365 dni

Premiery kinowe i telewizyjne, nasze ulubione produkcje.
Kacper.m
Junior
x 163
x 83

365 dni

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kacper.m »

Adam d pisze: 25 lip 2022, 23:38 Co jak co, ale bardziej niż na finał 365 Days-verse to czekam na recenzję dzieła u Sfilmowanych :D
Sfilmowani na swoim Instagramie pisali dzisiaj, że kończą montaż. Za screenie widać że będzie ponad 20 minut dobra :D
Dual DAB 5.1, Hama DIT2006BT, Pioneer VSX-405RDS | Raport o stanie świata [patron] | Radio 357 [patron] | newonce.radio [klubowicz] | Radio Nowy Świat | Radio RMF24 | BBC Radio 1/5/6/WS
Mooniaa
Poster
x 341
x 278

365 dni

Post autor: Mooniaa »

Ponad 30 minut ma być 😁
Już wstawiają na YT, więc zaraz będziemy się rozkoszować recenzją 😎 ja tylko na to czekam, jak powstają takie filmy 😅
Awatar użytkownika
kamol
VIP Expert
x 402
x 424

365 dni

Post autor: kamol »

Recenzja trzeciej części jest po prostu cudowna! Polecam każdemu, kto lubi Sfilmowanych i dobry humor. Sądzę, że wszystkie filmy z trylogii 365 dni nie są w stanie zapewnić tyle rozrywki, co ta recka. Zrobić taką żenadę jaką jest ten "film", to trzeba umieć, ale przynajmniej jest co wyśmiać i wypunktować. :D

Jedyny plus tych filmów to właśnie te recenzje, innych nie ma. Myślę, że Sieklucka już na zawsze będzie kojarzona jako mimoza z gniota. :P
Awatar użytkownika
Pzet
Junior
x 130

365 dni

Post autor: Pzet »

Póki co nie ma z czego innego jej kojarzyć. Filmografia A.M. Siekluckiej to poza rolą pacjentki w jednym odcinku "Na dobre i na złe" (poniżej wygrzebane zdjęcie), to tylko filmy z serii "365 dni". Sieklucka jest dopiero na początku kariery filmowej. Plusem jest to, że zadebiutowała od razu w głównej roli w bądź co bądź głośnym filmie, co się rzadko zdarza. Trzymam kciuki, aby kiedyś jej kariera się rozwinęła i dostała ambitniejsze role.
Załączniki
Anna Maria Sieklucka w "Na dobre i na złe"
Anna Maria Sieklucka w "Na dobre i na złe"
Mooniaa
Poster
x 341
x 278

365 dni

Post autor: Mooniaa »

A ja jestem zdania, że skoro to był w sumie jej debiut w tej trylogii, to długo może być w tej szufladzie z napisem laska, która się rozbierała i miała seks na ekranie...
Gdyby wzięli już aktorkę z dorobkiem, każdy by patrzył inaczej, że to kolejna rola...

A Siekluckiej nie lubię, z tego co widziałam jest irytująca w tym filmie, nie wzbudza sympatii , może w innych okolicznościach jest inna 😉
Awatar użytkownika
Adam d
Poster
x 948
x 330
Kontakt:

365 dni

Post autor: Adam d »

Sequele 365 dni dostały nominacje na tegoroczne Złote Maliny!

W sumie poszły 2 nominacje, wspólne a nie osobno, gdzie w kategorii na "najgorszy remake, sequel lub zrzynka", 365 dni: Ten dzień oraz Kolejne 365 dni potraktowano jako jeden projekt a w "najgorsza ekranowa para" mają szansę rywalizować m.in z Tomem Hanksem i jego "obciążoną lateksem twarz", jaką aktor pokazał w filmie Elvis, a w sumie zaliczył hattricka debiutanckiego, bo jeszcze ma drugą nominację też za Elvisa i jedną w aktorskim Pinokiu z Disney+, za role drugo i pierwszoplanowe w tych filmach.
https://kultura.gazeta.pl/kultura/7,114 ... iscie.html
Polsat Box (DTH) / Disney+ / Player + Eurosport Extra / TVN24 GO / CANAL+ online / Prime Video / Arte / TV2 Play / RTL+ Light
🇺🇦 🇺🇦 🇺🇦
ODPOWIEDZ

Wróć do „Filmy”