W lesie dziś nie zaśnie nikt

Premiery kinowe i telewizyjne, nasze ulubione produkcje.
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

W lesie dziś nie zaśnie nikt

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Nie oglądałem tego filmu pierwszej części ani drugiej ale skusiłem się na ten zwiastun u góry - pierwsza myśl "panie Ferdku co pan pieprzysz ?!" :) Jak słyszę głos Grabowskiego od razu Ferdek staje mi przed oczami - ten aktor nie powinien być obsadzany w filmach :)
Mooniaa
Poster
Posty: 1943
Rejestracja: 27 paź 2019, 22:19
x 460
x 328

W lesie dziś nie zaśnie nikt

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mooniaa »

A co do zwiastunu 2 części, on nic nie zdradza, jest tak zmontowany, że jak go zobaczyłam to uznałam, że może być nudno. A tam działo się, i było to nieprzewidywalne 😅
Polecam recenzje Sfilmowanych, bez spoilerow ale zgrabnie fajnie zrecenzowali 😊
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13183
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2257
x 2446

W lesie dziś nie zaśnie nikt

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

bustram pisze: 28 paź 2021, 23:54 Jak słyszę głos Grabowskiego od razu Ferdek staje mi przed oczami - ten aktor nie powinien być obsadzany w filmach :)
Na szczęście Grabowski to nie tylko Ferdynand Kiepski, czy to się komuś podoba, czy nie i będzie dalej obsadzany nie tylko w ŠWK ;) W takim ,,Pitbullu" albo "Odwróconych" w ogóle nie przypomina Kiepskiego :P
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

W lesie dziś nie zaśnie nikt

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

@N-O-R-O-N
Moim zdaniem Grabowski to aktor na tyle charakterystyczny, że nie nadaje się do roli innej niż Kiepski. Ma coś takiego w głosie, taką manierę, która nie pozwala mi oddzielić jego jako aktora od roli Ferdka.
Mooniaa
Poster
Posty: 1943
Rejestracja: 27 paź 2019, 22:19
x 460
x 328

W lesie dziś nie zaśnie nikt

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mooniaa »

A ja uważam, że to świetny aktor, i widzę w nim wiele postaci. Nie mam go w szufladce Ferdka Kiepskiego. 🙂
Co do filmu, jego postać, nie jest duża, jest tylko na początku ale i tak spoko 🙂
Verdline
Użytkownik
Posty: 206
Rejestracja: 18 cze 2021, 12:57
x 61
x 48

W lesie dziś nie zaśnie nikt

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Verdline »

Dla mnie ta część strasznie przekombinowana, zbędny ten durnowaty humor oraz dłużyzny i brak tempa w środkowej części filmu. Szkoda potencjału, bo jedynka była naprawdę jak na polskie warunki w miarę niezłym horrorem, owszem miała swoje wady, ale dobrze się to oglądało, natomiast przy dwójce reżysera trochę poniosła fantazja i wyszło z tego ciężkostrawne dziwadło. Plusem drugiej części są efekty gore, które znacznie lepiej prezentują się niż w poprzedniku.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13183
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2257
x 2446

W lesie dziś nie zaśnie nikt

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Dziś o 23:45 premiera pierwszej części na kanale telewizyjnym Kino Polska.
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
ODPOWIEDZ

Wróć do „Filmy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości