Telenowele

Forum fanów telenowel :)
AlBundy
Użytkownik
x 30
x 11

Telenowele

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AlBundy »

Właśnie zaciekawiłeś mnie co do produkcji Globo na Novelas, bo wiem, że było mówione, że zakupili "Joia Rara", "Pantanal" i "Imperio". Zatem po zakończeniu "Pantanal" zostaje jeszcze "Imperio". A może tych tytułów zostało zakupionych więcej...?
Liam
Junior
x 99
x 220

Telenowele

Post autor: Liam »

AlBundy pisze: 02 kwie 2024, 19:57 A może tych tytułów zostało zakupionych więcej...?
Raczej nie. Jednak Thema nawiązała współpracę z Globo na różnych płaszczyznach np. dystrybucję tytułów Globo przez Canal+ w Azji, więc podejrzewam że nie ma co się martwić o brak brazylijskich telenowel w Novelas+ czy Novelas TV ;)
Jantar
VIP Expert
x 108
x 248
Kontakt:

Telenowele

Post autor: Jantar »

Od 24 kwietnia o 13.55 rusza powtórka hiszpańskiego Velvetu na TVP Kobieta. To nie pomyłka z godziną: od dziś nie ma w ramówce powtórki Pytania na śniadanie po TVP2 i te 3 godziny zostały zagospodarowane na lifestyle i dodatkowe pasmo serialowe.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
pablitoos
Użytkownik
x 5

Telenowele

Post autor: pablitoos »

Bardzo liczę, że po zakończeniu Maochy dostaniemy kolejną krótką telenowelę czyli np. Mujer de Nadie lub El Amor Invecible.

Natomiast po Rubi widziałbym - El color de Pasion lub Por siempre mi amor - starsze produkcje Televisy nieemitowane w PL, a bardzo oczekiwane przez fanów
Ostatnio zmieniony 03 kwie 2024, 14:05 przez pablitoos, łącznie zmieniany 1 raz.
Jantar
VIP Expert
x 108
x 248
Kontakt:

Telenowele

pablitoos pisze: 03 kwie 2024, 12:54
Natomiast po Rybi widziałbym - El color de Pasion lub Por siempre mi amor - starsze produkcje Televisy nieemitowane w PL, a bardzo oczekiwane przez fanów
To nie to pasmo. To pasmo jest na powtórki telenowel po latach, a nie na premierowe w Polsce.
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
pablitoos
Użytkownik
x 5

Telenowele

Post autor: pablitoos »

Jantar pisze: 03 kwie 2024, 14:01
pablitoos pisze: 03 kwie 2024, 12:54
Natomiast po Rybi widziałbym - El color de Pasion lub Por siempre mi amor - starsze produkcje Televisy nieemitowane w PL, a bardzo oczekiwane przez fanów
To nie to pasmo. To pasmo jest na powtórki telenowel po latach, a nie na premierowe w Polsce.
W takim razie patrząc na emitowane na francuskim Novelas+ produkcje obstawiałbym „Paloma” lub „Marimar”
kokos
Użytkownik
x 30

Telenowele

Post autor: kokos »

Jantar pisze: 02 kwie 2024, 21:27 Od 24 kwietnia o 13.55 rusza powtórka hiszpańskiego Velvetu na TVP Kobieta. To nie pomyłka z godziną: od dziś nie ma w ramówce powtórki Pytania na śniadanie po TVP2 i te 3 godziny zostały zagospodarowane na lifestyle i dodatkowe pasmo serialowe.
To bardzo dobry pomysł że zostało zlikwidowane pasmo w postaci PnŚ, zupełnie bezsensowny pomysł emitować powtórkę programu. Liczę po cichu że TVP Kobieta zdecyduje się na emisję czegoś nowego z tytułów tureckich lub powtórkę "La Bandida" lub "Bolivar".
Jantar
VIP Expert
x 108
x 248
Kontakt:

Telenowele

kokos pisze: 03 kwie 2024, 16:29
Jantar pisze: 02 kwie 2024, 21:27 Od 24 kwietnia o 13.55 rusza powtórka hiszpańskiego Velvetu na TVP Kobieta. To nie pomyłka z godziną: od dziś nie ma w ramówce powtórki Pytania na śniadanie po TVP2 i te 3 godziny zostały zagospodarowane na lifestyle i dodatkowe pasmo serialowe.
To bardzo dobry pomysł że zostało zlikwidowane pasmo w postaci PnŚ, zupełnie bezsensowny pomysł emitować powtórkę programu. Liczę po cichu że TVP Kobieta zdecyduje się na emisję czegoś nowego z tytułów tureckich lub powtórkę "La Bandida" lub "Bolivar".
La Bandida była na TVP Kobiecie dwukrotnie. Do tego premierowo na TVP1 i w godzinach nocnych na TVP2 kilka miesięcy temu. Nie przesadzajmy.

Bolivara mogliby wyemitować, choć nie wiem, czy nadaje się na taką godzinę.

www.novela.pl
Bloo411
Obserwator
x 14
x 61

Telenowele

Post autor: Bloo411 »

Wieść głosi, że po "Mi Camino Es Amarte" na francuskim Novelas TV, poleci "El Amor Invencible". @pablo21, odnoszę wrażenie, że Themie TV nie po drodze z Telemundo, odkąd ruszyło SkyShowtime, gdzie Canal+ (w Polsce) utraciło prawa do produkcji (seriali i filmów) z wytwórni filmowej Universal Pictures.

Myślę, że tytuły z Televisy - "Mi Camino Es Amarte", "Pasion y Poder" i "El Amor Invencible", to u nas także pewniaki. Jest to kwestia czasu.
pablo21
Junior
x 114
x 178

Telenowele

Post autor: pablo21 »

Ale prawa od Telemundo nabywa francuski nadawca Thema TV a nie polski polski oddział Grupy Canal+ czyli Canal+Polska. :-)
Poczekajmy bo z tego co mi wiadomo to rozmowy się nadal toczą i są bardzo zmobilizowani by kupić od nich nawet kilka tytułów. :-)
Co do zmian w TVP Kobieta to bardzo dobry ruch i chyba dlatego że poleciała Pani Dyrektor kanału TVP Kobieta ze stanowiska i kto inny nim teraz zarządza w TVP SA:
"Iwona Bocian-Zaciewska, ostatnio dyrektorka kanału TVP Kobieta, zakończy pracę w Telewizji Polskiej - dowiedział się nieoficjalnie portal Wirtualnemedia.pl. Z telewizją publiczną była związana była od 1995 roku"
https://[link zakazany]/artykul/i ... vp-kobieta
pabloit21
Użytkownik
x 1
x 3

Telenowele

Post autor: pabloit21 »

Mnie ciekawi tytul szczególnie po Rubi i liczę na Otchłań namiętności.
SiłaSerca
Użytkownik
x 3
x 19

Telenowele

Post autor: SiłaSerca »

Narzekaliśmy na Za głosem serca które było w TV Puls i tylko raz było, a chcemy Otchłań namiętności która już w tv była 2 razy? Czy to nie mija się z celem?
pabloit21
Użytkownik
x 1
x 3

Telenowele

Post autor: pabloit21 »

Według mnie Otchłań namiętności była o wiele lepsza, zresztą skoro chcą kupić też kilka tytułów od Telemundo to też kolejnym klasykiem powtórkowym mogła by być Marina
pablo21
Junior
x 114
x 178

Telenowele

Post autor: pablo21 »

SiłaSerca pisze: 04 kwie 2024, 18:11 Narzekaliśmy na Za głosem serca które było w TV Puls i tylko raz było, a chcemy Otchłań namiętności która już w tv była 2 razy? Czy to nie mija się z celem?
Raczej chyba byłą tylko raz premierowo w TV4. Nie pamiętam żeby była druga emisja w polskiej TV?
Angela
Użytkownik
x 14
x 53

Telenowele

Post autor: Angela »

Otchłań namiętności leciała dwa razy w polskiej telewizji - premierowo w 2013 roku i powtórkowo w 2014 roku w TV6 popołudniem i "powtórka" następnego dnia w TV4 ^-^ Tak czy siak, ponowna emisja nie przeszkadzałaby mi w Novelas+ :DD
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”