Radio ZET

Kapup
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 06 maja 2022, 18:35
x 3

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kapup »

Ramówka wakacyjna w Radiu Zet nadal nie jest znana.
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11482
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11482
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Do działu informacji dołączył Piotr Olejarz, związany wcześniej z TVN 24: https://[link zakazany]/artykul/p ... 4-dlaczego
Kapup
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 06 maja 2022, 18:35
x 3

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kapup »

Może i nie jestem odpowiednią osobą na forum aby zwracać uwagę, ale bardzo proszę aby nie pisać postów pod rząd. Ja wiem że ten kacper3100 lubi tu pisać, ale jednak bardzo bym prosił czekać aż ktoś coś odpisze, a nie walić post za postem! :(

@kacper3100 napisał drugi post sporo po upływie czasu od umieszczenia poprzedniego, więc w żaden sposób nie łamie regulaminu. Następnym razem proszę zgłaszać posty budzące wątpliwość, zamiast publicznie zwracać uwagę co jest w gestii moderatorów. (pulkownik)
laszlo12
Obserwator
Posty: 452
Rejestracja: 30 sie 2017, 11:00
x 64
x 40

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: laszlo12 »

Kapup pisze: 30 cze 2022, 16:03 Ramówka wakacyjna w Radiu Zet nadal nie jest znana.
Bo w sumie ona obowiązuje dopiero od wczoraj, pojawiły się też wakacyjne dżingle. DDB jest do 10, 10-15 Carpiu Diem prowadzone obecnie przez Pacynę, dalej do 20 Szczyt Wszystkiego i do północy wieczorny dyżur, obstawiany ostatnio przez Radzikowskiego.
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11482
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Zetka od jakiegoś czasu emituje nowy dżingiel autopromocyjny, który jest jednosekundową melodią. Brzmi, jakby był zerżnięty z RMF-u.
WA25
Junior
Posty: 788
Rejestracja: 12 kwie 2020, 12:56
Lokalizacja: Legnica
x 1524
x 101

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: WA25 »

Jeżeli mi się uda ten nowy dżingiel autopromocyjny wyłapać, ja to nagram i wrzucę na swój kanał.
A tak przy okazji Radio ZET już z odświeżoną aplikacją. Na razie na urządzeniach iOS.
https://www.press.pl/tresc/72278,radio- ... je-mobilna
Dodam jeszcze że jutro (nie wiem czy dobrze piszę) w "Chwytaj dzień" między 10 a 15 Jakub Olszewski. Tak wynika z ramówki na radiozet.pl.

EDIT: Już jest ten film z nowym dżinglem autopromocyjnym:
laszlo12
Obserwator
Posty: 452
Rejestracja: 30 sie 2017, 11:00
x 64
x 40

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: laszlo12 »

Ogólnie od bodajże dwóch tygodni mamy o poranku duet Robertów - Karpowicza i Motykę, wcześniej przez chwilę był sam Karpiu. Karpiu mi po prostu pasuje na poranki i słucha się go dobrze. W duecie z Motyką jest po prostu ok, bez szału.
Ostatnio o poranku dyżury w wiadomościach drogowych ma Tamara Pawlik-Lipska, w tej roli jej jeszcze nie słyszałem.
Kubę Olszewskiego z uwagi na sezon urlopowy już można było usłyszeć parę razy w "Carpiu Diem". Bardzo mi się podoba jego głos i dykcja, wreszcie mamy jakąś większą próbkę jego możliwości niż tylko kilka godzin w niedzielę koło południa.
Co do nowego dżingla autopromocyjnego - jest tak niecharakterystyczny, że najpierw myślałem, że coś mi się z radiem stało. Zmiana na minus według mnie.
Na koniec - nie można zapomnieć o tym, jak Zetka w wakacje szaleje z playlistą. Pojawiło się całe mnóstwo dawno niesłyszanych utworów, przez co zdarza się, że niekiedy dwie takie przywrócone piosenki są grane zaraz po sobie.
abc70620
Obserwator
Posty: 599
Rejestracja: 10 lis 2019, 18:48
x 2
x 98

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: abc70620 »

A jakie utwory pojawiły się znowu w Radiu ZET?
Możesz zrobić listę dawno niegranych piosenek w tym radiu.
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
Posty: 6216
Rejestracja: 30 sie 2007, 13:43
x 144
x 600

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamilo »

Bogdan Rymanowski nowym prowadzącym Gościa Radia ZET:

Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11482
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Z tej informacji wynika, że jesienią wracają popołudniowe wydania programu.
W jesiennej ramówce powraca w nowej formule popołudniowy „Gość Radia ZET”, który poprowadzi Beata Lubecka. Program będzie publicystycznym podsumowaniem mijającego dnia. Od poniedziałku do piątku po godz. 17:00 usłyszymy w nim wywiady z czołowymi politykami i ekspertami komentującymi najważniejsze tematy i wydarzenia z ostatnich godzin. Dłuższa wersja rozmów będzie dostępna na Radiozet.pl oraz profilach społecznościowych stacji.
https://newsroom.eurozet.pl/203562-bogd ... -radia-zet
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19306
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13420

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Bardzo niekorzystna zmiana, Rymanowski jest mierny i miałki, nie dorasta do pięt Lubeckiej.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

No to mamy totalny zwrot Radia ZET w kierunku uległości PiS. Teraz czekać, aż UOKiK odpuści i zezwoli na przejęcie rozgłośni przez Agorę.

Wyobrażam sobie również te trudne pytania Rymana do polityków partii władzy. Nie zdziwię się, jeśli znikną także pytania od słuchaczy.
abc70620
Obserwator
Posty: 599
Rejestracja: 10 lis 2019, 18:48
x 2
x 98

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: abc70620 »

Tylko Agora może uwolnić Radio ZET od zachcianek PiS-owskich, chyba że ten UOKiK zablokuje te przejęcie i będzie wtedy kłopot.
Tomaldo Banjo
Obserwator
Posty: 576
Rejestracja: 21 paź 2020, 17:37
x 6
x 184

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomaldo Banjo »

W tym momencie sprawa przejęcia stoi na tym, że UOKIK odwołał się od orzeczenia pierwszej instancji uchylającego zakaz koncentracji. Możliwe, że Zetka gra na wycofanie odwołania.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Eurozet”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości