskie byłaby wskazana.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP2/TVP1] You Can Dance - Nowa Generacja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Po tym jak bardzo szalenie Ida jurorowała w "Dance Dance Dance", to już wolę, by by prowadziła, niż jurorowała. ;) Zresztą za czasów dorosłej edycji w TVN-ie mieliśmy już już switch z Rusin z prowadzącej na jurorkę. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6106
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 515
x 1581

[TVP2/TVP1] You Can Dance - Nowa Generacja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Za te wszystkie wybitne pląsy między tancerzami, dobrze że Rusin usadzili między jurorami.
Wychodząc z offtopu, to ja też widzę Idę jako jurorkę. Studziłaby pana marudę, niszczyciela dobrej zabawy, pogromcę uśmiechów dzieci.
Awatar użytkownika
Damian1998
VIP Expert
Posty: 2134
Rejestracja: 22 mar 2017, 22:09
x 1754
x 693

[TVP2/TVP1] You Can Dance - Nowa Generacja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damian1998 »

A na prowadzącą Edytę Herbuś. W jednym z odcinków bardzo dobrze się sprawdziła.
"Żeby Polska była Polską. Bądźmy razem z Telewizją Polską" AD 2021 - J. O. Kurski 🤡🤡
bucik11
Legendary
Posty: 10532
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TVP2/TVP1] You Can Dance - Nowa Generacja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Edytę Herbuś już lepiej jakbyśmy zobaczyli w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" bądź jako jurorkę w "Tańcu z gwiazdami", a nie tam w programie, który już jesienią okazał się klapą.

Co do Cichopkowej to nie zdziwię się jak ją zobaczymy w jakiejś roli w nadchodzącym sezonie.
bucik11
Legendary
Posty: 10532
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TVP2/TVP1] You Can Dance - Nowa Generacja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Party w nowym magazynie:
„Producentom zależało na odświeżeniu formuły programu, a Kasia była idealną kandydatką. Świetnie tańczy, ma też fajny kontakt z dzieciakami.”
https://party.pl/tv-show/katarzyna-cich ... 145318-r1/

Jeżeli faktycznie Kasia się potwierdzi to ciekawe czy w roli jurorki, przecież ostatnio była mowa, że w jury obok Agustina zasiądą osoby niezwiązane z tańcem :lol:
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP2/TVP1] You Can Dance - Nowa Generacja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

"Party" jednocześnie niejako potwierdza to, o czym pisałem - Cichopek ma zająć miejsce Antos. Nic w artykule nie było o Kostrzewskim.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19305
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13418

[TVP2/TVP1] You Can Dance - Nowa Generacja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Cichopek w rozmowie z Party potwierdza że dostała taką propozycję, są prowadzone rozmowy a udział w YCD "byłby spełnieniem jej marzeń".
Awatar użytkownika
Kamil1998
Poster
Posty: 1548
Rejestracja: 14 lut 2021, 19:45
x 5
x 626

[TVP2/TVP1] You Can Dance - Nowa Generacja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil1998 »

Nowa pupilka pana Kurskiego zdaje się. :D Uważam, że ten program to zwykła zapchajdziura ale to nie jedyny przypadek w TVP.
bucik11
Legendary
Posty: 10532
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TVP2/TVP1] You Can Dance - Nowa Generacja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Klaudia Antos gorzko o współpracy z TVP i pójściem na łatwiznę podczas produkcji programu.
am-nie-dac-sie-stlamsic-6783226765208512a
Nie mam i nigdy nie miałam kontraktu z TVP. To była dosyć długa, ale potrzebna walka dla mnie samej. Chciałam postawić swoją kropkę nad i. Nie dać się stłamsić. Może to był problem, że nie można było mnie rzucić w kącik i powiedzieć, co mam robić.
https://www.pudelek.pl/klaudia-antos-ju ... -pojscie-n
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11285
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 660
x 1879

[TVP2/TVP1] You Can Dance - Nowa Generacja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Ten program coraz bardziej się zakopuje, najpierw klapa oglądalnościowa, potem niezrozumiała decyzja o kolejnym sezonie, "fantastyczna" frekwencja na castingach gdzie podobno sam "arcybiskup tańca" musiał przekupywać swoich podopiecznych do wzięcia udziału, wreszcie angaż Cichopkowej i teraz Antos o fuszerce jaka panowała na planie. No ale czego się nie robi żeby błyszczała jedna osoba. Skoro Augustin tak usilnie musi mieć program w TVP to już większym sensem byłby "DDD 4" czy szumne zapowiadany program taneczny z dziadkami, ale Jackowi ewidentnie już się nie chce i od pewnego czasu tworzy ramówki totalnie na odwal się, niemal jak za czasów Brauna, ale to już temat na inną rozmowę.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVP2/TVP1] You Can Dance - Nowa Generacja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Mnie rozwala to gadanie o dodatkowych castingach, bo wielkie zainteresowanie po tym jak w Gdańsku były DWADZIEŚCIA TRZY dzieci, a w innym 27 :lol:

Propaganda nawet w rozrywce no to już przebija najbardziej reżimowe tv na świecie xD
bucik11
Legendary
Posty: 10532
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TVP2/TVP1] You Can Dance - Nowa Generacja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Medyk24 pisze: 25 cze 2022, 21:18 Skoro Augustin tak usilnie musi mieć program w TVP to już większym sensem byłby "DDD 4" czy szumne zapowiadany program taneczny z dziadkami, ale Jackowi ewidentnie już się nie chce i od pewnego czasu tworzy ramówki totalnie na odwal się, niemal jak za czasów Brauna, ale to już temat na inną rozmowę.
Podobnie uważam, skoro Jacek ciągle chce mieć duże taneczne show w swojej ramówce to najlepszym wyborem byłby powrót do "Dance Dance Dance", ale jak można zrozumieć to program jest za drogi, skoro idzie w tańsze "You Can Dance". Co do tańca z dziadkami to najprawdopodobniej ruszają już castingi, umieściłem informację w wątku.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP2/TVP1] You Can Dance - Nowa Generacja

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

bucik11 pisze: 25 cze 2022, 20:19 Klaudia Antos gorzko o współpracy z TVP i pójściem na łatwiznę podczas produkcji programu.
am-nie-dac-sie-stlamsic-6783226765208512a
Nie mam i nigdy nie miałam kontraktu z TVP. To była dosyć długa, ale potrzebna walka dla mnie samej. Chciałam postawić swoją kropkę nad i. Nie dać się stłamsić. Może to był problem, że nie można było mnie rzucić w kącik i powiedzieć, co mam robić.
https://www.pudelek.pl/klaudia-antos-ju ... -pojscie-n
Z tym, że metody Impresariatu TVP są takie jakie są, to się zgodzę, ale czytając, co Antos powiedziała, to jeszcze bardziej jestem rozczarowany jej postawą. Momentami sprawia wrażenie, jakby nie wiedziała w jakim programie brała udział. Owszem, to jest profesjonalny konkurs taneczny, ale przede wszystkim to program rozrywkowy z czynnikiem "family-friendly" - przynajmniej tak powinno być, skoro biorą udział w nim dzieci - a nie egzamin do jakieś szkoły tanecznej, czy spektaklu. Przykre, że potwierdziła powiedzenie o zapominalskim wole, co cielęciem był, szczególnie, że sama brała udział w tym samym formacie.
Jordi pisze: 26 cze 2022, 0:14 Mnie rozwala to gadanie o dodatkowych castingach, bo wielkie zainteresowanie po tym jak w Gdańsku były DWADZIEŚCIA TRZY dzieci, a w innym 27 :lol:
Może rok temu nie było jakiś wielkich tłumów, ale spokojnie można było znaleźć pełno zdjęć z castingów, a w tym roku o to wręcz trudno.
Medyk24 pisze: 25 cze 2022, 21:18 Ten program coraz bardziej się zakopuje, najpierw klapa oglądalnościowa, potem niezrozumiała decyzja o kolejnym sezonie, "fantastyczna" frekwencja na castingach gdzie podobno sam "arcybiskup tańca" musiał przekupywać swoich podopiecznych do wzięcia udziału, wreszcie angaż Cichopkowej i teraz Antos o fuszerce jaka panowała na planie. No ale czego się nie robi żeby błyszczała jedna osoba. Skoro Augustin tak usilnie musi mieć program w TVP to już większym sensem byłby "DDD 4" czy szumne zapowiadany program taneczny z dziadkami, ale Jackowi ewidentnie już się nie chce i od pewnego czasu tworzy ramówki totalnie na odwal się, niemal jak za czasów Brauna, ale to już temat na inną rozmowę.
Gdyby nie to, że w programie biorą udział dzieci, to wzajemne uzależnienie się Kurskiego i Egurroli byłoby wręcz niezwykle zabawne. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości