[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
Christianus
User of the Year 2022!
Posty: 1691
Rejestracja: 29 sie 2007, 9:26
x 1221
x 1896

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Christianus »

WYNIKI 9 ODCINKA 18. EDYCJI:

Zagłosowało 26 osób:

238 pkt. - Daria Marx (Roberta Flack)
177 pkt. - Julia Kamińska (Nena)
149 pkt. - Natalia Janoszek (Penelope Cruz)
140 pkt. - Oskar Cyms (Meghan Trainor)
105 pkt. - Daniel Jaroszek (Lou Gramm)
73 pkt. - Piotr Stramowski (Łukasz Golec)
71 pkt. - Katarzyna Kołeczek (Kayah)
35 pkt. - Krzysztof Ibisz (Steve Harwell)

Najwięcej "10" - Daria Marx (22 na 26 - 84,5 % wszystkich "10")
Najwięcej "1" - Krzysztof Ibisz (21 na 26 - 81 % wszystkich "1")

O tym, że największą siłę tej edycji stanowili najmłodsi uczestnicy może świadczyć to, że Oskar i Daria łącznie wygrali w naszej forumowej zabawie 2/3 wszystkich odcinków. Skoro to ostatnie w tym sezonie wyniki, to w ramach podsumowania przypomnę jeszcze, że Daniel triumfował u nas dwukrotnie, a jedno zwycięstwo przypadło w udziale Julii.

Było to jedno z najbardziej wyrównanych głosowań w bieżącym sezonie. Aż do dwudziestej topki prawie każdy ranking wpływał na kolejność uczestników, co najbardziej obrazowała rywalizacja między Natalią a Oskarem. Regularnie dochodziło między nimi do remisów i zamian miejsc, po jakimś czasie Janoszek trochę odskoczyła konkurentowi, następnie Cyms za sprawą otrzymanej dychy znów zrównał wynik, aż w końcu aktorka także dostała najwyższą ocenę i już do końca utrzymała się na podium. Podobna walka nawiązała się między finałowym duetem - Piotrem i Kasią. Dopiero od szesnastej topki Stramowski zdołał już zachować stałą przewagę nad koleżanką, choć jak sami widzicie, różnica punktowa między nimi jest ledwo zauważalna.

Dziewiąty odcinek wyłonił pewną zwyciężczynię i zdecydowanego przegranego. Oprócz Darii po jednej dziesiątce otrzymali kolejno: Julia, Kasia, Oskar i Natalia. Z kolei poza Krzysztofem trzy jedynki zdobyła Kasia, a dwie dostał Piotr.

Choć wydawało się to już oczywiste po poprzednim głosowaniu, Oskar do samego końca utrzymał prowadzenie. Cała finałowa czwórka pozostała na swoich miejscach, jednak Daria i Julia nieco wzmocniły swoje pozycje. Dość wyraźnie odstaje od nich Daniel, który mimo tego pozostaje w wyżej ocenionej połowie uczestników, na dodatek delikatnie powiększając przewagę nad Piotrem. Rzutem na taśmę Natalia zdołała wyprzedzić Kasię, kończąc udział z szóstą lokatą. Na szarym końcu pozostaje Krzysztof Ibisz.

Klasyfikacja końcowa:

1. Oskar Cyms - 1711 pkt.
2. Daria Marx - 1615 pkt.
3. Julia Kamińska - 1532 pkt.
4. Daniel Jaroszek - 1346 pkt.
5. Piotr Stramowski - 1297 pkt.
6. Natalia Janoszek - 1077 pkt.
7. Katarzyna Kołeczek - 1053 pkt.
8. Krzysztof Ibisz - 819 pkt.

Serdecznie dziękuję za wszystkie Wasze rankingi, cotygodniową aktywność i spokojny przebieg zabawy. Już nie multikonta są obawą, tylko decyzje programowe. Niby TTBZ wraca jesienią, ale kto wie, kto wie... :twisted: Oczywiście żartuję i do głosowania we wrześniu!
Fame Is The Name of the Game :D
Awatar użytkownika
Sanchez
Obserwator
Posty: 431
Rejestracja: 29 sty 2021, 17:06
x 352
x 375

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sanchez »

Tydzień po finale, więc czas jakoś podsumować 18 edycję :)

Wiele zmian uważam za bardzo trafionych. Realizacyjnie świetnie, nawet jakieś drobne zmiany typu pokazywanie fragmentów referencji przed windami są ciekawym odświeżeniem. Sama edycja pod kątem jakości występów była w porządku, nie było najgorzej, ale nie było też najlepiej. Jeśli miałbym wyróżnić odcinek, który podobał mi się najbardziej to byłby to odcinek 2. W drugiej połowie sezonu poziom bardziej siadł, zwłaszcza było to widać w odcinkach 6 i 8. Na pewno warto wyróżnić Oskara, Darię i Julię. Solidny był Piotrek. Daniel był dobry jak trafiał na spokojne piosenki, gorzej było jak trzeba było się wykazać. Natalia obudziła się w końcówce, Kasia rozczarowała- dobrze zaczęła, ale później było niestety przeciętnie lub źle. Krzysiu wiadomo dół tabeli z występami, które zaprezentował, ale doceniam go za dystans, zabawę.

Bardzo miło mi się też oglądało program gdy nie muszę już oglądać Wiśniewskiego i Skrzynecką, tutaj te zmiany były bardzo trafione. Gąsowski był dla mnie neutralny. Natomiast transfer Rocka to kolejna trafiona decyzja stacji. Doświadczenie w prowadzeniu programów tego typu Maciek ma co widać, ale i też luz, prowadzenie bez napinki. Nic program nie stracił na prowadzeniu Rocka, a nawet zyskał. Zresztą Maciek był często eksponowany w programie. Miszczak chyba go bardzo lubi, co dało się odczuć w wywiadach na wiosennej ramówce Polsatu. Co do nowego jurora, dla mnie Domagała nie jest żadnym skokiem jakościowym. Na pierwszy plan wysuwa się zbędne pajacowanie i opowiadanie żartów. Jeśli wypowiadał się o występach, robił to bardzo ogólnie, od jurora w tym programie oczekuje więcej konkretów. Zdarzyło mu się kilka odpałów w punktacji jak 10 dla Ibisza za Maleńczuka czy Kamińskiej za Kozidrak. A także 4 dla Jaroszka za Blacka. Natomiast z reguły punktuje w miarę sensownie. Na plus jurorowania Pawła jest to, że nie zakłóca występów uczestników i nie słyszę jego komentarzy w trakcie gdy uczestnik jest na scenie i daje występ. Nikogo też przesadnie nie faworyzował ani nie gnoił wybranej osoby, co zdarzało się jurorom tego programu w przeszłości. Jeśli go wymienią, rozpaczał nie będę. Natomiast jeśli zostanie to ok, można dać mu szansę i zobaczyć co pokaże w kolejnej edycji. Janowski natomiast pod koniec edycji stał się nieznośny, ten jego wyniosły ton i popisywanie się ciekawostkami muzycznymi. Również niewiele wnosi jeśli chodzi o wypowiedzi. Jeśli zostanie wymieniony to będę zadowolony. O Walewskiej wspominałem wiele razy- dla mnie ta kobieta z edycji na edycję staje się coraz bardziej nieznośna. Nieprzygotowywanie się do swojej pracy, zdarta płyta o oddechu, bezczelne "1" za Brightman. Mam nadzieję, że w Polsacie sezon na zwolnienie jeszcze się nie zakończył, bo pożegnanie Małgorzaty powinno być priorytetem. Co do trenerów tak jak wspomniałem szkoda Adamskiego, niemniej liczę, że wskoczy ktoś ciekawy na jego miejsce. Pytanie czy Kris Crew zostanie w programie, wydaje mi się, że nie. Gdyby jednak zostali, to fajne gdyby któryś z tancerzy pojawił się w zajawkach z treningów. Oby nikt nie chciał ruszyć Agi Hekiert. Dobrze byłoby też więcej czasu poświęcić na pokazanie treningów. Można ograniczyć głupoty z RMF FM i te zbędne akcje, a także materiały filmowe, bo są to zbędne zapychacze. Uważam też, że formuła 3 osobowego jury się nie sprawdziła. Chciałbym zobaczyć powrót do klasycznego składu 4 - 2 kobiet i 2 mężczyzn, no i także do 5 punktów bonusu jak było wcześniej.

Bardzo też mi się podoba ogarnięcie z nowymi postaciami. 36 nowych postaci w ocenianych występach to jest najlepszy wynik od czasu 9 edycji. Da się? Da, wystarczy chcieć. Fajnie, że produkcja w końcu się ogarnęła i mamy większy wachlarz różnych postaci, oby tak dalej, a nawet lepiej. Na pewno można się jeszcze poprawić na polu polskich piosenek. Było ich bardzo mało w tym sezonie, wiem, że wiele już było w programie, jednak liczyłbym na odrobinę więcej polskich artystów. W ogóle fajnie byłoby gdyby produkcja wróciła do odcinków tematycznych. 2 takie odcinki na sezon byłyby w sam raz. Można zrobić odcinek polski, piosenki z eurowizji, motywy z seriali, lata 90, lata 00 itp. Możliwości jest wiele. Oczywiście pomijam odcinki włoskie i filmowe- te już były.

Człowiek z castingu- obawiałem się przed sezonem, że wybiorą jednak jakąś osobę, która miała już gdzieś styczność z mediami. Założenia zostały spełnione, Daniel rzeczywiście był "zwykłym" uczestnikiem. Oczekiwałem po nim trochę więcej, uważam, że produkcja poszła mu na rękę z repertuarem, w większych wyzwaniach radził sobie nie najlepiej. Tym razem liczę na wybór kobiety z castingu i oby występy były takie, by osoba z castingu mogła się wykazać także aktorsko i tanecznie. Fajnie, że program da szansę co najmniej 2 osobom na uczestnictwo w takim programie. W 20 edycji chciałbym jednak zobaczyć skład "na bogato", bez osób z castingu.

Warto docenić to co jest na poziomie od lat. Kostiumy, oprawy występów. Tancerzy, którzy również tworzą jakościowe show na scenie. Charakteryzacje również ciekawe, nie rzuciły mi się w oczy jakieś większe wpadki. Bardzo fajny zabieg, że pokazano w tym sezonie poza charakteryzatornią również ekipę od scenografii. Liczę na więcej, fajnie, że widzowie mogą zobaczyć nawet w minutowej sklejce także pozostałą część produkcji. Rzucają się w oczy natomiast bieda kanapy rodem z 2000 roku. Ja rozumiem, że to są łatwe w przenoszeniu meble, jednak te kanapy nadają się do jakiejś kanciapy do posiedzenia przy piwie, a nie w dużym programie telewizyjnym. Przydałoby się więcej luksusu i żeby uczestnicy nie siedzieli ściśnięci.

Dołączam się do podziękowań powyżej. Bardzo lubię sobie poczytać opinie użytkowników o programie czy odcinkach. Zwłaszcza te dłuższe wypowiedzi szanuję, nie zawsze muszę się z nimi zgadzać, ale dobrze poznać różnie zdania, opinie. Na pewno ciekawsze to niż suche punktacje. Teraz pozostaje czekać na lipiec i ogłoszenie nazwisk kolejnej edycji. O uczestników się nie martwię, tutaj produkcja akurat potrafi zaskoczyć.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6106
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 515
x 1581

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Po dzisiejszym materiale Krzysztofa Stanowskiego, chyba dobrze, że Natalia zdążyła obskoczyć oba show, bo gdyby wcześniej Dziennikarskiemu Zeru (mówię o nazwie programu) chciało się pokopać, to zaręczam, że nigdzie by nie wystąpiła.
Awatar użytkownika
sebastiannn
User of the Year 2023!
Posty: 5528
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:38
x 1187
x 1540

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sebastiannn »

Nowy serwis plotkarski donosi, że z programu wylecieć miał ktoś z dwójki Walewska/Janowski, ale wyrzucenie Krisa uratowało tę dwójkę i produkcja nie chce na razie żadnych zmian w programie.
- Gdyby nie zwolnienie z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Krisa Adamskiego, czyli głównego choreografa, to poleciałby ktoś z jury, czyli Walewska lub Janowski, ale Polsat po zwolnieniu Kasi Dowbor i Krisa przestraszył się i nie chcą już żadnych zmian - przekazała jedna z osób związana z programem w rozmowie z ShowNews.pl.
https://shownews.pl/robert-janowski-mog ... 3-17568233
Już od 6 lat na forum.media2.pl :)
Tomxd71
Obserwator
Posty: 479
Rejestracja: 18 wrz 2021, 13:59
x 22
x 153

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomxd71 »

Umarła Tina Turner, czyli jedna z najczęściej odtwarzanych w programie osób
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13180
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2256
x 2446

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Rektor pisze: 23 maja 2023, 15:26 Po dzisiejszym materiale Krzysztofa Stanowskiego, chyba dobrze, że Natalia zdążyła obskoczyć oba show, bo gdyby wcześniej Dziennikarskiemu Zeru (mówię o nazwie programu) chciało się pokopać, to zaręczam, że nigdzie by nie wystąpiła.
Teraz to się tym bardziej nie dziwię, dlaczego na finał wybrała sobie bollywoodzką piosenkę ;) Ona w ogóle nie podbiła żadnego Bollywood, a w Indiach jest osobą nieznaną. Wątpliwa obecność tej osoby w TTBZ (jak i wcześniej w TzG), tym bardziej w finale.
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
vicos
Obserwator
Posty: 318
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:45
x 134
x 75

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vicos »

Janoszek w 2014 roku próbowała swoich sił w polityce. https://www.tvp.info/70104753/natalia-j ... o-na-radna

Przypomina mi się kariera Pani Ogórek obie wielkie gwiazdy. :lol:
tiruriru
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 09 mar 2023, 11:40

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tiruriru »

vicos pisze: 25 maja 2023, 21:21 Janoszek w 2014 roku próbowała swoich sił w polityce. https://www.tvp.info/70104753/natalia-j ... o-na-radna

Przypomina mi się kariera Pani Ogórek obie wielkie gwiazdy. :lol:
Przykro na to patrzeć - szkoda mi Daniela mógł wejść za nią do finału - przynajmniej ma jakiś talent wokalny i na pewno dałoby mu to lepszy start. Odechciało mi sie po tej edycji oglądać Ttbz
Awatar użytkownika
sebastiannn
User of the Year 2023!
Posty: 5528
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:38
x 1187
x 1540

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sebastiannn »

Maciej Zakliczyński nowym choreografem.


https://www.google.com/amp/s/www.pompon ... Id,6812653

A ponadto:

Podobno Dowbor myślał o odejściu z Polsatu w "geście solidarności" z Katarzyną Dowbor. Odbył rozmowę z produkcją na ten temat i zrezygnował ze swojego odejścia, a do pozostania w programie namawiała go sama Dowborowa:
- Absolutnie zabroniłam mu [odchodzić - przyp. red.]. Powiedziałam: „Nie wolno ci synu tego robić, bo robisz fajną rzecz, to jest fajny program”. Lubię też oglądać ten program. Zwłaszcza, że występują tam niezwykle zdolni ludzie i on to robi bardzo dobrze. Absolutnie nigdy w życiu bym tego nie chciała - powiedziała prezenterka w rozmowie z Super Expressem.
Teraz podobno Dowbor podpadł Miszczakowi, któremu....miały się nie spodobać słowa, które Maciej wypowiedział ze sceny Polsat SuperHit Festiwal. Ten myśli o jego zwolnieniu i zastąpieniu go Ibiszem.
- Edward Miszczak jest zły na Maćka Dowbora za pozdrowienia dla mamy ze sceny podczas festiwalu. Sam Maciej nie jest gotowy, by odejść i kalkulował, co bardziej mu się opłaca wizerunkowo, czy odejście za matką, czy zwolnienie. W Polsacie zastanawiają się, jak to się skończy. Chodzą głosy, że Maciej może wylecieć z „TTBZ”, a nowy sezon programu poprowadzą Krzysztof Ibisz i Maciej Rock - miała powiedzieć informatorka ShowNews.pl.
https://rozrywka.radiozet.pl/plotki/ros ... zwolnienia
Już od 6 lat na forum.media2.pl :)
Tomxd71
Obserwator
Posty: 479
Rejestracja: 18 wrz 2021, 13:59
x 22
x 153

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomxd71 »

Miszczak chyba zdaje sobie sprawę z tego, że jeśli Dowbor wyleci to pogrzebał program?
przemek94
Obserwator
Posty: 421
Rejestracja: 09 kwie 2019, 18:27
x 45
x 100

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: przemek94 »

Mam nadzieję, że z tym Dowborem to tylko głupie plotki. Jak taki Ibisz miałby go zastąpić, to nie wiem czy by dobrze to zrobiło programowi. Mi jakoś Ibisz nie pasuje w takich programach.
Awatar użytkownika
Morelowa
Obserwator
Posty: 276
Rejestracja: 11 cze 2022, 20:52
x 112
x 85

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Morelowa »

Tomxd71 pisze: 31 maja 2023, 22:08 Miszczak chyba zdaje sobie sprawę z tego, że jeśli Dowbor wyleci to pogrzebał program?
Bez przesady. Dowbor nie jest jakimś charyzmatycznym prowadzącym, po prostu przyzwyczailiśmy się do niego, ale jeśli odejdzie to program na pewno się nie zawali. Ibisz do takich programów nie pasuje, niby luzak, co pokazał w TTBZ, ale ciągle sztywniak, on jest ciągle jakiś taki "techniczny", ja go widzę w teleturniejach itp, a nie w śpiewająco-tanecznej rozrywce. Tylko kto ewentualnie za tych panów :rolleyes:
Awatar użytkownika
giga.talent120
Obserwator
Posty: 735
Rejestracja: 02 cze 2021, 18:51
x 496
x 140

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: giga.talent120 »

Może to bez znaczenia a może jednak, po ogłoszeniu Maćka Zakliczyńskiego jako nowego choreografa na insta zaczęły go obserwować dwie tancerki z Kris Crew, więc grupa tancerzy prawdopodobnie (i oby!) się nie zmienia.
Awatar użytkownika
Darilla
Poster
Posty: 1684
Rejestracja: 22 lip 2020, 10:20
x 1058
x 763

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Darilla »

Na Facebooku programu Kris z jednej strony życzy wszystkiego dobrego Maćkowi, z drugiej lajkuje komentarze, na przykład o treści: Lepiej niech Kris wróci, bez niego to nie to samo lub program schodzi na psy. ;)
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19306
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13420

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Piotr Gąsowski potwierdził krążące zimą plotki - jego syn Jakub przeszedł casting do programu ale zrezygnował w związku z odejściem z produkcji ojca.

https://plejada.pl/newsy/syn-piotra-gas ... ny/0n05yfq

Dobrze się stało, już byłaby totalna klika - ojciec prowadzi, syn występuje, przyjaciółka ojca ocenia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot], k+b, Liam, Nils-Erik, vicos i 23 gości