Telenowele

Forum fanów telenowel :)
vlv
Obserwator
x 74
x 70

Telenowele

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vlv »

Czy ja wiem? Jak oglądasz na komórce czy laptopie to tak, ale jak oglądasz na TV w dydykowanej aplikacji, to ja różnic nie widzę. A nawet jest lepiej, bo bez reklam, można sobie zatrzymać, przewinąć itp
Ale kto co lubi.
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
justyn13
Użytkownik
x 11
x 11

Telenowele

Post autor: justyn13 »

Na Novelas akurat wcale nie ma reklam, a na Red tylko jedna i trwa może z 5 minut. Nie jest tak źle :D

Kiedy telenowele leciały u nas w latach 90-20, to wtedy oglądało się tylko w TV :D Teraz wiadomo, że net to większa wygoda :D
Soy tu fan
Obserwator
x 55
x 60
Kontakt:

Telenowele

Post autor: Soy tu fan »

Powiedzcie mi w której minucie kontunuowana była rozmowa Yeimy z Juancho na temat Erica?
http://lastelenovelas.fora.pl - forum dyskusyjne o telenowelach latynoskich i nie tylko 8)
Liam
Junior
x 81
x 116

Telenowele

Post autor: Liam »

20 lutego w Meksyku o 21.30 premiera 'El Amor Invencible' z gwiazdorską obsadą: Angelique Boyer, Danilo Carrera, Daniel Elbittar, Guillermo García Cantu, Marlene Favela, Leticia Calderón, Victor Gonzalez czy Juan Soler.

Natomiast już za tydzień - 30 stycznia o 18.30 startuje 'Perdona Nuestros Pecados'.

pablo21
Junior
x 48
x 120

Telenowele

Post autor: pablo21 »

Bloo411 pisze: 23 sty 2023, 11:42 Coś średnio chce mi się wierzyć. "Burza", która leciała ok. godz. 18 zostaje przerzucona z emisją na godz. 16:15 i to na prośbę widzów?. To się jak dla mnie średnio klei. Moim zdaniem ta telenowela może cieszyć się najmniejszym zainteresowaniem i oglądalnością, stąd przerzucenie emisji na godz. 16:15 @pablo21 , user @vlv słusznie zauważył, że 1 odc. "Burzy" miał stare logo "Televisa Presenta".
Godziny emisji poszczególnych trzech seriali latno zostały zmienione na prośby widzów. Zamiana godzin także w to wchodzi niestety. Przedstawiciel nadawcy na bank napisał mi prawdę i nie oszukał mnie. :-) Wszystkie pasma oglądają się bardzo dobrze.
Być może pasma ok 17 i 18 to zarezerwowane godziny na premiery latino a godzina ok 16 to pasmo powtórkowych tytułów latino. :-)
Soy tu fan
Obserwator
x 55
x 60
Kontakt:

Telenowele

Post autor: Soy tu fan »

"El Amor Invencible" zobaczymy w Polsce. Mówię Wam to ;-)
http://lastelenovelas.fora.pl - forum dyskusyjne o telenowelach latynoskich i nie tylko 8)
Awatar użytkownika
Kamil1998
Junior
x 2
x 497

Telenowele

Post autor: Kamil1998 »

Oprócz "Vencer el pasado", to wszystkie produkcje w których Angie grała główną rolę były już u nas emitowane. :) Plus jeszcze "Zbuntowani" i "Dzikie serce" z 2009 roku. Wszystko możliwe. :)
Awatar użytkownika
FanTheBlues
Użytkownik
x 156
x 15

Telenowele

Post autor: FanTheBlues »

Wie ktoś może dlaczego w C+Online w kolekcji VOD nie ma już odcinków,Siła serca od odcinka 21 ?
vlv
Obserwator
x 74
x 70

Telenowele

Post autor: vlv »

Bo w zależności od serialu odcinki mają swoją ważność i są usuwane po określonym czasie.
Co jest zresztą napisane na stronie.
https://prnt.sc/Zcr2aEgx1BPM
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
Awatar użytkownika
FanTheBlues
Użytkownik
x 156
x 15

Telenowele

Szkoda jak już wykupują jakiś serial,to fajnie byłoby gdyby do samego końca wszystkie odcinki były dostępne.Nie każdy zawsze ma czas oglądać odcinki na Novelas+,więc na VOD by nadrobił,a tak lipa ;/
pablo21
Junior
x 48
x 120

Telenowele

Proszę Cię! Na Novelas+ leci w cyklu emisja odc. premierowych z późniejszymi powtórkami do godzin nocnych nad ranem a potem na drugim dzień do popołudnia także ich powtórki aż do emisji kolejnych odc. premierowych. no i jeszcze weekendowe maratony odc. z całego tygodnia. :-) Jest dużo możliwości do obejrzenia tych odc. wszystkich a jak nie to można sobie nagrać na dysk dekodera operatora, który to trzyma te nagrania zazwyczaj 7 dni lub 14 dni. :-)
Awatar użytkownika
FanTheBlues
Użytkownik
x 156
x 15

Telenowele

Tak ale to jak masz zaległości w oglądaniu np.5 odc tylko.A ja mam po 13,więc żadne powtórki mi na Novelas nie pomogą.A na C+Online żadnego dekodera niestety nie mam,bo pakietu nie mam na platformie Canal+,tylko osobno wykupiony serwis ;)
pablo21
Junior
x 48
x 120

Telenowele

No cóż. No tak będziesz mieć cały czas. :-( Ja oglądam normalnie z emisji w Novelas+ bo nie toleruje streamingu i jego serwisów. Tylko TV linearna się dla mnie liczy. :-)
justyn13
Użytkownik
x 11
x 11

Telenowele

Post autor: justyn13 »

Jeszcze do niedawna ja praktycznie wolałam oglądać telki tylko i wyłącznie w necie, bo większy komfort i w ogóle, ale teraz oglądam także w TV. W telewizji takie oglądanie ma swój urok :D
Awatar użytkownika
FanTheBlues
Użytkownik
x 156
x 15

Telenowele

Pablo,też mam normalną tv,tylko że w UPC a tam niestety Novelas+ nie ma.Więc musiałem osobno wykupić serwis C+Online ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”