Viaplay

Dyskusje o ofertach VOD w Polsce i na świecie.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 1836
x 2001

Viaplay

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

@Kacper.m, mówisz i masz, dziś Viaplay informuje, że do ekipy dołącza komentator Gąsiorowski ;)
#TVPZaMurem :P ----> #TępaPropaganda

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.

🇺🇦
Kacper.m
Junior
x 163
x 83

Viaplay

Post autor: Kacper.m »

nie znam się nie wiadomo jak na transmisji F1, ale z tego co widzę opinie są mocno podzielone.
Dual DAB 5.1, Hama DIT2006BT, Pioneer VSX-405RDS | Raport o stanie świata [patron] | Radio 357 [patron] | newonce.radio [klubowicz] | Radio Nowy Świat | Radio RMF24 | BBC Radio 1/5/6/WS
WA25
Obserwator
x 878
x 57

Viaplay

Post autor: WA25 »

Ja jestem ciekaw czy do teamu Formuły 1 w Viaplay dołączy Andrzej "Borówa" Borowczyk - słynny np. z opisania dam, które pojawiają się na wyścigach Formuły 1. Trio Gąsiorowski-Sokół-Borowczyk - to by było coś niesamowitego!
kamil2505
VIP Expert
x 88
x 985

Viaplay

Post autor: kamil2505 »

Viaplay od marca z nowymi pakietami:
-Filmy i seriale za 15zł,
-Medium za 40zł (wszystko oprócz ligi angielskiej, Formuły 1 i gal KSW),
-Total za 55zł.
CANAL+ | HBO | NETFLIX | PLAYER | AMAZON PRIME VIDEO | POLSAT GO | TVP VOD | POLSAT SPORT PREMIUM/ELEVEN | FOX PLAY/NAT GEO PLAY | TIDAL
WA25
Obserwator
x 878
x 57

Viaplay

A co z użytkownikami Play Now TV, czy jeśli mają Viaplay w cenie abonamentu, to muszą dodatkowo zapłacić za wybrany pakiet (np. Total)? Pytam bo nie mam pewności, a poza tym moja mama korzysta z Viaplay'a za pośrednictwem właśnie tej platformy (wspomniane Play Now TV) właśnie w cenie abonamentu.
Awatar użytkownika
KingOfSouthDWR
Obserwator
x 131
x 46
Kontakt:

Viaplay

Post autor: KingOfSouthDWR »

Nie nie musza. Total pakiet byl juz na starcie usługi. Ten pakiet jest subskrybowany i za niego w Play Now oraz w Canal+ sie placi lub nie placi. Dostaje sie gratis do abonamentu :)
Platforma satelitarna:
Canal+ [Superpremium+, Canal+4K, Viaplay, Multi Man Pack, Mistrzowska Piłka, Eleven Sports, Filmbox Pack]
Streaming:
Disney+, HBO MAX , Netflix, Amazon Prime Video, Viaplay, Play Now TV, Smart GO, UPC TV GO, Tidal
WA25
Obserwator
x 878
x 57

Viaplay

@KingOfSouthDWR Ogromnie dzięki za wyjaśnienie, szczególnie mojej mamie 😁. Faktycznie, nawet po wejściu w życie pakietów dla zwykłych subskrybentów to nadal Viaplay dla Play Now TV jest w cenie abonamentu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Serwisy VOD”