[Polsat] 30-lecie Telewizji Polsat (2022)

Byle wydarzenia transmitowane w telewizji.
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[Polsat] 30-lecie Telewizji Polsat

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

W kwestii telewizji niedawno zmarły Jerzy Urban był prawdziwym prorokiem. Muszę przyznać, że mam podobne odczucia - nie odróżniam już TVP, TVN i Polsatu na podstawie oferty komercyjnej. A przejście Miszczaka do Polsatu tylko potwierdza, że współczesne kanały telewizyjne straciły jakikolwiek swój własny charakter.

Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13185
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2257
x 2446

[Polsat] 30-lecie Telewizji Polsat

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

1,69 mln widzów gali, podały Wirtualnemedia.
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[Polsat] 30-lecie Telewizji Polsat

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Kryterium0 pisze: 07 gru 2022, 0:05
Trzeciak pisze: 06 gru 2022, 22:55 Chyba czuć już w Polsacie oddech Edwarda Miszczaka. ;)
Raczej stęchliznę babci Terentiew i jej wiernej asystentki, Katarzyny Wajdy. To one odpowiadały za "galę" - obie także wymienione zostały jako autorki scenariusza. Była laurka dla Solorza, wazelina w ilościach hurtowych.
Mi bardziej chodziło o repertuar muzyczny, który faktycznie pasuje do typowego w TVN-ie (brak disco polo, bardziej "ambitny" pop), bo z tym, że gala rozczarowała i to mocno to ogromnie się zgadzam. Właściwie to, co zaprezentował Polsat we wtorek równie dobrze można nazwać blankietem pt. "Zygmunt Solorz - Wszystkie Moje Biznesy".

A że pomysłów w Polsacie brakuje już od dłuższego czasu, to tu nad tym się nie będę znęcał, bo nie o tym ten wątek. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum eventów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości