[TVN7] Big Brother (2019)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
Manieq
VIP Expert
Posty: 3147
Rejestracja: 29 kwie 2016, 20:18
x 861
x 1637

[TVN7] Big Brother (2019)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Manieq »

Mocno symboliczny post od zwyciężczyni BB6. Jeszcze bardziej dobijający od TikToka Justyny :(

Pozdrawiam, Manieq | 💙💛
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19323
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2219
x 13431

[TVN7] Big Brother (2019)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Przynajmniej niedoszłe gwiazdki z BB mogą o sobie przypomnieć XD

Zadziwiające (a może wcale nie?) że wielcy gracze medialni realizowali swoje produkcje w samowoli budowlanej. Teraz nie dziwi że ten dom był taki awaryjny.
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
Posty: 2526
Rejestracja: 01 sie 2009, 16:03
x 1992
x 661

[TVN7] Big Brother (2019)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dejmian »

Bardzo przytłaczające jest to zdjęcie Madzi siedzącej na stole - wtedy, kiedy była w domu po zakończeniu szóstej edycji "BB" i teraz, w stanie ruiny.
15 lat na forum! :)
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN7] Big Brother (2019)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Wiedziałem, że dom jest opuszczony, ale nie sądziłem, że w takim stanie i że każdy może sobie do niego wejść. Jeśli ktoś chce odwiedzić to niech się lepiej spieszy, bo szum w mediach może spowodować, że jeszcze ktoś to jakoś zabezpieczy. A jak już ktoś odwiedzi to proszę o zdanie relacji tutaj :)

PS. uważam, że w tym domu powinna być honorowa siedziba forum.media2.pl :)
Awatar użytkownika
Maciej T.
Junior
Posty: 808
Rejestracja: 24 lip 2020, 18:24
Lokalizacja: Gdańsk
x 190
x 140

[TVN7] Big Brother (2019)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Maciej T. »

Z pięknego, luksusowego domu Wielkiego Brata stał się wielką ruiną, aż przykro na to patrzeć. Na zawsze pozostaną tylko same wspomnienia.
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
Posty: 2526
Rejestracja: 01 sie 2009, 16:03
x 1992
x 661

[TVN7] Big Brother (2019)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dejmian »

Bardzo duży szum jest wokół tej sprawy. Myślę, że lada chwila będzie robiony porządek z tym domem/zostanie dokładnie zabezpieczony. Wręcz identyczna sytuacja z domem Wielkiego Brata była w Australii. Porzucony przez stację dom z tamtejszych edycji przez bardzo długi czas był odwiedzany przez fanów, urbexy, a koniec końców jakaś grupa piętnastolatków podpaliła budynek i spłonął doszczętnie. Dokładnie przez taki sam szum medialny. Każdy tam wchodził i niszczył to, co jeszcze pozostało.
15 lat na forum! :)
bucik11
Legendary
Posty: 10541
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TVN7] Big Brother (2019)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Ja sentymentalnie sobie wczoraj odpaliłem "Big Brothera" na Playerze, aby zobaczyć sobie w całości dom w środku i teraz patrząc na to jest naprawdę przykro, chyba mam jakiś za duży sentyment do tego formatu. :-[
RXRi2
Użytkownik
Posty: 216
Rejestracja: 26 lut 2016, 2:53
x 67

[TVN7] Big Brother (2019)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RXRi2 »

Madzia powinna skomentować to swoimi ulubionym stwierdzeniem z programu: „Ale jak to?”
bustram
Activist
Posty: 4855
Rejestracja: 17 kwie 2008, 20:04
x 89
x 1716

[TVN7] Big Brother (2019)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bustram »

Myślałem "okej, dom opuszczony, ale zapewne ogrodzony, nadal strzeżony jak twierdza". To co zobaczyłem na filmikach przeszło moje najśmielsze oczekiwania - każdy może wejść nie tylko na posesję, ale i do środka! Niesamowite...
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[TVN7] Big Brother (2019)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Ktoś wybiera się w sobotę lub niedzielę? 🙂
Awatar użytkownika
Ama18
VIP Expert
Posty: 2571
Rejestracja: 19 paź 2008, 20:04
x 993
x 672

[TVN7] Big Brother (2019)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ama18 »

Gmina Piaseczno w 2011 roku uchwaliła tam plan zagospodarowania. Chawira BB stoi na obszarze 1.US, co oznacza:
- teren sportu i rekreacji
- teren przestrzeni publicznej, który powinien być zrealizowany jako przestrzeń reprezentacyjna :D
- dopuszczalna realizacja usług hotelarstwa, zakwaterowania zbiorowego, gastronomii, oświaty, kultury (studio telewizyjne nie należy do żadnego z tych rodzajów działalności)
- nakaz stosowania na dachu tradycyjnych materiałów wykończeniowych (a jest trawa)
- minimalna powierzchnia działki 5000 m² (działka BB ma powierzchnię 4187 m²)
Obrazek
(czerwony obrys w centrum kadru to dom BB, źródło: Geoportal)
Sprzedaż będzie bardzo kłopotliwa. Nie da się tego zalegalizować jako dom. I nigdy nie było to legalne, może budowali to jako jakiś garaż czy hotel. Straż zapewne tego nigdy nie dopuściła, bo jak dopuścić coś, co nie jest zgodne z planem ;)

Niemniej za 300000 złotych może uda się zainteresować tematem gminę ;) Nie taka wysoka cena jak za działkę z taaaaką przeszłością. Być może istnieje też opcja adaptacji np. na restaurację lub "hotel Wielkiego Brata". A i tak trzeba włożyć kasę w przebudowę dachu czy... w dokupienie fragmentu działki, aby cokolwiek dało się tu zrobić.
pulkownik pisze: 19 mar 2023, 20:07Zadziwiające (a może wcale nie?) że wielcy gracze medialni realizowali swoje produkcje w samowoli budowlanej.
Wielcy gracze nic bezpośrednio nie weryfikują. Bardziej ciekawe jest to, kto wepchnął ten budynek dla takich i owakich programów ;) Endemol Shine jak dla mnie do prześwietlenia. Takie obiekty nie powstają przypadkowo :D Liczba modernistycznych wilii na otwartym terenie z możliwością wykorzystania przez ekipę telewizyjną nie jest zbyt duża, a działka na terenie rekreacji będzie zawsze tańsza, niż na terenie budownictwa. Co za szkoda, że księgi wieczyste nie są obecnie dostępne dla wszystkich...

Ciekawostka: większość reklamy stacji telewizyjnych wywieszana w miastach jest nielegalna. Praktycznie wszystkie reklamy wielkoformatowe (np. na ścianach kamienic) są niezgodne z prawem. Bilbordy też są często samowolami. I nie da się tego zalegalizować, to taka szara strefa branży outdoorowej reklamy. Tylko nie mów nikomu, że tak jest ;)
Awatar użytkownika
KleineMau5
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:55
x 25
x 5

[TVN7] Big Brother (2019)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: KleineMau5 »

Karol pisze: 21 mar 2023, 14:10 Ktoś wybiera się w sobotę lub niedzielę? 🙂

Planuję w niedzielę rano :) Jak ktoś chce dołączyć, to możemy się zgadać :)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[TVN7] Big Brother (2019)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

W niedzielę ma być gorsza pogoda 😝
Awatar użytkownika
KleineMau5
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:55
x 25
x 5

[TVN7] Big Brother (2019)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: KleineMau5 »

Prognoza może się jeszcze zmienić, więc może nie będzie tak źle :) Gdybyś chciał się wybrać w niedzielę, to daj znać na priv.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[TVN7] Big Brother (2019)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Na ten moment obowiązuje mnie wersja sobotnia. I prawdopodobnie będzie nas wtedy co najmniej dwóch. Zobaczymy 🙂 też się polecam na priv.

Kto odważny, niech przepatrzy wykop czy dom jest dalej dostępny 🙂
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości