Telenowele (KOSZ)

Tematy oraz posty nie pasujące do tego forum.
Xxx298
Użytkownik

Telenowele (KOSZ)

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Xxx298 »

@pulkownik możesz powiedzieć jak to jest? Dałaś bana @Magda67 jako @Zbuntek bo założyła kolejne konto. Nawet napisałeś daj sobie kobito spokój. A ona znowu jak gdyby nigdy nic tu jest . Czy ona ma jakieś specjalne fory?
Magda67
Obserwator
x 5
x 36

Telenowele

Post autor: Magda67 »

Xxx298 pisze: 21 lis 2022, 21:01 @pulkownik możesz powiedzieć jak to jest? Dałaś bana @Magda67 jako @Zbuntek bo założyła kolejne konto. Nawet napisałeś daj sobie kobito spokój. A ona znowu jak gdyby nigdy nic tu jest . Czy ona ma jakieś specjalne fory?
Zbuntkiem raczej była @justyn13 a nie ja, więc proszę się odczepić ode mnie w tej sprawie :)
Bloo411 pisze: 21 lis 2022, 20:58 @Magda67 , TV to biznes, na którym nadawca chce zarobić, tym bardziej że zostały poczynione inwestycję w rozwój oferty programowej. Jeżeli pasmo latino nie chwyci, to nie będą wydawać i tracić dalej kasy na kolejne tytuły tylko dlatego, że Ty i kilku innych fanów produkcji latino tego chcecie. Trzeba czekać na rozwój sytuacji i liczyć, że nadawca będzie zadowolony z założonych wyników oglądalności, dzięki czemu pasmo latino zagości na stałe. Emisja "La Reina del Flow" trochę potrwa, oba sezony łącznie liczą 172 odc. "Burza" ma 122 odc., zaś "Oblicza Miłości" też zajmą pasmo antenowe na kilka ładnych miesięcy. W końcu telenowela liczy aż 187 odc.
Wiem wiem i cię rozumiem i czekam także na rozwój sytuacji :)
Xxx298
Użytkownik

Telenowele

Post autor: Xxx298 »

Ogorek pisze: 07 lis 2022, 19:01
Zbuntek pisze: 07 lis 2022, 18:52 No i ktoś mnie przejrzał 🙈 Przepraszam za drugie konto, ale uznałam, że każdy zasługuje na drugą szansę. Nie zrobiłam tego po złości, ale wręcz przeciwnie 😉
Zobaczymy też jaki zwiastun wstawią. Od niego będzie wiadomo pewnie jaka wersja też poleci 😉
Trochę było tych szans - @Magda67 @Izabel @Iwona76 @Maria123 @Marta1 @Karo123 @Elena123 @Aurora12356 ;)
To może kolega @Ogorek się na ten temat wypowie? Bo tutaj napisał że @Zbuntek To @Magda67 @Izabel @Maria123 i wiele innych kont. I za to @pulkownik dał Ci bana! No ale to może @Ogorek niech się wypowie czy to Ty czy nie Ty.
rosssc
Użytkownik
x 9
x 4

Telenowele

Post autor: rosssc »

rosssc pisze: 21 lis 2022, 15:46 Uważam,że jeżeli zakupili parę telenowel to będzie emisja.Myśle,że Red nie liczy na bardzo dużą oglądalność.

Pisz posty zgodnie z zasadami języka polskiego, w innym przypadku otrzymasz ostrzeżenie /pulkownik/
Zablokowany

Wróć do „Kosz”