[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Quminek
Obserwator
Posty: 682
Rejestracja: 09 mar 2021, 13:15
x 85
x 90

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Quminek »

Wszytskie fragmenty występów ze zwiastunu zapowiadają się świetnie. Coś czuję, że szykuje się najlepszy odcinek w tej edycji! Powalczyć o zwycięstwo według mnie będzie mogła Natalka, Daria i Daniel.
Mariuszowe 82
Użytkownik
Posty: 45
Rejestracja: 27 kwie 2018, 22:32
x 15

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mariuszowe 82 »

Hot Heart pisze: 25 mar 2023, 18:18 Swoją drogą zastanawia mnie dlaczego dopiero teraz facebookowym Grażom zaczęło przeszkadzać "darcie się". Po wczorajszym odcinku obrywa się Dereszowskiej, a po Rocku jadą od początku. Nie pamiętają już prucia i pisków Kufra oraz fioletowego Gąsa na gębie od darcia przy ogłaszaniu zwycięzcy? XD
Nie da się nie pamiętać czajnikowego pisku Skrzyneckiej po występie Janowskiego w roli Kunickiej czy przedziwnych wrzasków radości w trakcie beznadziejnego występu Gurłacza w roli Mrozu a jej "śpiewu" w trakcie występu Koszuckiego w roli F. Kimono to już nigdy się nie odzobaczy czy "siku siku" po występie T. Taylor Kozłowskiego albo "dupka dupka" w trakcie Dody Tyszkiewicz. Wszystko z pamięci, takich przykładów można wymieniać i wymieniać

Jeszcze odnośnie Gąsowskiego, widziałem 1 komentarz na Facebooku, w którym babka przyznała, że pamięta krzyki Gąsowskiego a zarazem powiedziała, że jego dało się słuchać, a Rocka nie. No, ja mam zupełnie odwrotnie
Rafał950707
Użytkownik
Posty: 180
Rejestracja: 24 paź 2020, 23:44
Lokalizacja: Kalisz
x 209
x 80

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rafał950707 »

Oj coś czuję, że "Wonderful life" będzie sztos :)
Awatar użytkownika
vicos
Obserwator
Posty: 314
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:45
x 129
x 75

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vicos »

Quminek pisze: 24 mar 2023, 22:12 Tak jak co edycję uaktywniam ankietę w której głosujemy na osobę, która WASZYM ZDANIEM powinna wygrać obecną edycję programu ,,Twoja Twarz Brzmi Znajomo" na półmetku edycji. Zachęcam do głosowania!

viewtopic.php?t=14782
Oddałem swój głos na Oscara. Po raz drugi pozytywie mnie zaskoczył, nic mi jego nazwisko przed programem nie mówiło, a wyrasta na czarnego konia tej edycji. Na plus również Julia Kamińska i Katarzyna Kołeczek i chętnie tę trójkę zobaczyłbym w finale. Natomiast na chwilę obecną jeszcze nie wiem kogo, wytypowałbym jako czwartego uczestnika finału.
Awatar użytkownika
Morelowa
Obserwator
Posty: 273
Rejestracja: 11 cze 2022, 20:52
x 109
x 85

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Morelowa »

Czwarty będzie Ibisz, chyb nikt nie ma wątpliwości :lol: Sądzę, że nawet ma to zagwarantowane w umowie.
Awatar użytkownika
Quubusiowy
Obserwator
Posty: 255
Rejestracja: 04 lut 2023, 21:11
x 65
x 69

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Quubusiowy »

Dałby ktoś linka do zwiastunu? Nie moge go znaleźć
:)
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13294

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Moje punkty za 4 odcinek:
10 - Oskar
7 - Julia
6 - Piotrek
5 - Kasia
4 - Daniel
3 - Daria
2 - Natalia
1 - Krzysztof

Klasyfikacja ogólna:
I. Julia - 27 pkt. (6, 4, 10, 7)
II. Oskar - 25 pkt. (3, 5, 7, 10)
III. Kasia - 24 pkt. (10, 3, 6, 5)
IV. Piotrek - 22 pkt. (5, 10, 1, 6)

V. Daria - 18 pkt. (4, 6, 5, 3)
VI. Daniel - 15 pkt. (7, 2, 2, 4)
VII. Krzysztof - 13 pkt. (1, 7, 4, 1)
VIII. Natalia - 8 pkt. (2, 1, 3, 2)

Anka Dereszowska do stałego składu koniecznie, za divę.
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11435
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 946
x 2199

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Quubusiowy pisze: 26 mar 2023, 16:48 Dałby ktoś linka do zwiastunu? Nie moge go znaleźć
Link.
Awatar użytkownika
Quubusiowy
Obserwator
Posty: 255
Rejestracja: 04 lut 2023, 21:11
x 65
x 69

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Quubusiowy »

kacper3100 pisze: 26 mar 2023, 17:12
Quubusiowy pisze: 26 mar 2023, 16:48 Dałby ktoś linka do zwiastunu? Nie moge go znaleźć
Link.
Dzięki
:)
Awatar użytkownika
Sanchez
Obserwator
Posty: 426
Rejestracja: 29 sty 2021, 17:06
x 340
x 372

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sanchez »

Po raz drugi w tym sezonie brawa dla produkcji za dobór postaci. Na nie właśnie czekałem. Takie standardy mam nadzieję, że zostaną utrzymane w kolejnych odcinkach. Liczę na przełamanie Natalii w roli Natalie. Również ciekawy jestem występu Julki. Na plus także Mlynkova. Niepotrzebnie wrzucona jest Aguilera oraz Grace Jones, raczej szykuje się tutaj powtórka piosenki. Patrząc pod kątem doboru postaci brakuje mi odrobinę nowych polskich postaci.

Dereszowska na zastępstwo zjadła merytorycznie całą trójkę z jury przez wszystkie odcinki 18 edycji. To dużo mówi o "poziomie" jury. Niemniej pod względem poziomu zagłuszania występów nie ustępowała Walewskiej. Domagała nadal robi za Strasburgera 2.0, przy czym Karol ma mniej oklepane żarty. Jeśli już zdarzy mu się coś powiedzieć o występie to rzuca takie ogólniki, że nie wnosi to nic ciekawego w programie. Z pozytywnych aspektów, nie zagłusza występów uczestników. U Janowskiego podobnie, mała ilość konkretnego komentarza, wiele nic nie wnoszących ogólników.

Liczę też na to, że w kolejnym sezonie, program ograniczy, a najlepiej całkiem wyrzuci te zapychające akcje dla RMF. W tym sezonie zostało niestety ograniczone pokazywanie treningów z Agą i Krisem. Wolę zobaczyć treningi, niż scenki rodzajowe czy śpiewanie dla słuchaczy RMF FM, którzy mnie nie interesują, podobnie jak prezenterzy tego radia.


Oceny 4 odcinka:

10- Kamińska, Julia stworzyła świetny dyskotekowy klimat. Wierne oddanie wokalu Murphy, ruchy sceniczne zgodne z teledyskiem.
7- Cyms, kolejny bardzo dobry występ Oskara. Wykonana została dobra praca. Oddana nastrojowość piosenki, barwa głosu również.
6- Stramowski, Piotrek wykonał świetną robotę aktorską. Dobrze uchwycone ruchu rękami, barkami już starszej wersji Panasa. Głosowo również dobrze.
5- Marcinkowska, całkiem sprawa wersja, podobał mi się ten luźny taniec na scenie, wokalnie przebijała się czasami "klucha w gardle".
4- Jaroszek, nie odmawiam Danielowi starań, bo słychać i widać, że daje z siebie wszystko, ale w jego występach brakuje mi tego pierwiastka genialności. Wokal w niektórych fragmentach przerysowany, chociaż jak na faceta w roli Beth nie było to złe wykonanie.
3- Kołeczek, występ statyczny, Kasia mogła skupić się na wokalu. Wokal trochę mi się rozjeżdżał z oryginałem, zwłaszcza w refrenie.
2- Janoszek, wokalnie wyszła raczej parodia, gorąca klucha w gardle i Natalia śpiewała to wolniej niż Jack, przez co moim zdaniem traci dynamika piosenki. Postaciowo w porządku, chociaż pracy w tym aspekcie nie miała dużo.
1- Ibisz, za bardzo skrzeczącą wersję zrobił Krzysztof. Marley śpiewa to z większą lekkością.


Ogólna klasyfikacja:

26- Kamińska
25- Cyms
23- Marcinkowska
22- Kołeczek
17- Stramowski
16- Jaroszek
13- Ibisz
10- Janoszek
Awatar użytkownika
Desovsky
VIP Expert
Posty: 657
Rejestracja: 08 kwie 2017, 21:06
Lokalizacja: Mazowieckie
x 2116
x 474

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Desovsky »

Punktacja za odcinek 4:
10p - Julia Kamińska jako Roisin Murphy (Moloko)
7p - Oskar Cyms jako Michael Rosenberg (Passenger)
6p - Kasia Kołeczek jako Jessie Ware
5p - Daria jako Miley Cyrus
4p - Piotr Stramowski jako Janusz Panasewicz (Lady Punk)
3p - Krzysztof Ibisz jako Bob Marley
2p - Daniel Jaroszek jako Beth Ditto
1p - Natalia Janoszek jako Jack White (Seven Nation Army)

I osobiste podsumowanie na półmetku edycji:
[ Spoiler ]
(on/jego) | 💙💛 | 🏳️‍🌈 | Eurowizja 2024: YouTube
Miłego dnia!
danielosek
Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 11 mar 2023, 15:46
x 5
x 8

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: danielosek »

Punktacja za 4 odcinek:
1 pkt - Krzysztof jako Bob Marley
2 pkt - Natalia jako Jack White
3 pkt - Daniel jako Beth Ditto
4 pkt - Piotr jako Janusz Panasewicz
5 pkt - Kasia jako Jessie Ware
6 pkt - Julia jako Roisin Murphy
7 pkt - Daria jako Miley Cyrus
10 pkt - Oskar jako Passenger
Quminek
Obserwator
Posty: 682
Rejestracja: 09 mar 2021, 13:15
x 85
x 90

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Quminek »

W zwiastunie widoczna jest kolejność występów w 5 odcinku (mam nadzieje, że nic nie pomyliłem ;) ):
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
sebastiannn
User of the Year 2023!
Posty: 5513
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:38
x 1173
x 1531

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sebastiannn »

Punkty za odcinek 4, który był na naprawdę dobrym poziomie.

1p - Natalia Janoszek - Jack White
2p - Krzysztof Ibisz - Bob Marley
3p - Daniel Jaroszek - Beth Ditto
4p - Daria Marx - Miley Cyrus
5p - Piotr Stramowski - Janusz Panasewicz
6p - Julia Kamińska - Róisín Murphy
7p - Oskar Cyms - Passenger
10p - Kasia Kołeczek - Jessie Ware

Znów wspaniałe losowanie na kolejny odcinek, 4 nowe postacie i to tak świetne! Szkoda tylko, że na trzy odcinki (3-5) były zaledwie CZTERY polskie piosenki... I o ile z nowościami produkcja zaliczyła progres, tak z polskimi wykonawcami ogromny regres. :-\

W zwiastunie można też wychwycić, że Oskar wystylizowany jest na Lanę z teledysku do "Young and Beautiful", a Piotrek prawdopodobnie wykona utwór "Little Lias".
Już od 6 lat na forum.media2.pl :)
Awatar użytkownika
Christianus
User of the Year 2022!
Posty: 1674
Rejestracja: 29 sie 2007, 9:26
x 1213
x 1871

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Christianus »

WYNIKI 3 ODCINKA 18. EDYCJI:

Zagłosowały 32 osoby:

272 pkt. - Oskar Cyms (Eminem)
240 pkt. - Julia Kamińska (Lady Gaga)
197 pkt. - Krzysztof Ibisz (Franek Kimono)
151 pkt. - Daria Marx (Terri Nunn)
150 pkt. - Katarzyna Kołeczek (Tom Odell)
88 pkt. - Natalia Janoszek (Jennifer Lopez)
69 pkt. - Daniel Jaroszek (Sarsa)
49 pkt. - Piotr Stramowski (Freddie Mercury)

Najwięcej "10" - Oskar Cyms (20 na 32 - 62,5 % wszystkich "10")
Najwięcej "1" - Piotr Stramowski (23 na 32 - 72 % wszystkich "1")

Zacięta rywalizacja między Oskarem i Julią zakończyła się zwycięstwem młodego wokalisty. Od piątego zamieszczonego rankingu Cyms utrzymywał przewagę, która w najmniejszym wymiarze wynosiła raptem 9 punktów. Ostatecznie pokonał Kamińską o 32 punkty. Jeszcze bardziej napięta sytuacja nastąpiła między Darią a Kasią, która przez bardzo długi czas prowadziła i wszystko wskazywało na to, że to ona utrzyma czwarte miejsce. Dopiero po 28. zamieszczonym rankingu doszło do remisu, a następnie regularnej wymiany miejsc, która ostatecznie wyszła na korzyść odtwórczyni wokalistki grupy Berlin.

Poza Oskarem dziesiątki otrzymali: Julia (9), Krzysztof (2) i Kasia (1). Wśród zdobywców jedynek mamy nie tylko Piotra, ale też Daniela (6) oraz Natalię (3).

W klasyfikacji ogólnej tylko dwie osoby utrzymały swoje miejsce - Natalia pozostaje na szarym końcu, a Darię znów widzimy na drugiej pozycji, choć konkurencja wyraźnie depcze jej po piętach. Oskar w trzecim odcinku otrzymał od nas więcej punktów niż w dwóch poprzednich razem wziętych, co zapewnia mu wyraźny awans o trzy oczka. Spadająca o jedną lokatę Kasia traci do niego zaledwie jeden punkt, co tylko pokazuje, że różnice na tym etapie są jeszcze naprawdę znikome. Co ciekawe, na najwyższe miejsce awansowała Julia, nie wygrywając ani w telewizji, ani na forum nawet jednego odcinka. Na zmianach najmocniej stracił Daniel, który nie tylko oddał koszulkę lidera, ale i wypadł z najlepszej czwórki. Poza tym Krzysztof poszedł do góry o jeden stopień, a Piotr spadł o dwa.

Ranking generalny:

1. Julia Kamińska - 590 pkt.
2. Daria Marx - 529 pkt.
3. Oskar Cyms - 525 pkt.
4. Katarzyna Kołeczek - 524 pkt.
5. Daniel Jaroszek - 500 pkt.
6. Krzysztof Ibisz - 439 pkt.
7. Piotr Stramowski - 364 pkt.
8. Natalia Janoszek - 291 pkt.
Fame Is The Name of the Game :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Mooniaa i 8 gości