Gazeta Wyborcza

Awatar użytkownika
bgmnt
Obserwator
x 183
x 247

Gazeta Wyborcza

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bgmnt »

Aha, informuje akurat jego, mimo, że tekst ma dwóch autorów, a w dodatku to do czego się odnosi to cytat. Sounds legit. Widzę, że nie pogadamy, bo nie ma o czym. Ale dobrze, że zauważasz, że Stanowski celuje w konkretną grupę polityczną. To już coś.
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
x 139
x 950
Kontakt:

Gazeta Wyborcza

Post autor: Tomek »

Nic takiego nie stwierdziłem...
Kupowanie subskrypcji na polskie treści dziennikarskie (gazety, stacje informacyjne, portale), zwykle ułożone pod konkretne grupy polityczne, to ostatnie co zrobię w życiu
Może jednak warto odstawić Wyborczą ;)
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
bgmnt
Obserwator
x 183
x 247

Gazeta Wyborcza

Czyli stwierdziłeś w takim razie, że Stanowski nie produkuje treści dziennikarskiej? Też dobrze :).
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
x 139
x 950
Kontakt:

Gazeta Wyborcza

Tego też nie stwierdziłem ^^'
Kupowanie subskrypcji na polskie treści dziennikarskie (gazety, stacje informacyjne, portale), zwykle ułożone pod konkretne grupy polityczne, to ostatnie co zrobię w życiu. Nawet Stanowskiego nie oglądałbym, gdyby kazał mi dodatkowo płacić :D
No, ale już nie będę off-topicować.
---
Awatar użytkownika
bgmnt
Obserwator
x 183
x 247

Gazeta Wyborcza

Ech, najwyraźniej nie widzisz co ze zdania, które napisałeś, pod względem logicznym wynika :). Ale zawsze można wtedy napisać, że to przecież taki żart, to też ostatnio popularne :).
Dyskusja jest rzeczywiście bez sensu i ja już kończę. Jesteśmy w temacie GW, potwierdziłeś, że nie czytałeś materałów, które całą inbę wywołały, natomiast łatwo nazywasz ignorantami tych, co nie widzieli, jak się przy okazji okazało, przekłamanego ich streszczenia na Kanale Zero...
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
x 139
x 950
Kontakt:

Gazeta Wyborcza

Druga film o Wyborczej od Stanowskiego, gdzie po prostu rozjeżdża po kolei punkty "polemiki" Głuchowskiego i nie tylko :D
---
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dzienniki”