[HBO] #BringBackAlice

Rozmowy o polskich serialach telewizyjnych.
bucik11
Legendary
Posty: 10499
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 501
x 1244

[HBO] #BringBackAlice

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Player z okazji zbliżającej się premiery serialu, organizuje konkurs, gdzie do zgarnięcia jest podwójna wejściówka na przedpremierowy pokaz serialu, który odbędzie się 29 marca w Warszawie.
bucik11
Legendary
Posty: 10499
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 501
x 1244

[HBO] #BringBackAlice

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Serial promowany jest wyskakującymi bilbordami na antenie TLC.
Załączniki
WIN_20230401_16_48_25_Pro.jpg
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11435
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 946
x 2199

[HBO] #BringBackAlice

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Zwiastun serialu jest emitowany w ramach "Ogłoszenia nadawcy" w TVN7.
Awatar użytkownika
Abbott
VIP Expert
Posty: 4840
Rejestracja: 18 sie 2018, 15:42
x 1161
x 3564

[HBO] #BringBackAlice

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Abbott »

Obsada serialu gościła w dzisiejszym wydaniu "Onet Rano Wiem" u Janusza Schwertnera:

Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

[HBO] #BringBackAlice

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Wiadomo czy serial będzie od razu w całości wrzucony czy będzie dozowanie - co tydzień jeden odcinek?
2008-2023
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11435
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 946
x 2199

[HBO] #BringBackAlice

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Jutro mają być dwa odcinki.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13294

[HBO] #BringBackAlice

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

No cóż, nie powala. O dziwo jedyni których da się oglądać bez bólu głowy to Englertówna :O i Dela. Reszta to 25+ letnie drewna ubrane w nastoletnie ciuchy. Fabularnie też po tych dwóch odcinkach nie chwyta.
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

[HBO] #BringBackAlice

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

Ja jeszcze nie oglądałem, poczekam aż wszystkie odcinki pojawią się w serwisie.

Aczkolwiek jeżeli chodzi o obsadę to najbardziej obawiałem się właśnie Englert. W sumie już w "Znakach" pokazała, że aktorką wybitną to ona nie jest. Ogólnie bardzo mi przypomina Roznerskiego. Dlaczego? Bo mam wrażenie, że jakiej roli by nie zagrali to ich wyraz twarzy/gra jest zawsze taka sama.
2008-2023
Mooniaa
Poster
Posty: 1937
Rejestracja: 27 paź 2019, 22:19
x 460
x 326

[HBO] #BringBackAlice

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mooniaa »

Englertowna przypomina mi Bellę Swan ze Zmierzchu (Kristen Stewart) z tą rozdziawioną buzią. Ona jest mega kiepska i irytująca. Świetne Znaki byłyby lepsze właśnie bez niej, ona była tam najsłabszym ogniwem.
Szkoda, że wszędzie ją pchają a talentu brak.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13153
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2249
x 2434

[HBO] #BringBackAlice

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Po pierwszym odcinku to taki standardowy serial z tajemnicą w świecie internetu, jednak niczym szczególnie wyróżniającym się, trochę tandetne dialogi. Żukowska gra jak w "Barwach" na Dwójce ;) Englertowa i Dela nieźli, reszta słabiej. Fabularnie nie powala zbytnio, ale jeszcze obejrzę z ciekawości.

Pojawiają się elementy graficzne TVN24 w nawiązaniu do sprawy Alicji Stec.
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13294

[HBO] #BringBackAlice

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Ja nie mogę znieść gry Żukowskiej, wieczna mimoza, wiecznie z manierą jakby miała astmę albo próbowała coś szeptać, koszmar.

Fajna za to Jowita Budnik, ale ona zawsze jest dobra, co by nie grała.
Awatar użytkownika
kamol
VIP Expert
Posty: 2021
Rejestracja: 26 gru 2015, 17:25
x 417
x 573

[HBO] #BringBackAlice

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamol »

Mało ma to z polskimi realiami wspólnego. Niby się dzieje w Trójmieście, a wszystko wygląda jak rodem wycięte z amerykańskiego filmu.

Bogaci są zdegenerowani i zepsuci przez pieniądze, żyją w pięknych willach z widokiem na morze, apartamentowcach, chodzą do prywatnej szkoły, gdzie wszyscy uczniowie noszą mundurki z krawatami, w tym wszystkim cheerleaderki (serio?), wielkie dzikie imprezy na jachtach itd.
A z drugiej strony tego wszystkiego bieda z alkoholizmem, typowy dres, co to kradnie, diluje i ma problemy z policją.

Ogólnie postaci młodych są raczej denerwujące, nie wiem, czy to reżyser miał taki pomysł, ale Gałązka i całe to towarzystwo od Englert jest drewniane i koszmarne, cały czas tylko powtarzają, że
[ Spoiler ]
i właściwie chodzą w kółko z tym samym wyrazem twarzy.

Tyle przeczytałem niepochlebnych opinii w internecie nt. gry Englert w tym serialu, a według mnie radzi sobie naprawdę nieźle, z młodych chyba jest najlepsza, Dela i Jankowska straszni, pierwszy chyba ma być amerykańskim bad-boyem co to „łobuz kocha najbardziej”, a ta druga gra prawie dokładnie to samo co w „Rodzinie na Maxa” tylko, że pomnożone jakieś 100 razy.
Hopeless
Użytkownik
Posty: 73
Rejestracja: 13 paź 2019, 15:44
x 3
x 23

[HBO] #BringBackAlice

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Hopeless »

Bazując na jak dotąd opublikowanych odcinkach uważam, że BBA to taki mocno napompowany balonik. Owszem znajdzie się pare plusów, ale to bardziej w dziedzinie technicznej bo zdjęcia , montaż i muzyka jest całkiem ok. Gorzej gdy popatrzymy na aktorów, Englertowa gra poprawnie, potem jest ciężko kogoś wyróżnić, postacie są dosyć miałkie i mdłe. Dużym minusem dla mnie jest amerykanizacja szkoły , mundurki, prywatna szkoła, koszykówka jakby np nie można było kosza na siatkówkę chociażby zamienić.
Awatar użytkownika
kamol
VIP Expert
Posty: 2021
Rejestracja: 26 gru 2015, 17:25
x 417
x 573

[HBO] #BringBackAlice

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamol »

Muzyka jest czasami tak głośna, że trzeba ściszać telewizor. Ogólnie serial ma jakiś swój klimat, to trzeba przyznać, ale fabularnie na razie jest taki sobie.
Awatar użytkownika
kamol
VIP Expert
Posty: 2021
Rejestracja: 26 gru 2015, 17:25
x 417
x 573

[HBO] #BringBackAlice

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamol »

Twórcy tak absurdalnie rozwiązali zagadkę, że chyba nie do końca rozumiem, o co w tym wszystkim chodziło. W jaki sposób Alicja nie pamiętała
[ Spoiler ]

Niby serial trzymał w napięciu, ale było w nim coś sztucznego, takiego odrealnionego. Całkiem spoko gra Englert, później też się rozkręcił jako tako Dela, choć mam wrażenie, że widziałem już taką postać wiele razy w wielu produkcjach. Reszta „młodzieży” bez komentarza. Trudno wskazać co jest przyczyną, ale sądzę, że słaba reżyseria.

Helena Englert zapytana o drugi sezon - odpowiada, że na razie nic jej o tym nie wiadomo.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale polskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości