[TVN/POLSAT] Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
Arok
Obserwator
x 237
x 242

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Arok »

Ciekawe jak to jest faktycznie z tymi głosami i ich kolejnością. Czy faktycznie jest tak jak czytają. Wczoraj Anita i Jacek najlepsi - 40 punktów a przechodzą jako ostatni bez zagrożenia. Mieli tak mało smsów??? Ich dobry taniec uśpił czujność ? Czy mieli dużo a czytanie jest w przypadkowej kolejności. Poprzednio Krzysztof i Sara też dobrze wypadli a byli zagrożeni.

Ci Panowie komentujący na YouTubie '' znawcy tańca'' - krytykują wszystko i wszystkich. Trochę zapominamy że gwiazdy to amatorzy, nie prawdziwi tancerze. Oni trenują dopiero 2 miesiące. A poza tym to nie zawody na turnieju towarzyskim największej rangi tylko program rozrywkowy. Nie może być nudno i schematycznie
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
x 2221
x 13449

Post autor: pulkownik »

Mnie się też nie podoba jak show przykrywa totalnie taniec (patrz: wiedeński Krzyśka, słynna cha-cha Kajry), ale akurat tego foxtrota będę bronił do ostatniej kropli krwi bo dawno żaden foxtrot, który co do zasady jest nudny, nie zrobił na mnie takiego wrażenia, poza tym wg mnie proporcje show do tańca były zachowane i było technicznie. Zresztą Jacek bardzo rzadko sobie pozwala na pójście w totalne show, zwłaszcza jak ma dobre partnerki.

A panowie znawcy wystawili sobie opinię płacząc pod tańcem Maff jak to tęsknią za TECHNIKĄ Jelonka i jego super tańcami, pamiętamy jakie to były techniczne i poprawne tańce :lol:

Co do głosów - jeśli nie mówią że pierwsze miejsce miejsce zajęła para X to wg mnie jest to losowe, jak niemal wszędzie na świecie. Miałem info że zagrożeni są naprawdę zagrożeni, ale po ubiegłym odcinku mam wątpliwości. Chociaż może po prostu dwie ostatnie pary są naprawdę ostatnie, wtedy były dwie odpadające, nie zagrożone i trzeci Szczepaniak był tam randomowo.

PS. Anita ma, nie wypominając, 48 lat, żadna gwiazda w tym wieku tak dobrze nie tańczyła. Wiadomo że nie będzie tak gibka jak Roksana.
Awatar użytkownika
Arok
Obserwator
x 237
x 242

Ja też będę broniła tańca Anity. Ona mimo show, obroniła się tańcem i techniką. Fokstrota akurat i tańca w ramie było naprawdę bardzo dużo.
A strój i elementy show były bardzo inspirowane teledyskiem.
A to że Anita ma 48 !!!! lat i tak wygląda i tak się rusza - to wielkie WOW
Anita i Dagmara są w tym samym wieku a Anita wygląda jak jej córka....
Jak Ci znawcy tęskną za Jelonkiem to ja nie mam pytań :lol: Tam to tylko przybijanie piątek i akrobacje a walczył o wygraną w finale
Awatar użytkownika
Kamil1998
Poster
x 5
x 629

Post autor: Kamil1998 »

Oprócz Dagmarki zostały praktycznie już najlepsze pary. Aż żal, że tylko jedna może wygrać. Dla mnie Anita oraz Aleks Top of The Top.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 88
x 3651

Post autor: wiatriwoda »

A propos Dagi, wsparła ją Doda.
Awatar użytkownika
giga.talent120
Obserwator
x 498
x 140

Post autor: giga.talent120 »

Więc jest szansa, że niestety jeszcze z tydzień się prześlizgnie... no zobaczymy.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 88
x 3651

Post autor: wiatriwoda »

Uważam, że jest to prawie pewne. Spodziewam się wylotu Krzysztof, Alex lub Maf, ale o dziwo prędzej Maf lub Alex, ale to zależy od tabelki jury już. Pojedyncze punkty jurorów zdecydują.
Awatar użytkownika
giga.talent120
Obserwator
x 498
x 140

Post autor: giga.talent120 »

Nie no jak nie Daga to dla mnie Maff pewna do odpadki. Ale tu wszystko jest nieprzewidywalne hah
Ronaldova
Użytkownik
x 2
x 11

Post autor: Ronaldova »

Nie wiem czy Maff tak szybko odpadnie. Widać, że oni z Michałem idą w "relację romantyczną", a ludziom często coś takiego się podoba. Nie mówiąc już o tym, że oboje są wolni, więc mogą pozwolić sobie na dużo w tym temacie. Zresztą wystarczy zobaczyć na komentarze ludzi pod ich tańcem czy postem. Maff już w ostatnim tańcu nie była taka zachowawcza, a obstawiam, że może jeszcze bardziej odpiąć wrotki jak ją sytuacja do tego "zmusi", czyli jak zostaną już same niezłe pary w programie.
SebbRollins
Użytkownik
x 16
x 1

Post autor: SebbRollins »

Czy Maff taka wolna to nie takie pewne. Wiele wskazuje na to, że jest w relacji z Bartoszem Bednorzem - siatkarzem reprezentacji Polski (był nawet obecny na widowni jednego z odcinków i pokazywany po tańcu Maffashion, więc coś w tych plotkach musi być).

W kolejnym odcinku najbardziej prawdopodobna jest odpadka Szczepaniaka, obstawiam, że on faktycznie ma najmniej głosów widzów ze względu na największą anonimowość, a noty za tańce też coraz mniej zaczynają go bronić zwłaszcza przy tańcach latino. Daga będzie ostatnia, ale ona ma na bank multum głosów widzów. Finał na ten moment to dla mnie na pewno Roksana i Anita, a kto trzeci to już nie wiadomo.

Zagrożenie jest na pewno losowe, już kilka razy mi się nie kalkulowało i kolejny odcinek zaprzeczał temu co było w zagrożeniu w poprzednim odcinku. Wątpię, że wyniki głosowania w poszczególnych odcinkach tak bardzo się rozbiegają.
Ronaldova
Użytkownik
x 2
x 11

SebbRollins pisze: 02 kwie 2024, 18:06 Czy Maff taka wolna to nie takie pewne. Wiele wskazuje na to, że jest w relacji z Bartoszem Bednorzem - siatkarzem reprezentacji Polski (był nawet obecny na widowni jednego z odcinków i pokazywany po tańcu Maffashion, więc coś w tych plotkach musi być).

W kolejnym odcinku najbardziej prawdopodobna jest odpadka Szczepaniaka, obstawiam, że on faktycznie ma najmniej głosów widzów ze względu na największą anonimowość, a noty za tańce też coraz mniej zaczynają go bronić zwłaszcza przy tańcach latino. Daga będzie ostatnia, ale ona ma na bank multum głosów widzów. Finał na ten moment to dla mnie na pewno Roksana i Anita, a kto trzeci to już nie wiadomo.

Zagrożenie jest na pewno losowe, już kilka razy mi się nie kalkulowało i kolejny odcinek zaprzeczał temu co było w zagrożeniu w poprzednim odcinku. Wątpię, że wyniki głosowania w poszczególnych odcinkach tak bardzo się rozbiegają.
Oficjalnie jest wolna 😂. Nawet jeśli jest z Bednorzem, choć ani jedno ani drugie tego nie potwierdziło i na widowni w sumie był jedynie raz to Maff nie będzie odkrywać kart, a ludzie sobie sami dopowiedzą to czy tamto. Co innego gdyby oficjalnie ogłosiła, że jest z nim to faktycznie wtedy by ucięła plotki, ale widocznie jej one nie przeszkadzają tak samo jak i lajkowanie różnych komentarzy ludzi dotyczących jej i Michała (nie mówię tutaj o zwykłych komplementach dotyczących tańca). Też nie odcina się od tego, nie prostuje. Nie ważne, że to może być czysto kumpelska relacja albo dobra gra ludzie takie rzeczy łykają i lubią jak pojawiają się jakieś romanse, relacje romantyczne.

Co do odpadki to typuje za tydzień Dagmare. Jurorzy, a szczególnie Iwona jej nie odpuszczą i jak będzie trzeba to dadzą jej 15 punktów i wtedy już nawet głosy nie pomogą. I tak Dagmara już dużo odcinków przeszła i nawet takie fenomeny, które bawią publikę prędzej czy później kończą tę przygodę, bo robi się duża przepaść punktowa pomiędzy nimi, a tymi, którzy tańczą na plus 30 pkt, a często nawet blisko czterdziestu. Poza Dagmarą słabych par w tym programie już nie ma. Każda potrafi zaskoczyć i zaprezentować się z naprawdę dobrej strony.
Awatar użytkownika
Arok
Obserwator
x 237
x 242

No teraz robi się gorąco w programie. Mogą być zaskoczenia. Jak komuś się noga powinie może to przypłacić odpadką. Poza Dagą został mocny skład.
Z tego co widzę Maff chyba będzie miała tango.
Roxie trenuje po parkingach podziemnych w nocy, ale ciężko powiedzieć co bo same jakieś akrobacje ;)
Ostatni taniec Anity tak mnie wciągnął, że ciągle oglądam w kółko. Dawno tak nie miałam. Fajna się też narodziła chemia taneczne między Anitą a Jackiem. Taka czysto kumpelska relacja, przekładająca się na fajne spektakle taneczne
Ronaldova
Użytkownik
x 2
x 11

Arok pisze: 02 kwie 2024, 19:46 No teraz robi się gorąco w programie. Mogą być zaskoczenia. Jak komuś się noga powinie może to przypłacić odpadką. Poza Dagą został mocny skład.
Z tego co widzę Maff chyba będzie miała tango.
Roxie trenuje po parkingach podziemnych w nocy, ale ciężko powiedzieć co bo same jakieś akrobacje ;)
Ostatni taniec Anity tak mnie wciągnął, że ciągle oglądam w kółko. Dawno tak nie miałam. Fajna się też narodziła chemia taneczne między Anitą a Jackiem. Taka czysto kumpelska relacja, przekładająca się na fajne spektakle taneczne

Dokładnie, dopóki były te słabsze pary w programie to te mocniejsze mogły być w miarę spokojne, że będą kontynuować swoją przygodę, a teraz już każdy może się bać o odpadkę, bo tych najsłabszych (poza Dagmarą) już nie ma. I jeśli ona wyleci w niedzielę to już naprawdę zostaną same mocne pary i wtedy każdy będzie musiał na maksa cisnąć, bo każdy punkcik i głos może się liczyć w walce o przejście dalej. Nie mówiąc już o tym, że bardzo możliwe, że niedługo dojdą po dwa występy w odcinku jednej pary i wtedy też może być ciekawie jak poszczególne osoby na ten większy wycisk zareagują. Tak, Maff ma na stówę tango. Roxie ostatnio nie poszalała, także musi sobie odbić i nie wiadomo czy to był lekki kryzys czy jive jej nie pasował. Anita w sumie nie miała jeszcze słabego tańca, a ostatnią choreo miała z wysokiego c, i faktycznie widać, że z Jackiem mają bardzo fajną, ziomkową relację
Awatar użytkownika
patryk.nowak
Poster
x 84
x 331

Post autor: patryk.nowak »

Ronaldova pisze: 02 kwie 2024, 18:23
Co do odpadki to typuje za tydzień Dagmare. Jurorzy, a szczególnie Iwona jej nie odpuszczą i jak będzie trzeba to dadzą jej 15 punktów i wtedy już nawet głosy nie pomogą. I tak Dagmara już dużo odcinków przeszła i nawet takie fenomeny, które bawią publikę prędzej czy później kończą tę przygodę, bo robi się duża przepaść punktowa pomiędzy nimi, a tymi, którzy tańczą na plus 30 pkt, a często nawet blisko czterdziestu. Poza Dagmarą słabych par w tym programie już nie ma. Każda potrafi zaskoczyć i zaprezentować się z naprawdę dobrej strony.

Dagmara może dostać i 4 punkty od jury, przecież liczą się „duże” punkty, nieważne czy pary dzieli 20 punktów jurorskich czy 5, więc i tak widzowie mogą ją uratować. Nie łudziłbym się, że odpadnie, chociaż bardzo bym chciał.
Awatar użytkownika
Arok
Obserwator
x 237
x 242

Michał Jeziorowski tyle pomaga wszystkim parom a w ogóle nie jest doceniony przez program. Ktoś mógłby wspomnieć że oprócz Barańskiego jest jeszcze Michał....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”