Jakie serwisy informacyjne oglądacie? Jaki jest najlepszy?

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
marcinj161
Obserwator
Kontakt:

Post autor: marcinj161 » 30 lis 2009, 20:36

Najbardziej wiarygodne są Wydarzenia, nie są pro polityczne jak np. Wiadomości TVP, Fakty też czasami solidaryzują z jakaś partią. Ja najcześciej oglądam Wydarzenia, od czasu do czasu Fakty, a jeśi chodzi o Wiadomości to koncówki, gdy czekam na Sport. Codziennie jednak nie moge oglądac tak długiego serwisu, a więc Informacje Polsat News sa mi najbliższe.
Jedyne forum w sieci o kanałach sportowych i sporcie w TV !!
Serdecznie zapraszam !!
http://www.tvsportowe.pl/forum/index.php
Awatar użytkownika
gregor6
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: gregor6 » 01 gru 2009, 14:06

Widać wg. ciebie TVP to skrót od :Telewizja Polityczna.Przecież właśnie fakty są mało wiarygodne a jeśli chodzi o wydarzenia to czasami podają informacje w sposób mało ciekawy .Ale każdy ma prawo mieć własne zdanie. Jeszcze do tego co wcześniej powiedziałem to fajna jest też panorama tyle że jest późno i rzadko ją oglądam.
michal
VIP Expert

Post autor: michal » 01 gru 2009, 15:17

Obecnie z serwisów informacyjnych oglądam "Wydarzenia", "W" i "Kronikę" TVP Kraków. "Wydarzenia" wybieram, ponieważ robią na mnie wrażenie bez stronnych w porównaniu do idących mniej więcej w tym samym czasie "Faktów" które według mnie są pro PO-wskie. Natomiast "W" oglądam, ponieważ o 19:30 nie mają konkurencji i żadna stacja telewizyjna o tej porze nie stawia czoła temu serwisowi. A jeśli chodzi o "Kronikę" TVP Kraków to oglądam ją za to że jeśli chodzi o merytorykę to jest serwisem nawet nie złym choć uważam że konkurencja by im się przydała.
Awatar użytkownika
gregor6
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: gregor6 » 01 gru 2009, 19:43

Jeśli "W" to wiadomości to się w pełni z tobą zgadzam.A jeśli chodzi o wydarzenia albo Fakty to zdecydowanie wybrałbym Wydarzenia.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”