Polsat [KOSZ]

Tematy oraz posty nie pasujące do tego forum.
urban1000
Obserwator
Posty: 449
Rejestracja: 01 wrz 2009, 13:41
Lokalizacja: warszawa
x 3
x 26

Polsat [KOSZ]

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: urban1000 »

A ja mam bardzo ciekawą infromację!
Bardzo bym chciał by na 30. urodziny TV Polsat kupiła MTV Networks gdzie znajduje się m.in. Comedy Central.
Bo skoro Eska TV należy do Polsatu to czemu może Comedy Central nie do niej nie należeć ?
Jedyny w swoim rodzaju.
Tomaldo Banjo
Obserwator
Posty: 576
Rejestracja: 21 paź 2020, 17:37
x 6
x 184

Polsat

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomaldo Banjo »

Przepraszam, czy kolega coś zarzywal ? Bo jakieś dziwaczne pomysły, porównując Viacom z ZPRem.
urban1000
Obserwator
Posty: 449
Rejestracja: 01 wrz 2009, 13:41
Lokalizacja: warszawa
x 3
x 26

Polsat

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: urban1000 »

Nic nie zażywałem.
Jedyny w swoim rodzaju.
Nieznajomy
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 27 maja 2022, 21:10
x 5
x 1

Polsat

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nieznajomy »

urban1000 pisze: 10 sie 2022, 9:50 A ja mam bardzo ciekawą infromację!
Bardzo bym chciał by na 30. urodziny TV Polsat kupiła MTV Networks gdzie znajduje się m.in. Comedy Central.
Bo skoro Eska TV należy do Polsatu to czemu może Comedy Central nie do niej nie należeć ?
Pobożne życzenie umysłowo chorego człowieka...
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

Polsat

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

urban1000 pisze: 10 sie 2022, 9:50 A ja mam bardzo ciekawą infromację!
Bardzo bym chciał by na 30. urodziny TV Polsat kupiła MTV Networks gdzie znajduje się m.in. Comedy Central.
Bo skoro Eska TV należy do Polsatu to czemu może Comedy Central nie do niej nie należeć ?
Kanały Eski należały do zupełnie innej grupy medialnej. Wlaścicielem Comedy Central czy MTV jest obecnie Paramount Media Networks, który bardziej planuje w Europie ekspansję niż sprzedaż swoich aktywów. Nawet gdyby kanały zostały zamknięte, to i tak cały kontent trafi na platformę do Paramount+, a w Europie do SkyShowtime.
Awatar użytkownika
Kostka
Activist
Posty: 2596
Rejestracja: 12 paź 2019, 15:43
x 1386
x 740

Polsat

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kostka »

Prędzej to Disney by mógł kupić całą Telewizję Polsat, skoro mają tak dobre relacje...
Ale NIE, Solorz tak bardzo chce bronić swoich i będzie bronił. Fantazje z paluszka.

A kupno Paramount (czy tam Viacomu, cały czas mam złe zdanie na temat zmiany nazwy) przez Polsat... to już w ogóle... boże @urban1000, ty to już przebiłeś Polanda.
Zresztą jest jakiś jeden "kanał" - Polsat Comedy Central Extra. Ale ja bym go raczej... zlikwidował. A całe te umowy joint-venture to są jakieś za przeproszeniem "wydmuszki".
Zablokowany

Wróć do „Kosz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości