[TVN] Pokonaj mnie, jeśli potrafisz

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
bucik11
Legendary
x 515
x 1249

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Małgorzata Rozenek-Majdan z nowym sześcioodcinkowym programem " Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" już wiosną w TVN.

Fabuła show:
W programie „Pokonaj mnie, jeśli potrafisz” Małgorzata Rozenek-Majdan podejmuje wyzwania rzucane jej przez osoby ze świata sportu, filmu czy dziennikarstwa. Mężczyźni ci stają się równocześnie jej rywalami i również muszą sprawdzić się w wybranej dyscyplinie. Co ważne, ma być ona odległa od wykonywanego przez nich zawodu czy rodzaju uprawianego sportu. Oboje mają tylko cztery tygodnie na przygotowanie się do ekstremalnego i zupełnie nowego dla siebie zadania. Wspierają ich w tym eksperci – psycholog sportowy oraz wykwalifikowani trenerzy. Po tygodniach morderczych treningów, setkach godzin spędzonych na ćwiczeniach w niesprzyjających warunkach atmosferycznych, przygotowań bez żadnej taryfy ulgowej, stają do emocjonującego pojedynku.
https://tvn.pl/aktualnosci/pokonaj-mnie ... -st7390327
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
x 78
x 743

Post autor: Kryterium0 »

Nie do końca rozumiem zmianę strategii na Wiertniczej, by informować o nowościach z aż takim wyprzedzeniem. Zbroją się na wiosnę, ilość dużych nowości robi wrażenie, ale dają konkurencji jak na tacy tematykę nowych formatów.

Format, którego gwiazdą ma być Rozenek: https://www.primitives.tv/programme/26/ ... if-you-can
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 5351
x 3246

Post autor: Trzeciak »

Mam wrażenie, że to próba zatarcia dość słabej jesiennej ramówki TVN-u, chociaż konkurencja też się pod tym względem popisała. ;)

Warto zauważyć, że za format odpowiadają twórcy.... "99 - Gry o wszystko" - też pierwotnie emitowanej na antenie VRT 1.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
x 27
x 317

Post autor: Captain_M »

Program produkuje Qźnia Team.
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
x 952
x 2214

Post autor: kacper3100 »

Według Presserwisu program będzie emitowany we wtorkowe wieczory.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 5351
x 3246

Post autor: Trzeciak »

Dziś w "DD TVN" miała miejsce rozmowa z Małgorzatą Rozenek-Majdan oraz przestawiono pierwsze przedpremierowe fragmenty. Wśród konkurencji - pływanie na akwenie z lodem, czy wspinaczka na wieżowcu. Jak wyjawiła sama zainteresowana - ze względu na aurę część nagrań trzeba było opóźnić: https://dziendobry.tvn.pl/gwiazdy/pokon ... -st7721818
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
x 952
x 2214

Premierowe odcinki w TVN od 16 kwietnia, a powtórki do obejrzenia w niedziele popołudniu w TVN7, w tym samym tygodniu.
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
x 952
x 2214

Joanna Jędrzejczyk i Zofia Szawernowska mentorkami w programie: https://prasa.wbdpoland.pl/post/pokonaj ... a-szawerno
bucik11
Legendary
x 515
x 1249

Post autor: bucik11 »

Rywalami Małgorzaty będa m.in. aktor - Piotr Głowacki, kierowca rajdowy - Kajetan Kajetanowicz oraz siatkarz - Łukasz Kadziewicz.
https://tvn.pl/programy/pokonaj-mnie-je ... tb9ShEAYg0
Awatar użytkownika
Christianus
User of the Year 2022!
x 1223
x 1902

Post autor: Christianus »

Nie do końca rozumiem kierunek, w jakim rozwija się kariera Piotra Głowackiego. W zdecydowanej większości ostrożnie dobierał role, występując raczej w wartościowych produkcjach. Tymczasem jesienią będzie śmigać po Azji, a teraz błaźnić się u boku Małgoni. Pewnie gdyby powstała druga edycja "Drag Me Out", na co na szczęście się nie zanosi, również znalazłby się na liście uczestników.

Sam program kompletnie mnie nie interesuje, zapewne wyjdzie popelina na poziomie "Iron Majdan", natomiast bardziej ciekawi mnie, co dalej z Małgonią, i czy tym programem definitywnie zakończy swoją karierę w TVN-ie. Kto wie, może w końcu skusi się na taneczne występy?
Fame Is The Name of the Game :D
panlukinek
Użytkownik
x 4

Post autor: panlukinek »

Mimo wszystko nie można odmówić Małgosi zapału do pracy nad sobą i rozwojem.
Program, jak wyjdzie premierowo - będzie można ocenić.
Z góry to raczej będzie półka oglądalności - Drag/Razem od Nowa.

Jestem ciekawy, na ile Małgorzata Rozenek - Majdan jest w stanie przyciągnąć przed ekrany.

Co do kariery, tu gwiazdy się trzyma etc. Pewnie gdyby nie koniec RwT i 36,6, nie byłoby Ewy Drzyzgi w DDTVN. Podobnie chyba było z Sołtysikiem.
Awatar użytkownika
Damian1998
VIP Expert
x 1755
x 694

Post autor: Damian1998 »

Małgosia nie potrafi przyciągnąć przed ekrany, patrząc w ilu klapach brała udział.
"Żeby Polska była Polską. Bądźmy razem z Telewizją Polską" AD 2021 - J. O. Kurski 🤡🤡
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
x 952
x 2214

Znani są wszyscy rywale:
Piotr Głowacki
Łukasz Kadziewicz
Wojtek Łozowski
Kuba Nowaczkiewicz
Łukasz Orbitowski
Kajetan Kajetanowicz
https://tvn.pl/programy/pokonaj-mnie-je ... -st7848940
Awatar użytkownika
Morelowa
Obserwator
x 115
x 85

Post autor: Morelowa »

Christianus pisze: 02 kwie 2024, 13:14 Sam program kompletnie mnie nie interesuje, zapewne wyjdzie popelina na poziomie "Iron Majdan"
Dokładnie to samo porównanie przyszło mi na myśl z tą poprawką, że popelina będzie jednak mniejsza z powodu nieobecności Majdana ;D
Christianus pisze: 02 kwie 2024, 13:14natomiast bardziej ciekawi mnie, co dalej z Małgonią, i czy tym programem definitywnie zakończy swoją karierę w TVN-ie. Kto wie, może w końcu skusi się na taneczne występy?
Ten program jawi mi się jako taka, sorry, zapchajdziura pocieszenia dla Małgoni po utracie synekury w DDTVN, jeśli zdecyduje się na udział w TzG bez wątpienia będzie to już desperacja. Nie przewiduję jakiegoś stałego oglądania, bo nie sądzę, żeby cokolwiek w programie z jej udziałem mnie zadziwiło czy zaskoczyło, determinacji i pracowitości Rozenkowej raczej odmówić nie można, da się namówić na wszystko dla podbicia lub chociażby utrzymania popularności, a produkcja na pewno zadba o to, żeby krzywda się jej nie stała tak jak było już w kilku programach.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
x 3530
x 2827

Post autor: Jordi »

Ależ ten program jest nudny. Do tego widać, że Gośka tam nie chce być i robi to totalnie od niechcenia.

Te wszystkie zapowiedzi, treningi mogli zlepić w 20 minut, a i tak nie byłoby porywająco... Kolejny marny zapychacz ramówki.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”