Najlepszy spot ramówkowy na jesień 2022

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.

Najlepszy spot ramówkowy na jesień 2022

TVN
3
6%
TVP
23
49%
Polsat
21
45%
 
Liczba głosów: 47
adijos98d
Activist
Posty: 2517
Rejestracja: 04 kwie 2016, 15:28
x 539
x 170

Najlepszy spot ramówkowy na jesień 2022

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adijos98d »

Najlepszy spot ramówkowy na jesień 2022
bucik11
Legendary
Posty: 10531
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

Najlepszy spot ramówkowy na jesień 2022

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

U mnie tej jesieni wygrywa Polsat, może i jest długi, ale najbardziej mi się podoba, TVN mógłby mieć osobny promujący ramówkę, bo ten to bardziej na 25 lecie, TVP nie przekonuje mnie to ich wesołe miasteczko. :P
Awatar użytkownika
Desovsky
VIP Expert
Posty: 658
Rejestracja: 08 kwie 2017, 21:06
Lokalizacja: Mazowieckie
x 2127
x 474

Najlepszy spot ramówkowy na jesień 2022

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Desovsky »

Polsat - spot po prostu nudny, ludzie chodzą, tańczą, a to wszystko kompletnie nie do rytmu piosenki, która tam jest bo jest. Wizualnie wygląda dobrze, ale nic ponadto.

TVN - gadany spot jeszcze chyba nigdy się nie sprawdził i tak jest tym razem. Chociaż bardziej jest to spot urodzinowy, więc nie jestem pewien czy powinniśmy go porównywać do spotów jesiennych.

TVP - jak ktoś pisał w innym wątku, potencjał lokalizacji nagrywania został zmarnowany, do tego Daria za którą nie przepadam, ale patrząc na konkurencję, to chyba tu jest najlepszy spot.
(on/jego) | 💙💛 | 🏳️‍🌈 | Eurowizja 2024: YouTube
Miłego dnia!
Awatar użytkownika
Kostka
Activist
Posty: 2596
Rejestracja: 12 paź 2019, 15:43
x 1386
x 740

Najlepszy spot ramówkowy na jesień 2022

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kostka »

Szczerze... ciężko było "faworyta" wybrać, ale... muszę przyznać, iż TVP jednak miało w sobie jakąś iskrę. Co prawda małą, ale miało.
Spot na 70-lecie nawet ok, aczkolwiek bym go nieco poprawił, zwłaszcza wywalenie tej końcówki z programami. Ale neonowe logo całkiem całkiem :)
Spot ramówkowy już bardziej średni, choć tragiczny nie jest. Tylko ten font, na wesołym miasteczku nic nie robią... a sama Daria nawet mnie nie przeszkadza.

Polsat zrobił spot taki typowo Polsatowy czyli szybko go zapomnisz ale za to poznajesz dobrze utwór, a TVN... mimo że to spot urodzinowy, to mam wrażenie, że przypomina on wielkie nic.
WA25
Junior
Posty: 788
Rejestracja: 12 kwie 2020, 12:56
Lokalizacja: Legnica
x 1524
x 101

Najlepszy spot ramówkowy na jesień 2022

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: WA25 »

No muszę pochwalić TVP za dobry spot jubileuszowy, ale zacznę od tego spotu na jesienną ramówkę. Widać że gwiazd TVP ciągnie do niespodzianki (a nią był występ Darii) w wesołym miasteczku. Ja bym poprawił tylko czcionkę. Ten spot oceniam po szkolnemu, czyli na "piątkę z małym minusem".

Natomiast na spot jubileuszowy jest bardzo dobrze zrobiony. Przywołali wspomnienia jakie przeżyli moi rodzice czy też dziadkowie. Ja bym poprawił też o to żeby były też momenty z koncertów czy fragmentów programów bądź transmisji wydarzeń czy koncertów zamiast czołówek tych programów. Natomiast neonowe logo z okazji 70 lat TVP mnie pozytywnie zaskoczył. Dla mnie bardzo dobry spot. Zasłużyli na "piątkę".

Co do Polsatu, to zrobili... też dobry spot, ale za bardzo Polsatowski, bo szybko zapomnisz jakie programy na ciebie czekają, ale bardzo dobrze znasz utwór. Ale zawsze Takie życie. "Na czwórkę" bym ocenił ten spot".

Co do TVN-u - No cóż, mimo że zrobili spot urodzinowy, to mam wrażenie przypomina wielką kupę niewiadomej. Oceniam ten spot jako średnio-dobry, czyli "czwórka z minusem".
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

Najlepszy spot ramówkowy na jesień 2022

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

Żaden.
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11482
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

Najlepszy spot ramówkowy na jesień 2022

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Wstrzymywałem się z oceną, bo czekałem na spoty TTV oraz TVN 7, ale jak widać, stacje te odpuściły.

Tak, jak poprzednik, uważam, że żaden spot nie jest najlepszy, zresztą podobnie jak ich oferty programowe.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości