Pogoda u nas

Dyskusje na dowolne tematy, nawet polityczne ;)
kamil2505
VIP Expert
x 88
x 985

Pogoda u nas

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Do mnie śnieżyce miały dotrzeć w sobotnie popołudnie i trwać nawet do wtorku.
Mamy poniedziałkowy wieczór, a za oknem ani płatka śniegu. :lol:
Na stronie IMGW pogoda zmienia się jak w kalejdoskopie. W sobotę zapowiedź na Wigilię +5 stopni, wczoraj -5 stopni, dziś znów +5 stopni. :lol:
CANAL+ | HBO | NETFLIX | PLAYER | AMAZON PRIME VIDEO | POLSAT GO | TVP VOD | POLSAT SPORT PREMIUM/ELEVEN | FOX PLAY/NAT GEO PLAY | TIDAL
bucik11
Thinker
x 275
x 1098

Pogoda u nas

Post autor: bucik11 »

U mnie nie zapowiadano opadów, a nieustannie od soboty wieczora sypie bez przerwy i zapowiadają tak do soboty. Wszystko ładnie, zima, śnieg, ale nieodśnieżone chodniki to teraz obecnie największe przekleństwo.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 788
x 5767

Pogoda u nas

Post autor: Karol »

Mnie zaskakuje nietrafność prognoz IMGW, na których teoretycznie bazują media, a chyba tak naprawdę korzystają z jej zdjęć satelitarnych, a szczegóły dla regionów chyba prywatni synoptycy.

U mnie sypało cały wczorajszy dzień, także trochę w nocy i dziś. Żeby było zabawniej, drogi krajowe są czarne, powiatowe i gminne już tak sobie, a że moje miasto niemal całe złożone jest ze wzniesień, to dzisiaj całkiem sporo kierowców utknęło, także popołudniu, gdy nie było opadów. Nie dziwią mnie ciężarówki z obciążonymi naczepami i niezbyt wygodnym napędem na max dwie osie ciągnika, ale osobówki już zaskakują, bo jedna czy dwie słabo przygotowane do zimy, potrafią zablokować pół miasta. Jak nie letnie opony, to wielosezonowe, jeśli zimówki to już dość wyeksploatowane. Ja jestem cwaniak, bo swoje kupiłem bodaj w czwartek :evil:
IMG20221212161430.jpg
bucik11
Thinker
x 275
x 1098

Pogoda u nas

Post autor: bucik11 »

I znów powroty śniegu, u mnie z przerwami od czwartku wieczora pada, na dworze biało, z minusów to jak zawsze ślisko na chodnikach, więc można zaliczyć przysłowiową "glebę".
Awatar użytkownika
kacper3100
Thinker
x 773
x 1367
Kontakt:

Pogoda u nas

Post autor: kacper3100 »

No zima dzisiaj zaskoczyła, pozytywnie oczywiście. 🙂
Awatar użytkownika
norapik
Użytkownik
x 141
x 57

Pogoda u nas

Post autor: norapik »

Na Żuławy koło południa naszła burza - śniegu wprawdzie bałwanowego jakieś 10cm, ale ewenementowe pioruny z grzmotami, czego zimą nie pamiętam.
WA25
Obserwator
x 878
x 57

Pogoda u nas

Post autor: WA25 »

Nie policzyłem ile dokładnie śniegu było, ale z czego co wiem, to chyba jakieś 10-15 cm białego puchu napadało w Legnicy. Dziś było 2°C i deszcz ze śniegiem. W nocy będzie pewnie 0°C i czekają nas pewnie też opady śniegu z deszczem. Jutro pochmurno, ale z przejaśnieniami i tylko 1°C.
Zbyszek 1
Użytkownik
x 6
x 6

Pogoda u nas

Post autor: Zbyszek 1 »

I po śniegu. Obecnie w Katowicach deszczowo, śniegu resztki, trawa już zielona, temperatura +1 C.
WA25
Obserwator
x 878
x 57

Pogoda u nas

Post autor: WA25 »

W Legnicy też już po śniegu, ale na krótko bo w piątek ma znowu rządzić pogodą w regionie i ma wynieść 1°C, a dziś i jutro 3 kreski na termometrach.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”