[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
sebastiannn
User of the Year 2023!
Posty: 5513
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:38
x 1173
x 1531

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sebastiannn »

Poszukałem w internecie informacji o Robercie Szpręgielu. Ma 48 lat. Po studiach rozpoczął pracę w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie. Brał udział w takich realizacjach, jak: Orfeusz w piekle J. Offenbacha (rola Morfeusza), Piotruś Pan do muzyki J. Stokłosy oraz Miss Saigon C. Schoenberga. Po kilku latach powrócił jednak do śpiewu klasycznego, wiążąc się zawodowo z Warszawską Operą Kameralną, w której pracował do lipca 2017 roku. Jako solista występował w wystawianych przez WOK dziełach Mozarta, Rossiniego, Donizettiego, Kurpińskiego, Moniuszki, Albertiniego oraz Strawińskiego. Kreował również role w kompozycjach współczesnych twórców, takich jak choćby Bernadetta Matuszczak i Józef Koffler. Można go było zobaczyć m.in. w Napoju miłosnym, Cosi fan tutte, Henryku VI na łowach, Zaide, Cyruliku Sewilskim, Don Giovannim, The Rake′s Progress oraz Zbrodni i karze.
Więcej pod linkiem:
https://operakrolewska.pl/artysci/robert-szpregiel/


Z innego artykułu:
Pracowałem w teatrze muzycznym Roma. Była też współpraca dość luźna z Zespołem Artystycznym Wojska Polskiego. Współpracowałem też z Krakowską Operą Kameralną, Teatrem Wielkim w Poznaniu, Filharmonią Lubelską, Słupską, Zamojską oraz Operą Bałtycką w Gdańsku. Jeszcze wcześniej po opuszczeniu teatru Roma – przez 14 lat – pracowałem w Warszawskiej Operze Kameralnej. Tam rozwinęło się moje zamiłowanie do śpiewu klasycznego. Od trzech sezonów jestem solistą Polskiej Opery Królewskiej Warszawie.
Z koncertami i spektaklami teatralnymi odwiedzałem takie kraje, jak: Niemcy, Austria, Szwajcaria, Francja, Hiszpania, Słowenia, Japonia.
Przypominam sobie między innymi spotkanie z Panem Grzegorzem Turnauem, z którym miałem przyjemność śpiewać na jednej scenie. Przed koncertem w garderobie rozmawialiśmy o płycie „Pod światło”, którą Pan Grzegorz wydał w trakcie mojej studenckiej edukacji. Wspomniałem o jednej piosence, która wówczas mi się bardzo podobała. Pan Grzegorz nie zastanawiając się długo usiadł do fortepianu i zagrał specjalnie dla mnie tę piosenkę. Sprawił mi wtedy wielką przyjemność. To była „Rozmowa z kobietą bez twarzy”. Miałem też spotkanie ze Zbigniewem Wodeckim, kiedy to razem śpiewaliśmy na koncercie pt. „Święci Patroni Europy”. Nie dystansował się do ludzi. Był ciepłym i życzliwym człowiekiem, który potrafił sprawić, że ja – jako wtedy bardzo młody wokalista – czułem się jakbym znał go od lat.
https://naszamlawa.pl/wiadomosci/piosen ... mi-bliska/

Początkowo nie byłem zachwycony, że produkcja sięgnęła po tak mało znaną osobę, nie ukrywam, że po ostatnich trzech edycjach oczekiwałem, że ponownie stacji uda się zaprosić mocno znane gwiazdy, ale jednak tacy jak ten pan też są potrzebni.
Dodatkowo jest to pierwsza w historii osoba w programie, która na codzień zajmuje się operą, więc jest to z pewnością ciekawe, jak Robert Szpręgiel poradzi sobie z innymi gatunkami muzycznymi i innym stylem śpiewania.

Jeśli tylko się sprawdzi w programie i będzie dawać dobre występy, to już będzie dobrze. ;)
Już od 6 lat na forum.media2.pl :)
bucik11
Legendary
Posty: 10499
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 501
x 1244

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Janusz to kolejny uczestnik programu!
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38069
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Może Janusz Radek lub Janusz Chabior.

@sebastiannn Wspominałeś kiedyś o Ucherskiej, właśnie zaczął ją obserwować Milowicz, ale i Kasia Polewany.
Awatar użytkownika
giga.talent120
Obserwator
Posty: 708
Rejestracja: 02 cze 2021, 18:51
x 478
x 133

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: giga.talent120 »

Ja obstawiam Sawczuk. Ona lubi stawiać serca przy swoich podpisach, znalazłem na necie gdzie identycznie jak Kasia przy odlewie napisała serce nad ,,i" co prawda nie jestem do końca przekonany czy to ten sam styl pisma i nie wiem czy miała zrobione paznokcie, ale myślę, że to może być ona. Na Janusza też obstawiam Radka lub Chabiora.
Awatar użytkownika
sebastiannn
User of the Year 2023!
Posty: 5513
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:38
x 1173
x 1531

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sebastiannn »

wiatriwoda pisze: 29 cze 2022, 10:12 @sebastiannn Wspominałeś kiedyś o Ucherskiej, właśnie zaczął ją obserwować Milowicz, ale i Kasia Polewany.
Z Ucherską jest o tyle ciekawa sprawa, że zaobserwowała Milowicza chwilę po oficjalnym jego ogłoszeniu i polubiła też post na Insta programu, mimo że Ucherska nie obserwuje TTBZ. Post o Wilk też polubiła jak i post na profilu samej Kasi, której też nie obserwuje.
Już od 6 lat na forum.media2.pl :)
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13153
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2249
x 2434

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Szpręgiel rzeczywiście nieznany, ale wygląda na to, że ma doświadczenie i duży plus wg mnie za kogoś z opery ;) Nikt nie liczy w TTBZ na same mocne nazwiska.
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
sebastiannn
User of the Year 2023!
Posty: 5513
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:38
x 1173
x 1531

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sebastiannn »

Na 99% uczestnikiem będzie Janusz Radek. Dziś prawdopodobnie kręcili jego wizytówkę, Kasia Moś oznaczyła profil Polsatu na zdjęciu.

Już od 6 lat na forum.media2.pl :)
Awatar użytkownika
damiatan
Obserwator
Posty: 412
Rejestracja: 14 wrz 2019, 17:33
x 96
x 156

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: damiatan »

To może Janusz w TTBZ a Kasia w TZG 😍
Awatar użytkownika
sebastiannn
User of the Year 2023!
Posty: 5513
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:38
x 1173
x 1531

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sebastiannn »

Janusz Radek oficjalnie kolejnym uczestnikiem 17 edycji TTBZ.

Już od 6 lat na forum.media2.pl :)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38069
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Szybko z nim, poszło, jestem na tak w sprawie jego udziału/
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6095
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 507
x 1578

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Tak nawiasem stary skład panów, 3 nazwiska 40+
Mooniaa
Poster
Posty: 1937
Rejestracja: 27 paź 2019, 22:19
x 460
x 326

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mooniaa »

Janusz Radek, cudowny głos, oby nie rozczarował. Głos jak dzwon, pytanie czy będzie umiał zmieniać barwy 😁
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13294

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Kasia i Michał w przebraniach na planie spotu:

Obrazek
Obrazek
Danio100
Użytkownik
Posty: 198
Rejestracja: 29 sty 2021, 13:54
x 1634
x 59

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Danio100 »

Nie poznałem Kasi, nie da się ukryć, że bardzo przytyła.
Co do Szpręgla, mam nadzieję, że skoro już biorą do programu jakiegoś totalnego no-name, to będzie chociaż dawał bardzo dobre występy i nie będzie drugą Klarą Williams.
Skład nie zapowiada się na mocny tak jak w kilku poprzednich sezonach, ale najważniejsze, żeby uczestnicy dawali świetne występy.
Awatar użytkownika
Kamil1998
Poster
Posty: 1526
Rejestracja: 14 lut 2021, 19:45
x 4
x 614

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil1998 »

Nikt nie powiedział, że w programie mają występować same szczuplaki. ;) Ceni się, że nie ma dyskryminacji wobec osób z dodatkowymi kilogramami. :)

Nie kojarzę Janusza ale jestem ciekawy jego umiejętności.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości