Transmisje sportowe

Szymoncz
Użytkownik
Posty: 31
Rejestracja: 18 lut 2009, 20:31

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Szymoncz »

Evil,

wiem, juz dawno to widzialem. Nie zrozumiales mnie. Na podanej przeze mnie stronie ma byc transmisja na zywo meczu Polonii. Czy widzisz tam jakiegios playera? Bo ja nie. I to byl przekaz mojego postu.
marcinj161
Obserwator
Posty: 345
Rejestracja: 22 maja 2008, 16:03
Lokalizacja: Ciężkowice
x 1
Kontakt:

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: marcinj161 »

Szymoncz, jeszcze jakies "ale" do Polsatu ?? Jak dla mnie Polsat stanął na wysokości zadania.. Nie mam nic do Ciebie, piszesz ciekawie i zgrabnie, ale to "jechanie" po Polsacie jest nie uzasadnione :)
Jedyne forum w sieci o kanałach sportowych i sporcie w TV !!
Serdecznie zapraszam !!
http://www.tvsportowe.pl/forum/index.php
Awatar użytkownika
Vex777
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 30 cze 2009, 22:39
Kontakt:

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Vex777 »

Mecz Wisly bedzie w polsacie sport od 19:30 bodajrze :D
Szymoncz
Użytkownik
Posty: 31
Rejestracja: 18 lut 2009, 20:31

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Szymoncz »

Marcinj161,

zwracam honor :-) Ale postaraj się mnie zrozumieć - oglądam polska ligę od 1. do 30. kolejki, na europejskie Puchary wyczekuję bardziej niż na mecze reprezentacji. Nerwy jednak zrobiły swoje. Teraz jestem wdzięczny Polsatowi za transmisje, stacja ta zyskała dziś bardzo dużo w moich oczach :-) Teraz jedynie mam nadzieje, iż będzie dane obejrzeć mi chociażby jeden czwartkowy mecz polskiej drużyny w Lidze Europejskiej. No i oby już wszystkie spotkania polskich zespołów były transmitowane od trzeciej rundy :-) Juz się ciesze na to, ze w ciągu dwóch dni będę mógł być może obejrzeć cztery mecze polskich drużyn w Pucharach.
dominikptaszynski
Użytkownik
Posty: 52
Rejestracja: 29 gru 2008, 19:09

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dominikptaszynski »

chyba trzy
Pawel

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Szymoncz pisze:Teraz jedynie mam nadzieje, iż będzie dane obejrzeć mi chociażby jeden czwartkowy mecz polskiej drużyny w Lidze Europejskiej. No i oby już wszystkie spotkania polskich zespołów były transmitowane od trzeciej rundy :-) Juz się ciesze na to, ze w ciągu dwóch dni będę mógł być może obejrzeć cztery mecze polskich drużyn w Pucharach.
Mecz Legii będzie w bwin. Kto ma tam konto i chociaż 1 grosz na koncie to sobie obejrzy. Nie ukrywam że jakiś czas temu specjalnie się tam zarejestrowałem i wpłaciłem 40 dychy aby czasem coś pooglądać, bo zdarzają się ciekawe transmisje. A że przy okazji coś się zarobiło na zakładach to inna sprawa :).

No ale wiadomo że sygnał z tego meczu będzie realizowany. Pytanie jakimi standardami. Tak jak ostatnio Kuszo dwie kamerki, czy jednak standardami telewizyjnymi. Jeśli to drugie to nie wykluczone że w ostatniej chwili jakaś stacja pozyska prawa do transmisji (może Sportklub, bo na większych graczy raczej nie ma co liczyć).
marcinj161
Obserwator
Posty: 345
Rejestracja: 22 maja 2008, 16:03
Lokalizacja: Ciężkowice
x 1
Kontakt:

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: marcinj161 »

Szymoncz pisze:Marcinj161,

zwracam honor :-) Ale postaraj się mnie zrozumieć - oglądam polska ligę od 1. do 30. kolejki, na europejskie Puchary wyczekuję bardziej niż na mecze reprezentacji. Nerwy jednak zrobiły swoje. Teraz jestem wdzięczny Polsatowi za transmisje, stacja ta zyskała dziś bardzo dużo w moich oczach :-) Teraz jedynie mam nadzieje, iż będzie dane obejrzeć mi chociażby jeden czwartkowy mecz polskiej drużyny w Lidze Europejskiej. No i oby już wszystkie spotkania polskich zespołów były transmitowane od trzeciej rundy :-) Juz się ciesze na to, ze w ciągu dwóch dni będę mógł być może obejrzeć cztery mecze polskich drużyn w Pucharach.
Szymon, ja wszystko rozumie, tylko nei zwalaj wszystkiego na karb Polsatu, jak wiesz jakie jest Sportfive, nie popuści nikomu. Polsat ze Sportfive nie zrobi interesu jeśli ni nadal będą żadac niebotycznych sum, za Polska kapaninę, szczerze tez lubie oglądać polskie druzyny, ale każdy musi znac swoje miejsce w szeregu, polskie kluby nie nalezą do światowej czołówki, a Sportfive spodziewa sie kroci, nikt nie da im dużo kasy, jak i tak wiadomo, że to sie nei wróci, TVp wyszłaby na transmisji dobrze, poneiwaz maja fundusze z abonamentu, a Polsat musi inwestowac własne pieniądze.

Dominik,
1. Wisła - elim. LM
2. Lech
3. Legia wszyscy elim. LE
4. Polonia

Kazdy klub ma jednakowe szanse na awans, a Ty juz zakładasz, że którys odpadnie, patriota ...
Jedyne forum w sieci o kanałach sportowych i sporcie w TV !!
Serdecznie zapraszam !!
http://www.tvsportowe.pl/forum/index.php
Czaja
Obserwator
Posty: 643
Rejestracja: 17 maja 2008, 12:34
x 1

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Czaja »

marcinj161 pisze:Dominik,
1. Wisła - elim. LM
2. Lech
3. Legia wszyscy elim. LE
4. Polonia

Kazdy klub ma jednakowe szanse na awans, a Ty juz zakładasz, że którys odpadnie, patriota ...
Chyba go nie zrozumiałeś... W ciągu dwóch dni polskie kluby (Wisła, Legia, Groclin) rozegrają trzy mecze, bo Lech zaczyna grać później, od 3. rundy. :)
marcinj161
Obserwator
Posty: 345
Rejestracja: 22 maja 2008, 16:03
Lokalizacja: Ciężkowice
x 1
Kontakt:

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: marcinj161 »

No to chyba obaj źle zrozumieliście, Szymon pisał, że od 3. rundy. ;]
Jedyne forum w sieci o kanałach sportowych i sporcie w TV !!
Serdecznie zapraszam !!
http://www.tvsportowe.pl/forum/index.php
Evil
Junior
Posty: 1405
Rejestracja: 09 sie 2007, 14:46
x 2

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Evil »

Studio meczu Wisła Kraków - Levadia Tallin:
Prowadzenie:Bożydar Iwanow
Goście:Franciszek Smuda, Roman Kołtoń, Mirosław Szymkowiak
Reporter:Paweł Sikora i Tomasz Włodarczyk

Komentarz
Mateusz Borek i Andrzej Iwan

Studio ze stadionu, format oczywiście 16:9 oraz HD w Polsacie Sport HD. Jak zwykle full profeska ze strony Polsatu.

Zap ode mnie:
Obrazek Obrazek
Pawel

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Full profeska ze strony Polsatu że nie obejrzeliśmy drugiej połowy :lol: .

Tak, tak, wiem. Warunki atmosferyczne.
Ale pamiętam jak fanboje Polsatu śmiali się z nSportu gdzie też przez złe warunki atmosferyczne zerwała się transmisja z meczu Pucharu Polski. Teraz sami sie przekonaliście że ze zjawiskami atmosferycznymi się nie wygra i nawet wasz wspaniały Polsat poległ.

Mam nadzieję że nauczy to niektórych trochę pokory.
belost
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 27 cze 2009, 11:27

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: belost »

I tak nie było czego oglądać.
Zadna strata.
Szymoncz
Użytkownik
Posty: 31
Rejestracja: 18 lut 2009, 20:31

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Szymoncz »

Orientujecie się może jak wygląda sprawa z transmisjami na Bwin? Bo nie wiem za bardzo czy opłaca mi się tam wpłacać pieniądze skoro jakość może być taka sama jak na KuszoTV...
Pawel

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

W bwin jakość jest podobna do innych transmisji internetowych. Ja osobiście tam gram i dosyć często oglądam jakieś relacje live, ale jeśli ty chcesz obejrzeć ten jeden mecz a bukmacherka cie nie interesuje, to chyba ci się to zbytnio nie opłaca.
dominikptaszynski
Użytkownik
Posty: 52
Rejestracja: 29 gru 2008, 19:09

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dominikptaszynski »

tak w koncu transmisja live bedzie z innego darmowego zrodla
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sport w telewizji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości