Telenowele

Forum fanów telenowel :)
Awatar użytkownika
Kamil1998
Poster
Posty: 1548
Rejestracja: 14 lut 2021, 19:45
x 5
x 626

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil1998 »

Ja "Si nos dejan" próbowałem oglądać podczas emisji w Meksyku i chociaż lubię główną aktorkę Mayrin Villanuevę to produkcja mnie nie zainteresowała aby przy niej pozostać. Televisa w ostatnim czasie produkowała lepsze seriale/telenowele. ;) Natomiast "Siła serca" też mnie zbytnio nie kupiła. Aczkolwiek cieszę się, że istnieje taki kanał Novelas+, nie będę narzekać. Może kiedyś poleci coś co mi podpasuje. :D
justyn13
Użytkownik
Posty: 107
Rejestracja: 02 lis 2022, 11:22
x 18
x 16

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: justyn13 »

Mimo iż SND mnie zbytnio nie porwało, to nie zamierzam przerywać tej produkcji. Zobaczymy jak dalej akcja w telenoweli się rozkręci ;) Televisa to moja ulubiona wytwórnia Latino, więc będę starała się oglądać każdą od nich wyemitowaną telkę u nas. Oczywiście mam też swoje ulubione tytuły z Visy, na które z utęsknieniem czekam :)
Awatar użytkownika
AgnieszkaWawa
Użytkownik
Posty: 234
Rejestracja: 13 mar 2015, 8:32
x 31
x 6

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AgnieszkaWawa »

SND mi sie podoba i pewnie jeszcze sie rozkreci. Juz jest niezle. Tęsknię za starymi telkami Televisy, a tu chyba nie bedzie zbyt nowoczesnie. No i jest Gaby Spanic <3
Evelyn1692
Użytkownik
Posty: 66
Rejestracja: 24 wrz 2022, 20:05
x 2
x 7

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Evelyn1692 »

Kamil1998 pisze: 27 sty 2023, 14:19 Ja "Si nos dejan" próbowałem oglądać podczas emisji w Meksyku i chociaż lubię główną aktorkę Mayrin Villanuevę to produkcja mnie nie zainteresowała aby przy niej pozostać. Televisa w ostatnim czasie produkowała lepsze seriale/telenowele. ;) Natomiast "Siła serca" też mnie zbytnio nie kupiła. Aczkolwiek cieszę się, że istnieje taki kanał Novelas+, nie będę narzekać. Może kiedyś poleci coś co mi podpasuje. :D
Ja dwa razy podchodziłam do "Si Nos Dejan" i niestety nie wciągnęła mnie. Nadal podtrzymuję to, że wersja Telemundo jest o wiele lepsza.
"Corazon Valiente" podobała mi się 10 lat temu podczas premiery na Telemundo. Wtedy oglądałam odcinek za odcinkiem, a teraz już nie potrafię się wczuć w oglądanie.
Bloo411
Obserwator
Posty: 475
Rejestracja: 09 kwie 2021, 16:02
x 14
x 61

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bloo411 »

Problem z "Corazon Valiente" jest taki, że telenowela jest za długa i jak dla mnie zbyt przekombinowana, a jeszcze w zbiegiem odcinków mają pojawić się kolejne postacie. Także nawet nie chcę sobie nawet wyobrażać, co tam jeszcze powymyślają. Plusem jest Aylin Mujica, która w rolach antagonistek jest świetna.
Awatar użytkownika
Kamil1998
Poster
Posty: 1548
Rejestracja: 14 lut 2021, 19:45
x 5
x 626

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil1998 »

[ Spoiler ]
pablo21
Junior
Posty: 1226
Rejestracja: 12 lut 2012, 19:29
x 114
x 178

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pablo21 »

Odnoszę wrażenie, że wam co niektórym tutaj się w d.........ch poprzewracało i co by każda stacja nie kupiła to i tak wam nie dogodzi. Zamiast cieszyć się z tego co jest to jeszcze wielkie narzekanie i niezadowolenie. Do waszej informacji to zamierzam prosić mój kontakt czyli przedstawiciela nadawcy Novelas+ oraz Red Carpet TV o to czego ja chcę i inne osoby tutaj, które też chcą by te same tytuły zostały zakupione i co bym ja chciał bardzo obejrzeć w tych kanałach. Kilka rzeczy udało mi się osiągnąć i przekonać. Choćby emisja: "Avenida Brasil" z tłumaczeniem TVN-u, "Corazon Valiente" itd. :-)
Nie odpowiada wam to sami piszcie do nadawcy i po sprawie a nie mnie atakujecie. Mam ten przywilej i możliwość z czego korzystam w tej chwili. :-)
Ostatnio zmieniony 27 sty 2023, 18:43 przez pablo21, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kamil1998
Poster
Posty: 1548
Rejestracja: 14 lut 2021, 19:45
x 5
x 626

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil1998 »

Jak WSZYSTKIM? Ja nie narzekam, nie wylewam gorzkich żalów. Znam hiszpański to bez problemu mogę oglądać bez lektora, nieskromnie przyznam. Odrobina dobrej woli, chwila czasu i można zdziałać cuda. Hiszpański według mnie nie jest jakiś skomplikowany. ;)
Także nie przesadzałbym z tym stwierdzeniem, że "wszystkim się poprzewracało". ;)
pablo21
Junior
Posty: 1226
Rejestracja: 12 lut 2012, 19:29
x 114
x 178

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pablo21 »

Sorry! Przesadziłem z tym "wszystkim". :-) Post poprawiony. :-)
justyn13
Użytkownik
Posty: 107
Rejestracja: 02 lis 2022, 11:22
x 18
x 16

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: justyn13 »

Bez przesady @pablo21 :P Tutaj po prostu każdy wyraża swoje zdanie i to nie jest nic złego. Każdy lubi to co lubi, innym się podoba to, a jeszcze innym tamto ;)
Awatar użytkownika
FanTheBlues
Obserwator
Posty: 318
Rejestracja: 23 sty 2021, 12:20
x 355
x 30

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: FanTheBlues »

Założę się że teraz jak się skończy,Miłość po grób ponownie zawita,Imperium kłamstw ;D
justyn13
Użytkownik
Posty: 107
Rejestracja: 02 lis 2022, 11:22
x 18
x 16

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: justyn13 »

A ja obstawiam Prześladowaną ;D
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3365
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 423
x 755
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

Obstawiam, że pójdą po kolei, czyli "Meryem", "Cena namiętności", "Miłość i przeznaczenie"...
Awatar użytkownika
FanTheBlues
Obserwator
Posty: 318
Rejestracja: 23 sty 2021, 12:20
x 355
x 30

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: FanTheBlues »

Z telki,Prześladowana akurat bym się cieszył.Ponieważ jak leciała to jeszcze wtedy nie miałem Novelas+ ;)
rosssc
Użytkownik
Posty: 209
Rejestracja: 28 paź 2022, 18:38
x 23
x 71

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rosssc »

Myślę,że będzie Prześladowana,bo nie sądzę,że kolejny raz będą powtarzać Miłość i przeznaczenie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości