bajka z dzieciństwa o filoetowym stworku

Tematy oraz posty nie pasujące do tego forum.
knudson
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 17 wrz 2022, 23:22

bajka z dzieciństwa o filoetowym stworku

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: knudson »

witam otóż jak byłem mały to lubiłem oglądać bajkę o fioletowym stworku co wyglądał jak te misie z towarzyskich misi i miał na imię coś w stylu bulli balli lub jeszcze inaczej bajka była chyba w latach coś około 2005-2010 miał dwóch przyjacciół chłopca i dziewczynkę z czego ojciec chłopca to był jakiś czerwony stwór .
On sam też miał rodziców i w jednym odcinku piekli ciasteczka i mama mu mówiła żeby uważał i się nie poparzył w innym odcinku byli na placu zabaw a w jeszcze innym jechali do kina i czekali na autobus .
nie do końca pamiętam na czym to leciało bo chyba miałem to na płycie zgrane ale obstawiałbym cbbies .
Dosłownie kilka miesięcy temu udało mi się odnaleść na yt fragment tego po polsku [ to był odcinek w którym byli na placu zabaw ] ale przez wyleciał mi z głowy tytuł tej bajki i nie mogę tego znaleść pamiętam że pod tym filmem był komentarz jakiegoś anglika który myślał że to po francusku
mam nadzieję że ktoś inny też miał z tym do czynienia jeśli tak to proszę o odpowiedź i pomoc za którą będę wdzięczny
Zablokowany

Wróć do „Kosz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości