[TVN7] Hotel Paradise

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
bucik11
Legendary
Posty: 10541
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Fakt, początki zawsze są nudne, ale nie było tak, że po trzech tygodniach oglądając aż tak się nudzę. W tym sezonie nie mogę kompletnie przekonać się do uczestników, denerwująca grupka chłopaków - Adam, Mikołaj i najgorszy Grzegorz na czele, nijaki Piotr. Z dziewczyn Szakira, wiecznie jakieś zamieszania, to samo z Hanią, Anastazja nic się nie odzywa, Ewelinie nie zależy.
Awatar użytkownika
Kurdeweźwyjdź
Obserwator
Posty: 303
Rejestracja: 24 lip 2021, 17:54
Lokalizacja: Bydgoszcz
x 68
x 114

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kurdeweźwyjdź »

W dzisiejszym odcinku Hania wygrała nieuczestniczenie na Rajskim, szansą od raju Angeliki okazała się pusta kartka. Na dzisiejszym Rajskim Rozdaniu pary wyglądają w sposób następujący:

Hania singielka
Szahira i Piotrek
Monika i Grzegorz
Anastazja i Mikołaj
Angelika i Adam

Z raju odeszła Ewelina, która popełniła rajskie samobójstwo podchodząc do Piotrka.
Dejmian pisze:Piąta edycja była w mojej opinii najlepszym sezonem Hotelu Paradise. Naprawdę dobrze oglądało mi się ją od samego początku do końca.
Moim zdaniem piąta edycja tak do połowy była bardzo nudna, dało się ją oglądać, ale uczestnicy byli w mojej opinii nieciekawi. Dopiero gdzieś od połowy zaczęło się poprawiać, kiedy ekipa z pierwszego odcinka w większości poodpadała, zaczęły się większe knowania i kłótnie między uczestnikami.
Dejmian pisze:Z obecną mam problem - oglądam, piętnaście odcinków za nami, a nie wciąga ani trochę! Nudny sezon.
Mnie akurat szóstka bardzo podeszła, nie mogę się zgodzić, że nic się nie dzieje. Praktycznie w każdym odcinku są jakieś dramy (bo chyba to w dużej mierze rozumiemy przez „dzieje się” jeśli chodzi o ten program).
TuptuśStuttgart21
Użytkownik
Posty: 157
Rejestracja: 06 sie 2021, 20:02
x 8
x 7

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TuptuśStuttgart21 »

Dejmian pisze: 16 wrz 2022, 21:33 Piąta edycja była w mojej opinii najlepszym sezonem Hotelu Paradise. Naprawdę dobrze oglądało mi się ją od samego początku do końca. Z obecną mam problem - oglądam, piętnaście odcinków za nami, a nie wciąga ani trochę! Nudny sezon.
Sam jestes nudny jak flaki w oleju

Daruj sobie wycieczki personalne względem innych użytkowników, następnym razem dostaniesz ostrzeżenie. (pulkownik)
bucik11
Legendary
Posty: 10541
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

@TuptuśStuttgart21 każdy może mieć prawo do swojej opinii, jednym podoba się jedna edycja, a drugim inna. Jedni wolą uczestników z piątej edycji, a innym z szóstej ;)

Ja chyba najmilej wspominam pierwszą, bo to było zupełna nowość, zresztą często pierwszy sezon jest najlepszy, chociaż zresztą każda wciąga w inny sposób, miejscem, uczestnikami czy zadaniami.
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
Posty: 2526
Rejestracja: 01 sie 2009, 16:03
x 1992
x 661

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dejmian »

@TuptuśStuttgart21, co wniósł do dyskusji o "HP" Twój komentarz oprócz faktu braku kultury? Oglądam każdą edycję i widzę, że ta JEST nudna. To moja opinia.
15 lat na forum! :)
Awatar użytkownika
śledź05
Obserwator
Posty: 412
Rejestracja: 13 maja 2018, 14:56
x 98
x 232

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: śledź05 »

A mi ta edycja bardzo podoba. Właśnie w piątej za wiele się nie działo.
Kibicuję Szahirze... Ma pecha do facetów. Piotrek chyba chciałby się wymixować z tej relacji i trzyma ją bardzo na dystans.
Miko tymczasem faktycznie jej ciśnie za każdym razem jak się upije. Dla mnie to taki fałszywy przyjaciel, który od innych wymaga ciągłego dystansu do siebie.
bucik11
Legendary
Posty: 10541
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Wczoraj ekipę zasiliła nowa uczestniczka - Camilla. Po za tym w odcinku mini drama Hani, która wściekła się na Mikołaja, że za dużo czasu spędza z Anastazją. Kolejnego dnia okazało się, że Adam poznał już kiedyś tą nową uczestniczkę, ale nic go z nią nie wiązało. Wieczorem Mikołaj znów jakieś głupie zaczepki i żarty po alkoholu. :redface: Znów drama głównej pary, Hanka wkurzona na Mikołaja o to, że przytulał się z Angeliką. Na koniec odcinka list tylko dla panów.

Dziś w odcinku
[ Spoiler ]
bucik11
Legendary
Posty: 10541
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

We wczorajszym odcinku na początku przeprosiny Mikołaja i żal Angeliki, o to, że Adam nie mówi jej prawdy na temat Camilli. Klaudia z zadaniem dla panów, walczyli o to, aby ich połówki nie wybrały się na randkę z "nowym". Na początku z walki odpadł Piotr, Grzegorz, Adam, najlepszy był Mikołaj. Jednak nie liczyć się wygrany, a przegrany, tym samym Szakira wraz singielkami Hanią i Camillą wybrały się na randkę.

Nowym uczestnikiem, trener personalny - Dawid, który na pierwsze chwile zapowiada się na razie na jednego z normalniejszych w tej edycji. Camilla oznajmiła Dawidowi, że wpadł jej w oko, on chce rozszyfrować Anastazję. Wieczorem mieli imprezę po za hotelem i grę w flirtowanie, na koniec Dawid miał wybrać z kim stworzy parę.

W dzisiejszym odcinku
[ Spoiler ]
bucik11
Legendary
Posty: 10541
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Na start środowego odcinka decyzja Dawida, wybrał Hanię, tworząc tym samym nową parę, Hania chwilę później powiedziała, że wróci na Rajskim Rozdaniu do Mikołaja. Kolejnego dnia podczas śniadania niespodziewanie do hotelu wszedł nowy, kolejny uczestnik - David, najpierw rozmawiał sam na sam z Camillą, a dopiero później przedstawił się reszcie grupy.

Później list z informacją, że odbędzie się losowanie, każdy będzie się w kogoś wcielał i parodiował. Później odbyła się Pandora, podczas były większe wymiany zdań na linii Hania-Monika i Monika-Adam.

Parę pytań z Pandory:
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Kurdeweźwyjdź
Obserwator
Posty: 303
Rejestracja: 24 lip 2021, 17:54
Lokalizacja: Bydgoszcz
x 68
x 114

Re: [TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kurdeweźwyjdź »

Na końcu wczorajszego odcinka troje nowych uczestników dostało list, w którym mieli wytypować do odpadnięcia trójkę uczestników, którzy nie są w stanie zbudować żadnej relacji. Nowi pokierowali się jednak intuicją i chęcią rozbicia najsilniejszych par, dlatego w dzisiejszym odcinku na rajskim wygnaniu stanęli: Szahira, Hania i Grzegorz. Z programem pożegnała się Szahira otrzymując głosy prawie od wszystkich uczestników. Szansa od raju automatycznie przypadła panom. Pod koniec odcinka zawalczyli o szkatułkę i ostatecznie zwyciężył Dawid. Jutro Rajskie Rozdanie. Naprawdę szkoda Szahiry, liczę na jej powrót.
bucik11
Legendary
Posty: 10541
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Na start trójka nowych uczestników musiała wskazać trzy osoby, które nie mają szans na stworzenie relacji. Monika, Angelika, Szakira i Hania słyszały ich rozmowę, a cała trójka musiała jeszcze obserwować.

Wieczorem ich rozmowy, David powiedział, że nie ma typów, ale wskazał, że chciałby Angelikę. Później Klaudia i trójka skazanych, a byli to Szakira, Hania i Grzegorz, pozostali musieli wskazać, kto z nich opuści raj, wybrali Szakirę, która dostała 5 głosów. Po odpadnięciu dziewczyny załamane, większość w płacz.

Kolejnego dnia Adam i Angeliki pokłócili się przy śniadaniu. Później walka o "szansę od raju", Dawid i David musieli zrobić pompki i przepłynąć baseny, wygrał Dawid. Na koniec Angelika oznajmiła, że nie chce byś już z Adamem. :o
Awatar użytkownika
Kurdeweźwyjdź
Obserwator
Posty: 303
Rejestracja: 24 lip 2021, 17:54
Lokalizacja: Bydgoszcz
x 68
x 114

Re: [TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kurdeweźwyjdź »

Na dzisiejszym, czwartym już Rajskim Rozdaniu uczestnicy połączyli się w następujące pary:

Hania i Mikołaj
Anastazja i Dawid
Camilla Karma i Adam
Monika i Grzesiek
Angelika i David

Program opuścił Piotrek, który podszedł do pewnej pary Hani i Mikołaja. Nie przepadam za dobrowolną rezygnacją z programu, ale Piotrek zrobił to z klasą i widać, że zależało mu na Szahirze.

Dodam jeszcze, że Dawid wylosował szansę od raju w postaci pustej kartki, więc nie miał okazji zamieszać.
bucik11
Legendary
Posty: 10541
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Na początku piątkowego odcinka ciąg dalszy afery Angeliki i Adama, w między czasie Camilla wyznała, że mogłaby być z Piotrem. List do wszystkich, że będą mogli pójść na plażę.

Parę pytań z Rajskiej Wyroczni:
[ Spoiler ]

Po RR odpadł Piotr, który sam tak naprawdę pozbył się miejsca w programie, jak dla mnie trochę szkoda, bo mogłoby być więcej emocji, gdyby podszedł do Camilli to miałby pewne miejsce, a ktoś inny opuścił by program. Po za tym podczas pakowania się Piotra dla Adama ważniejsze było, w której sypialni zostanie, kompletny głupek.
bucik11
Legendary
Posty: 10541
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Na start dzisiejszego odcinka:
[ Spoiler ]

Kolejnego dnia:
[ Spoiler ]

Później w hotelu:
[ Spoiler ]
bucik11
Legendary
Posty: 10541
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

W dzisiejszym odcinku:
[ Spoiler ]

W dalszej części:
[ Spoiler ]

Zabawa dla wszystkich:
[ Spoiler ]
W jutrzejszym odcinku:
[ Spoiler ]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Captain_M i 13 gości