Telenowele

Forum fanów telenowel :)
AlBundy
Użytkownik
Posty: 57
Rejestracja: 06 lip 2022, 21:04
x 30
x 10

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AlBundy »

Ok, w takim razie nie napiszę.
justyn13
Użytkownik
Posty: 107
Rejestracja: 02 lis 2022, 11:22
x 18
x 16

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: justyn13 »

Nie, no ja już nie piszę. Napisałam do nich dwa razy i na razie wystarczy :D Może kiedyś znowu wyskoczę z jakimiś propozycjami telek do nich, ale nie teraz :D Z jednej strony myślę iż to dobrze, że widzowie do nich się odzywają i piszą jakie tytuły by chcieli, bo to może im też ułatwić wybór, a tak z drugiego punktu widzenia to też co za dużo to nie zdrowo i może to też być dla nich właśnie za dużo :P Ja w każdym bądź razie czekam z niecierpliwością na to jakie podadzą tytuły na wiosnę. Z Siły serca jestem bardzo zadowolona, Na przekór losowi także mnie powoli przekonuje. Początkowo ta druga telka miała wolne tempo i tak do 20 odcinka mało się działo, ale teraz fabuła się rozkręca coraz bardziej i ogląda się z większym zainteresowaniem :D
Awatar użytkownika
FanTheBlues
Obserwator
Posty: 317
Rejestracja: 23 sty 2021, 12:20
x 346
x 30

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: FanTheBlues »

Na swoim profilu na FB Red Carpet pyta teraz widzów co chcieliby oglądać w ich wiosennej ramówce.Piszcie w komentarzach że telki latino ;D
rosssc
Użytkownik
Posty: 209
Rejestracja: 28 paź 2022, 18:38
x 23
x 71

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rosssc »

@pablo21 Czy już wiadomo jaka telenowela zastąpi Płomień pożądania?
Liam
Junior
Posty: 1410
Rejestracja: 18 sty 2021, 15:24
x 98
x 217

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liam »

Meksykański aktor Pablo Lyle (znany w polskiej telewizji z głównej roli w telenoweli „Przeklęta”) został skazany na 5 lat pozbawienia wolności za nieumyślne spowodowanie śmierci, do którego doszło w marcu 2019 roku. Aktor uderzył Juana Ricardo Hernándeza podczas kłótni drogowej i uciekł z miejsca zdarzenia. Ofiara upadła na ziemię i zmarła cztery dni później w szpitalu.

Po odsiedzeniu wyroku mężczyzna będzie miał jeszcze 8 lat w zawieszeniu. Zostanie też wysłany na lekcje panowania nad gniewem oraz 500 godzin prac społecznych.
vlv
Junior
Posty: 824
Rejestracja: 13 sie 2016, 6:41
x 121
x 114

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vlv »

Czy tej wiosny cała ramówka Novelas+ to będzie latino?
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
pablo21
Junior
Posty: 1206
Rejestracja: 12 lut 2012, 19:29
x 110
x 177

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pablo21 »

Tak ma być zgodnie z zapowiedzą przedstawiciela nadawcy Novelas+. :-)
vlv
Junior
Posty: 824
Rejestracja: 13 sie 2016, 6:41
x 121
x 114

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vlv »

Smuteczek. Pomijam już fakt, że system 2+2 był optymalny i sprawiedliwy, no ale chociaż jednego turkisza mogli zostawić. Np Fazilet to b. dobry serial i zdaje się, że był już bliski emisji poprzednim razem.
Szkoda.
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
Soy tu fan
Obserwator
Posty: 656
Rejestracja: 19 cze 2019, 4:39
x 137
x 86
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Soy tu fan »

@pablo21, a kiedy mniej więcej poznamy tytuł, który zastąpi "Płomienie pożądania" i przy okazji "W niewoli przeszłości"? ;)
http://lastelenovelas.fora.pl - forum dyskusyjne o telenowelach latynoskich i nie tylko 8)
pablo21
Junior
Posty: 1206
Rejestracja: 12 lut 2012, 19:29
x 110
x 177

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pablo21 »

Na razie nic nie wiem i czekam na info od przedstawiciela nadawcy Novelas+. :-) Co do rozkładu 2+2 pomiędzy tureckie i latino w Novelas+ to nie jest reguła i w każdej chwili może się to zmienić z przewagą na jedną lub drugą stronę. :-) Fani tureckich seriali myślę że nie muszą się martwić tym. :-)
rosssc
Użytkownik
Posty: 209
Rejestracja: 28 paź 2022, 18:38
x 23
x 71

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rosssc »

Ja jestem zadowolona,że teraz będą same premiery latino, bardziej mi się podobają i mi ich brakowało.Tureckie telenowele są na TVP ,Diaz i Wp.
Awatar użytkownika
FanTheBlues
Obserwator
Posty: 317
Rejestracja: 23 sty 2021, 12:20
x 346
x 30

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: FanTheBlues »

Super info że będzie teraz same pasmo latino,zamiast tych nudów z Turkiszonów.Widać że Novelas+ idzie coraz bardziej w ślady za programem,Las estrellas.Tak trzymać 8)
pablo21
Junior
Posty: 1206
Rejestracja: 12 lut 2012, 19:29
x 110
x 177

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pablo21 »

A skąd wiesz że potem nie będzie znowu 2+2 lub 3+1 na korzyść tureckich? Do tego nie ma rutyny i tyle w temacie. :-)
Soy tu fan
Obserwator
Posty: 656
Rejestracja: 19 cze 2019, 4:39
x 137
x 86
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Soy tu fan »

Z dwojga złego już lepiej 2+2
http://lastelenovelas.fora.pl - forum dyskusyjne o telenowelach latynoskich i nie tylko 8)
Awatar użytkownika
FanTheBlues
Obserwator
Posty: 317
Rejestracja: 23 sty 2021, 12:20
x 346
x 30

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: FanTheBlues »

Pablo wierzę że turkiszony zostaną odesłane do Dizi.Fani ich mają już swój program który puszcza je na okrągło.Zresztą TV rządowa też je puszcza przez cały dzień.Więc Novelas+ niech już zostawią dla fanów latino :DD
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości