[POLSAT] Pierwsza Miłość

Rozmowy o polskich serialach telewizyjnych.
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Posty: 3401
Rejestracja: 04 lip 2008, 9:58
Lokalizacja: Polska
x 405
x 704
Kontakt:

[POLSAT] Pierwsza Miłość

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil »

Co to jest muzyka czołówkowa?
Niech ktoś mnie oświeci :-)

W ogóle ten serial ostatnio staje się nieporozumieniem, jeśli już go oglądam to naprawdę z wielkim zażenowaniem w niektórych momentach, bo akcja ostatnio kręci się w jakimś odrealnionym świecie.
Awatar użytkownika
telefan
Obserwator
Posty: 698
Rejestracja: 11 maja 2008, 18:36
x 5
x 20

[POLSAT] Pierwsza Miłość

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: telefan »

Pojęcie czasu i rzeczywistości jest w PM pojęciem względnym. No bo jak wytłumaczyć fakt, że wszyscy bohaterowie dostali full wypasione mieszkania w wśród nich ci, którzy wcześniej dowiedzieli się, że mogą być wyrzucenia na bruk. I to jest jeden z powodów, dla którego na ten serial od czasu do czasu (a nie tak jak kiedyś-co dzień) spoglądam głównie po to by się pośmiać gdyż to bardziej serial komediowy niż obyczajowy biorąc pod uwagę liczbę absurdów i wpadek w tym serialu

Na koniec demotywator (nie mój) dobrze oddający fabułę PM'u. http://demotywatory.pl/163540
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[POLSAT] Pierwsza Miłość

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Ka.mil pisze:Co to jest muzyka czołówkowa?
Niech ktoś mnie oświeci :-)
.
To jest ta muzyka która pojawia się w trakcie czołówki serialu - obecnie jeszcze w przypadku Pierwszej Miłości śpiewa ją z kimś w duecie Olga Szomańska.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
telefan
Obserwator
Posty: 698
Rejestracja: 11 maja 2008, 18:36
x 5
x 20

[POLSAT] Pierwsza Miłość

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: telefan »

kisiel205 pisze:
Ka.mil pisze:Co to jest muzyka czołówkowa?
Niech ktoś mnie oświeci :-)
.
To jest ta muzyka która pojawia się w trakcie czołówki serialu - obecnie jeszcze w przypadku Pierwszej Miłości śpiewa ją z kimś w duecie Olga Szomańska.
Chyba z Mikołajem Radwanem, choć nie mam 100% pewności.
Awatar użytkownika
wojt.20
Obserwator
Posty: 252
Rejestracja: 11 wrz 2007, 21:29
Kontakt:

[POLSAT] Pierwsza Miłość

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wojt.20 »

Ka.mil pisze:W ogóle ten serial ostatnio staje się nieporozumieniem, jeśli już go oglądam to naprawdę z wielkim zażenowaniem w niektórych momentach, bo akcja ostatnio kręci się w jakimś odrealnionym świecie.
Pragne przypomniec, że w gatunku opera mydlana takie rzeczy jak brak spojnosci ze światem normalnym jest dosc częstym zagraniem. Bo to nie serial obyczajowy, a opera mydlana tak, jak Klan, Plebania i Na Wspólnej. Tak a propo w USA najbardziej "baśniową" z oper mydełkowych było Passions (jeśli dobrze pamiętam) duchy, nagłe ożycia, wędrówki do innej krainy. Także PM jeszcze troche brakuje.
Awatar użytkownika
telefan
Obserwator
Posty: 698
Rejestracja: 11 maja 2008, 18:36
x 5
x 20

[POLSAT] Pierwsza Miłość

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: telefan »

wojt.20 pisze:
Ka.mil pisze:W ogóle ten serial ostatnio staje się nieporozumieniem, jeśli już go oglądam to naprawdę z wielkim zażenowaniem w niektórych momentach, bo akcja ostatnio kręci się w jakimś odrealnionym świecie.
Pragne przypomniec, że w gatunku opera mydlana takie rzeczy jak brak spojnosci ze światem normalnym jest dosc częstym zagraniem. Bo to nie serial obyczajowy, a opera mydlana tak, jak Klan, Plebania i Na Wspólnej. Tak a propo w USA najbardziej "baśniową" z oper mydełkowych było Passions (jeśli dobrze pamiętam) duchy, nagłe ożycia, wędrówki do innej krainy. Także PM jeszcze troche brakuje.
Trochę, bo już mieliśmy sytuacje w której Paweł gadał (po pijaku) z duchem strażaka, inny z bohaterów przeżył swoje zabójstwo (kula trafiła w manierkę z wiśniówką :lol: ) albo wypadek samochodowy spowodowany przez dmuchaną lalkę.
ARTUR B.

[POLSAT] Pierwsza Miłość

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ARTUR B. »

No to są absurdy, które się pojawiają w amerykańskich operach mydlanych od ponad 50 lat. Nie ma co się dziwić, że w Polsce takie rzeczy też będą się pojawiać. Jeszcze chyba nie było psychopatki, która wstała z grobu i znowu zaczęła dręczyć głównych bohaterów.
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Posty: 3401
Rejestracja: 04 lip 2008, 9:58
Lokalizacja: Polska
x 405
x 704
Kontakt:

[POLSAT] Pierwsza Miłość

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil »

wojt.20 pisze:Pragne przypomniec, że w gatunku opera mydlana takie rzeczy jak brak spojnosci ze światem normalnym jest dosc częstym zagraniem. Bo to nie serial obyczajowy, a opera mydlana tak, jak Klan, Plebania i Na Wspólnej. Tak a propo w USA najbardziej "baśniową" z oper mydełkowych było Passions (jeśli dobrze pamiętam) duchy, nagłe ożycia, wędrówki do innej krainy. Także PM jeszcze troche brakuje.
Passions akurat była tak pisana - była to soap opera z elementami fantastyki :-) Co jak co, ale całkiem fajny serialik :-) Te gumowe gnomy itp :-)
Awatar użytkownika
CamilloIpla
Użytkownik
Posty: 125
Rejestracja: 11 lut 2010, 20:19

[POLSAT] Pierwsza Miłość

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: CamilloIpla »

Serial jest fajny :) Muzyka czołowa też jest super :) I ten piękny Wrocław hehe
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[POLSAT] Pierwsza Miłość

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Polsat dzisiaj przesadził a mianowicie tym że głośno w serialu reklamował sieć Heyah. Podczas serialu jedna z postaci mówiła "W Heyah jest taniej". Czyżby wykorzystanie sprzętu i podziękowanie na końcu serialu nie wystarczyło Heyah że musiał afiszować się w serialu ? Według mnie to jest dziwne...
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Posty: 3401
Rejestracja: 04 lip 2008, 9:58
Lokalizacja: Polska
x 405
x 704
Kontakt:

[POLSAT] Pierwsza Miłość

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil »

Wg. mnie to ty nie znasz jeszcze potencjału twórców serialu.

Bohaterowie zakupy robią w Biedronce, jako przyprawy używają Kucharka i korzystają wyłącznie z telefonu marki Heyah.
Podobnie mieszkańcy "Wspólnej" zajadają się produktami Ferrero a ksiądz z Plebanii popija herbatkę "Minutka".

Kryptoreklama to jest Kisiel dla twojej informacji ;)
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Posty: 3401
Rejestracja: 04 lip 2008, 9:58
Lokalizacja: Polska
x 405
x 704
Kontakt:

[POLSAT] Pierwsza Miłość

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil »

Wg. mnie to ty nie znasz jeszcze potencjału twórców serialu.

Bohaterowie zakupy robią w Biedronce, jako przyprawy używają Kucharka i korzystają wyłącznie z telefonu marki Heyah.
Podobnie mieszkańcy "Wspólnej" zajadają się produktami Ferrero a ksiądz z Plebanii popija herbatkę "Minutka".

Kryptoreklama to jest Kisiel dla twojej informacji ;)
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Posty: 3401
Rejestracja: 04 lip 2008, 9:58
Lokalizacja: Polska
x 405
x 704
Kontakt:

[POLSAT] Pierwsza Miłość

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil »

Wg. mnie to ty nie znasz jeszcze potencjału twórców serialu.

Bohaterowie zakupy robią w Biedronce, jako przyprawy używają Kucharka i korzystają wyłącznie z telefonu marki Heyah.
Podobnie mieszkańcy "Wspólnej" zajadają się produktami Ferrero a ksiądz z Plebanii popija herbatkę "Minutka".

Kryptoreklama to jest Kisiel dla twojej informacji ;)
Awatar użytkownika
wojt.20
Obserwator
Posty: 252
Rejestracja: 11 wrz 2007, 21:29
Kontakt:

[POLSAT] Pierwsza Miłość

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wojt.20 »

Tzn. fajnie, że jakieś tam marki chcą reklamować się w programach tv szkoda tylko, że nie mogą tego delikatniej robić, najlepiej dosłownie wprost do kamery (mam na myśli Kucharek w PM, czy mleko w Klanie, marki nie pamiętam). Jednak do tego by gdzieś tam na półce czy stole stał karton mleka, puszka napoju, czy nawet rząd przypraw muszą nasi marketingowcy dorosnąć.
PS Bo przecież jak nie zobaczę na pół ekranu produktu to go nie kupie, albo pomylę Acivię cioci Stasi z Jogobellą :D
Awatar użytkownika
arnold44
Użytkownik
Posty: 28
Rejestracja: 23 lis 2010, 12:44
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

[POLSAT] Pierwsza Miłość

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: arnold44 »

Heh bo w Tak TAKU masz najtańsze rozmowy za granicę - he he dobre są te reklamy, mi się coś takiego podoba - sprytnie wykorzystane, zresztą programy typu Kobieta na krańcu świata reklama sony alfa 55, Pani Gestler gotuje - reklama przypraw Prymat itd. Wkracza nowa jakość reklamy w naszych mediach.
A co do serialu to jest ciekawy - szczególnie mnie zastanawia wątek Kulczyckiego i firmy jak to się potoczy.
tworzenie prezentacji multimedialnych - prezentacje multimedialne
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale polskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości