Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

Historia telewizji w Polsce i na świecie. Nieistniejące kanały telewizyjne odbierane w naszym kraju.
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 985
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
x 10
x 10

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TV Trauma »

czwartek 17.03.1994 r.

RAI UNO
10:00 Wiadomości
10:05 "Take Me Out to the Ball Game" (1)
11:00 Wiadomości
11:05 "Take Me Out to the Ball Game" (2) - musical prod. USA
11:45 "Blue Jeans" - serial
12:10 "Calimero" - film anim.
12:25 Prognoza pogody
12:30 Wiadomości
12:35 "Kobieta w historii kryminalnej" - serial
13:30 Wiadomości
13:55 "Trzy minuty o..."
14:00 Magazyn popularnonaukowy
14:20 Magazyn popularnonaukowy
15:00 Popołudnie z Jedynką
18:00 Wiadomości
18:15 "Podróż w czasie" - serial
19:05 "Słodycze" - magazyn kulturalny
19:40 Program rozrywkowy
19:50 Prognoza pogody
20:00 Wiadomości
20:30 Wiadomości sportowe
20:35 "Miraże bogactwa" - program rozrywkowy
20:40 "Narzeczeni" - program rozrywkowy
21:50 "Biedni i bogaci" (1) - komedia, Włochy 1954, reż. Mario Mattoli (55 min)
22:55 Wiadomości
23:00 "Biedni i bogaci" (2) - komedia, Włochy 1954 (25 min)
23:25 "Parszywa dwunastka" - serial
0:25 Wiadomości
0:35 "Poznać i wiedzieć" - magazyn ppularnonaukowy
1:05 "The Virgin Queen of St. Francis High" - komedia, USA (86 min)
2:30 Wiadomości
2:35 "Pozwoli pani, kochać pańską córkę?" - włoski film obyczajowy (99 min)
4:15 Wiadomości
4:20 "I Walked" - horror, USA, reż. Jacques Tourreur (67 min)

źr. Dziennik Bałtycki
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 985
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
x 10
x 10

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TV Trauma »

sobota 19.03.1994 r.
RAI UNO
9:10 "Nocny przyjaciel" - przedstawienie muzyczne
10:00 "Assault and Matrimony" - film obyczajowy, USA, reż. James Frawley (96 min)
11:50 "Canal Grande" - telewizyjny magazyn informacyjny
12:20 "Check up" (1) - magazyn medyczny
12:25 Prognoza pogody
12:30 Wiadomości flesz
12:35 "Check up" (2) - magazyn medyczny
13:25 Wyniki Losowania Lotto
13:30 Wiadomości
13:55 Trzy minuty o...
14:00 Antena
14:20 Spotkania w Antenie
14:30 Wiadomości sportowe
14:45 Studio sport: Kolarstwo - PŚ: wyścig Mediolan - San Remo
16:45 "Słowo i życie" - magazyn katolicki
17:00 "Międzynarodowe afery" - program publicystyczny
18:00 Wiadomości
18:10 Wyniki losowania Lotto
18:15 "Zdrowy czyli piękny" - magazyn
19:25 Studio sport: Narciarstwo alpejskie - PŚ w Vail (slalom gigant kobiet)
19:50 Prognoza pogody
20:00 Wiadomości
20:30 Wiadomości sportowe
20:40 "Wszyscy w domu" (3) - program rozrywkowy
23:05 Wiadomości
23:10 Wiadomości
0:00 Wiadomości

źr. Dziennik Bałtycki
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 985
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
x 10
x 10

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TV Trauma »

środa 23.03.1994 r.

Telewizja czeska - Program 1
6:00 Studio 6
8:30 "21"
9:00 Wiadomości
9:05 "Kłębuszek" - pr. dla dzieci
9:45 Ypsilon - teleturniej
9:55 Powolne strzały - cienie przeszłości
10:50 Dziwny świat rekordów Guinessa (11)
11:15 Magazyn Reportu
12:00 Wiadomości
12:05 Teleskop - ze świata nauki i techniki
12:15 Studencka ballada - serial
13:40 Pomyślne wiadomości Diny Sterbowej z Ołomuńca
13:55 Newsfile - klub języków obcych
14:15 Pieśń ptaka
15:30 Wesołe gwizdanie - zdrowe oddychanie
16:00 Wiadomości
16:05 Kontakt
17:00 Auto-moto-rewia - pr. dla zmotoryzowanych
17:25 Klucz - magazyn dla osób niepełnosprawnych
18:00 Wiadomości
18:10 Wiadomości regionalne
18:20 Okawango - serial
19:10 Wieczorynka
19:20 Wieczorem na ekranie
19:30 Wydarzenia
20:05 Zagrożony świat - film dok.
21:00 Śmierć za darmo - serial brytyjski
21:55 W środę... (o czym się (nie) mówi)
22:50 Super 49
22:55 Cienie
23:10 Twierdza Boyard (teleturniej)
0:30 Romowie - magazyn
0:55 Lista Przebojów - Muzyka country
1:50 Teletekst

Telewizja słowacka - Program 1
8:30 Aktualności
9:00 Tak czy tak
10:00 Wiewiórka Ryśka - serial
10:20 Dick Tracy - serial
10:25 Publicystyka
11:45 Informacje Policji Słowackiej
15:30 Teleshopping
15:40 Wiadomości i sport
16:35 Crn-crn
17:35 Magazyn ekonomiczny
18:05 Pięć minut o ekonomii
18:10 Powrót Arabelli - serial TC
18:45 Denis Zawadiaka - serial
19:00 Wieczorynka
19:10 Dick Tracy - serial
19:15 Gry komputerowe
19:30 Aktualności
20:05 Uroczyste wręczenie Oscarów
21:35 Słowaccy piosenkarze
22:00 Aktualności
22:35 Stawka 5 z 40
22:45 Poselstwo muzyki
23:15 Wspomnienia o Georgu Gershwinie

źr. - Trybuna Śląska
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 985
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
x 10
x 10

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TV Trauma »

piątek 25.03.1994 r.
RAI UNO

10:00 Wiadomości
10:05 "Island of the Blue Dolphins" (1) - film obyczajowy, USA (50 min)
11:00 Wiadomości Flesz
11:05 "Island of the Blue Dolphins" (2) - film obyczajowy, USA 1964 (30 min)
11:40 Magazyn kulturalny
11:55 Studio sport: Tenis - Puchar Davisa (Hiszpania - Włochy)
13:30 Wiadomości
14:00 Studio sport: Tenis - Puchar Davisa (Hiszpania - Włochy)
15:00 Popołudnie z Jedynką: "Sława" - serial
15:50 "Solletico" - serial
15:55 "Darkwing Duck" - film animowany
16:20 "Dinozaury wśród nas" - serial
17:35 "Zorro" - serial
18:00 Wiadomości
18:15 Magazyn kulturalny
18:40 "Miraże bogactwa" - magazyn rozrywkowy
18:50 Studio sport: tenis - Puchar Davisa (Hiszpania - Włochy)
19:50 Prognoza pogody
20:00 Wiadomości
20:25 Wywiad z prezydentem Carlo Azelio Ciampim
20:45 "Miraże bogactwa" - magazyn rozrywkowy
20:50 Uroczyste przyjęcie na cześć zwycięzców z Lillehammer
22:55 Wiadomości Flesz
23:00 Magazyn publicystyczny
23:55 Magazyn publicystyczny
0:25 Wiadomości i prognoza pogody

źr. Dziennik Bałtycki
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 985
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
x 10
x 10

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TV Trauma »

piątek 01.04.1994 r.

RAI UNO
6:00 Euronews
6:45 Poranek z RAI UNO, w tym: 6:45, 7:30, 8:30 Wiadomości flesz; 7:00, 8:00, 9:00 Wiadomości; 7:35 Poranek z ekonomią
9:35 Caramelle
10:00 TG1 - Flash
10:05 Uno per tutti - Buona Pasqua
11:00 TG1
11:40 Calimero - serial anim.
12:00 Blue Jeans - serial
12:25 Prognoza pogody
12:30 TG1 - Flash
12:35 Kobieta w historii kryminalnej - serial
13:30 TG1
14:00 Kroniki włoskie - magazyn publicystyczny
14:20 Świat Quark - magazyn popularnonaukowy
15:00 Popołudnie z Jedynką: "Sława" - serial
16:00 "Słowo i życie" - specjalne wydanie magazynu katolickiego
18:00 Wiadomości flesz
18:15 "Słowo i życie" - specjalne wydanie magazynu katolickiego
19:05 Caramelle - magazyn rozrywkowy
19:40 "Miraże bogactwa" - magazyn rozrywkowy
19:50 Prognoza pogody
20:00 Telegiornale
20:30 TG1 - Sport
20:35 "Miraże bogactwa" - magazyn rozrywkowy
20:40 "Ziemia Święta w roku 33: miejsca Drogi Krzyżowej" - program katolicki
21:10 Droga Krzyżowa w Koloseum prowadzona przez Jana Pawła II
22:30 Wiadomości flesz
22:35 Długi marsz - magazyn publicystyczny
23:30 "Basen Morza Śródziemnego" - magazyn publicystyczny
0:00 Wiadomości
0:30 [DSE] Wiedzieć - Grecja ignorowana - pr. edukacyjny
1:00 Come far volare il tempo - film prod. USA, 1980 r., reż. Lee Grant
2:30 TG1, powt.
2:35 Cztery kroki w chmurach - komedia prod. włoskiej, 1942 r., reż. Alessandro Blasetti
4:05 TG1, powt.
4:10 Facciaffittasi - serial prod. włoskiej, 1987 r.

źr. La Stampa; Dziennik Bałtycki
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 985
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
x 10
x 10

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TV Trauma »

sobota 08.04.1994 r.

RTL
5:30 Blok filmów animowanych i magazynów dla dzieci: "Duch z butli"
8:00 "Comix" - magazyn informacyjny
8:30 "Pinokio"
8:55 "Camp Candy"
9:40 "Strażnicy dżungli"
10:05 "T-Rex"
10:30 "Strażnicy czasu"
11:00 "Speed Racer"
11:25 "Wojownicze żółwie Ninja"
11:50 "Kattsowie i pies" - serial
12:15 "Harry i Hendersonowie" - serial
12:40 "Pełna chata" - serial
13:10 "Krok za krokiem" - serial
13:40 "Książę Bel-Air" - serial
14:10 "Major Dad" - serial
14:45 "Jeźdźcy na motorach" - serial
15:45 "Zespół A" - serial
16:45 "21, Jump Street" - serial
17:45 "Beverly Hills, 90210" - serial
18:45 Wiadomości
19:10 "Liczy się tylko miłość" - show
20:15 "Raj na skraju gór" - niemiecki film obyczajowy, 1993, reż. Otto W. Retzer, wyst.: Morgan Fairchild, George Hamilton, Christine Neubauer, Brent Huff i in. ((3 min). Playboy Werner zaniedbuje nie tylko swą żonę i dzieci, ale i byłą kochankę...
22:10 "Uciekinier" - film sensacyjny, USA 1987, reż. Paul Michael Glaser, wyst.: Arnold Schwarzenegger, Maria Conchita Alonso, Yaphet Kotto, Jim Brown i in. (89 min). Rok 2019: były policjant zostaje zmuszony do telewizyjnej gry na śmierć i życie...
23:55 "Sobotnia noc" - show
0:55 "Kopciuszek" - film erotyczny, USA 1990 (66 min)

RAI UNO
9:15 "Nocny przyjaciel" - przedstawienie muzyczne
10:15 "Blue Deville" - film przygodowy, USA 1986, reż. Jim Johnson, wyst.: Jennifer Runyon, Kimberly Pistone, Mark Thomas Miller, Alan Autry i in. (95 min). Grupa młodzieży podróżuje Cadillakiem przez Stany Zjednoczone...
11:50 "Canal Grande" - telewizyjny magazyn informacyjny
12:20 "Check up" (1) - magazyn medyczny
12:25 Prognoza pogody
12:30 Wiadomości Flesz
12:35 "Check up" (2) - magazyn medyczny
13:25 Wyniki losowania Lotto
13:30 Wiadomości
13:55 Trzy minuty o...
14:00 Antena
14:20 Spotkania w Antenie
14:45 Studio sport: koszykówka - liga włoska
16:20 "Lenny" - serial
16:45 "Międzynarodowe afery" - program publicystyczny
17:45 Wiadomości
18:00 Koncert na zakończenie prac konserwacyjnych w Kaplicy Sykstyńskiej
19:00 "Wielkie wystawy" - magazyn kulturalny
19:35 Magazyn katolicki
19:50 Prognoza pogody
20:00 Wiadomości
20:30 Wiadomości sportowe
20:40 "Wszyscy w domu" - program rozrywkowy
23:05 Wiadomości Flesz
23:10 Wiadomości specjalne
0:05 Wiadomości i prognoza pogody

źr. Dziennik Bałtycki
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 985
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
x 10
x 10

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TV Trauma »

wtorek 12.04.1994 r.

RAI UNO

10:00 Wiadomości Flesz
10:05 "Too Young To Kiss" (1) - komedia, USA 1951, reż. Robert Z. Leonard (50 min)
11:00 Wiadomości Flesz
11:05 "Too Young To Kiss" (2) - komedia, USA (40 min)
11:40 "Calimero" - film anim.
12:00 "Blue Jeans" - serial
12:25 Prognoza pogody
12:30 Wiadomości Flesz
12:35 "Kobieta w historii kryminalnej" - serial
13:30 Wiadomości
14:00 "Motory" - magazyn motoryzacyjny
14:20 "Świat Quark" - magazyn popularnonaukowy
15:00-18:00 Popołudnie z Jedynką: "Sława" - serial
15:45 "Solletico" - serial
15:50 "Serce Marka" - film anim.
16:15 "Dinozaury wśród nas" - serial
17:30 "Zorro" - serial
18:00 Wiadomości
18:15 "Podróż w czasie" - serial
19:00 Magazyn rozrywkowy
19:50 Prognoza pogody
20:00 Wiadomości
20:25 Studio sport: piłka nożna: półfinał Pucharu UEFA (Inter Mediolan - Cagliari)
22:25 "Atrakcyjne podróże" - program dokumentalny
23:00 "Godzina 23:00" - magazyn publicystyczny
23:30 "Combact film" - pr. dok.
23:55 Nocny rock - pr. muzyczny
0:25 Wiadomości i prognoza pogody

źr. Dziennik Bałtycki
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 985
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
x 10
x 10

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TV Trauma »

czwartek 14.04.1994 r.

RAI UNO
10:00 Wiadomości Flesz
10:05 "Jakiś dziwny typ" (1) - włoski film fabularny, 1963, reż. Lucio Fulci, wyst.: Adriano Celentano, Claudia Mori i in. (53 min)
11:00 Wiadomości Flesz
11:05 "Jakiś dziwny typ" (2) - włoski film fabularny, 1963 (40 min)
11:45 "Calimero" - film anim.
12:00 "Blue Jeans" - serial
12:25 Prognoza pogody
12:30 Wiadomości Flesz
12:35 "Kobieta w historii kryminalnej" - serial
13:30 Wiadomości
14:00 "Albedo" - magazyn popularnonaukowy
14:20 "Świat Quark" - magazyn popularnonaukowy
15:00-17:45 Popołudnie z Jedynką: "Sława" - serial
15:45 "Solletico" - serial
15:50 "Serce Marka" - film anim.
16:15 "Dinozaury wśród nas" - serial
17:30 "Zorro" - serial
18:00 Wiadomości
18:15 "Podróże w czasie" - serial
19:00 "Wielkie dzięki" - magazyn rozrywkowy
19:50 Prognoza pogody
20:00 Wiadomości
20:30 Wiadomości sportowe
20:35 "Miraże bogactwa" - program rozrywkowy
20:40 "Skórki banana" - program rozrywkowy
23:00 "Godzina 23:00" - magazyn publicystyczny
23:30 "Wielkie liczby" - magazyn publicystyczny
0:25 Wiadomości i prognoza pogody

źr. Dziennik Bałtycki
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 985
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
x 10
x 10

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TV Trauma »

czwartek 21.04.1994 r.

RTL
5:30 Wiadomości
7:00 "Dzień dobry Niemcy" - magazyn poranny
9:05 "Potrzebna pomoc" - serial
10:00 "Piękni i bogaci" - serial
10:30 "Czas tęsknoty" - serial
11:00 "Właściwa cena" - show
11:30 "Pojedynek rodzinny" - teleturniej familijny
12:00 "Punkt 12" - magazyn informacyjny
12:30 "Historia Springfieldów" - serial
13:20 "Santa Barbara" - serial
14:10 "Morderstwa to jej hobby" - serial
15:00 "Ilona Christen": niedoszli samobójcy
16:00 "Hans Meiser": zawyżone rachunki za telefon
17:00 "Kto tu jest szefem?" - serial
17:30 "Strasznie miła rodzinka" - serial
18:00 "Rodzinna banda" - serial
18:30 "Kierunkowy 1055" - magazyn publicystyczny
18:45 Wiadomości
19:10 "Explosiv" - magazyn
19:40 "Dobre czasy, złe czasy" - serial
20:15 "Wołanie o pomoc" - magazyn reporterów
21:15 "Klinika miejska" - serial
22:15 "Bez śladu" - magazyn o zaginionych
23:15 "Gottschalk" - show
0:00 Wiadomości
0:30 "Nocą!" - magazyn
1:00 "Strasznie miła rodzinka" - serial
1:30 "Rodzinna banda" - serial
2:00 "Kto tu jest szefem?" - serial
2:30 Wiadomości

SAT.1
10:15 "Cienie namiętności" - serial
11:10 "Koło fortuny" (powt. ze środy)
11:55 "Pod słońcem Kalifornii" - serial
12:55 Studio sport: tenis - turniej ATP w Monte Carlo (1/8 finału)
17:00 "5 x 5" - teleturniej
17:30 Magazyn regionalny
18:00 "Idź na całość" - teleturniej
19:00 Wiadomości
19:19 Wiadomości sportowe
19:30 "Koło fortuny" - teleturniej
20:15 "Schwarz wkracza do akcji" - serial
21:15 "Schreinemakers live" - show
23:30 "Brudni bohaterowie" - niem.-wł.-franc. film sensacyjny, 1968, reż. Alberto De Martino
1:25 "Hunter" - serial
2:15 "Krew i orchidee" (ost.) - dramat obyczajowy, USA 1986 (powt. ze środy)
4:00 "Brudni bohaterowie" ("Dalle ardenne all'inferno") - niem.-wł.-franc. film sensacyjny, 1968 (powt. z godz. 23:30)

RAI UNO
10:00 Wiadomości Flesz
10:05 "Polowanie na lokomotywę" (1) - western, USA (50 min)
11:00 Wiadomości Flesz
11:05 "Polowanie na lokomotywę" ("The Great Locomotive Chase") (2) - western, USA
11:30 "Calimero" - film anim.
12:00 "Blue Jeans" - serial
12:25 Prognoza pogody
12:30 Wiadomości Flesz
12:35 "Kobieta w historii kryminalnej" - serial
13:30 Wiadomości
14:00 Magazyn popularnonaukowy
14:20 "Świat Quark" - magazyn popularnonaukowy
15:00-18:00 Popołudnie z Jedynką: "Sława" - serial
15:45 "Solletico" - serial
15:50 "Serce Marka" - film anim.
16:15 "Dinozaury wśród nas" - serial
17:30 "Zorro" - serial
18:00 Wiadomości
18:15 "Podróże w czasie" - serial
19:00 Magazyn rozrywkowy
19:50 Prognoza pogody
20:00 Wiadomości
20:30 Wiadomości sportowe
20:40 Program kulturalny
23:00 "Godzina 23:00" - magazyn publicystyczny
23:30 "Wielkie liczby" - magazyn publicystyczny
0:25 Wiadomości
0:35 "Poznać i wiedzieć" - magazyn popularnonaukowy
1:05 "Szmer w ciemności" - włoski film fab. (97 min)
2:45 Wiadomości Flesz
2:50 "Faust" - niemiecki film obyczajowy, 1926, reż. F. W. Murnau (108 min)
4:40 Wiadomości Flesz

źr. Dziennik Bałtycki
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 985
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
x 10
x 10

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TV Trauma »

wtorek 26.04.1994 r.

NBC SUPER CHANNEL
8:30 Wiadomości NBC
9:00 Zakupy w TV
12:00 "Dzisiaj w biznesie"
13:00 "Dzisiaj" - magazyn informacyjny
13:30 "Dzisiaj w biznesie"
14:00 Magazyn informacyjny
14:30 "Koło fortuny" - magazyn ekonomiczny
17:30 "Wieczorem o biznesie"
17:58 Wiadomości ITN
18:00 Magazyn informacyjny
19:00 Wiadomości ITN
19:30 "Rozmowy przy muzyce" - program na żywo
19:59 Wiadomości ITN
20:00 Przegląd filmów dokumentalnych
20:59 Wiadomości ITN
21:00 "Ushuaia" - prezentacja filmów o tematyce podróżniczej
22:00 Wiadomości ITN
22:30 "Wieczorem o biznesie"
22:50 Informacje giełdowe
23:00 "Wieczór z Jay Leno" - show
0:00 "Rozmowy intymne" - talk-show

MTV
9:00 Ingo przedstawia
12:00 Soul i reggae w MTV
13:00 Przeboje Paula Kinga
14:00 Simone przedstawia
16:30 Raport Coca-Coli
16:45 Magazyn nowości filmowych
17:00 Wiadomości
17:15 "3 From 1": trzy teledyski, które łączy wspólny wykonawca, temat i czas nagrania
17:30 Zadzwoń do MTV (Rebecca De Ruvo): Program z telefonicznym udziałem widzów przedstawiających własne propozycje najlepszych teledysków
18:00 Muzyczny non stop (Pip Dann)
19:30 Studio sport (Dan Cortese)
20:00 Przeboje Paula Kinga
21:00 "Najbardziej oczekiwane" - Prezenter MTV spełnia muzyczne życzenia telewidzów
22:30 "Beavis i Butthead" - serial
23:00 Raport Coca-Coli (Kristiane Backer)
23:15 Magazyn nowości filmowych

RAI UNO
10:00 Wiadomości flesz
10:05 "The Strongest Man In The World" (1) - komedia, USA 1975, reż. Vincent McEveety (50 min). Studenci odkrywają magiczną miksturę, potęgującą ich siłę...
11:00 Wiadomości flesz
11:05 "The Strongest Man In The World" ("L'uomo piu forte del mondo") (2) - komedia, USA 1975 (35 min)
11:40 "Calimero" - film anim.
12:00 "Blue Jeans" - serial
12:25 Prognoza pogody
12:30 Wiadomości flesz
12:35 "Kobieta w historii kryminalnej" - serial
13:30 Wiadomości
14:00 "Motory" - magazyn motoryzacyjny
14:20 "Świat Quark" - magazyn popularnonaukowy
15:00-18:00 Popołudnie z Jedynką: "Dziadek" - serial
15:45 "Solletico" - serial
16:00 "Kapitan Planeta" - film animowany
16:40 "Dinozaury wśród nas" - serial
17:20 "Zorro" - serial
18:00 Wiadomości
18:15 "Podróż w czasie" - serial
19:00 "Wielkie dzięki" - magazyn rozrywkowy
19:50 Prognoza pogody
20:00 Wiadomości
20:30 Wiadomości sportowe
20:35 "Wielkie dzięki" - magazyn rozrywkowy
20:40 "Proces za procesem" (2) - program dokumentalny
23:00 "Godzina 23:00" - magazyn publicystyczny


źr. Dziennik Bałtycki
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 985
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
x 10
x 10

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TV Trauma »

środa 11.05.1994 r.

RAI UNO

10:00 Wiadomości
10:05 "Escape to Witch Mountain" (1) - film SF, USA 1975, reż. John Hough
11:00 Wiadomości flesz
11:05 "Escape to Witch Mountain" (2) - film SF, USA 1975 (30 min)
11:40 "Przydatne na co dzień" - magazyn dla kobiet
12:25 Prognoza pogody
12:30 Wiadomości flesz
12:35 "Kobieta w historii kryminalnej" - serial
13:30 Wiadomości
14:00 Magazyn kulturalny
14:20 Studio sport: tenis - turniej ziemny we Włoszech
15:45-18:00 Popołudnie z Jedynką: "Solletico" - program rozrywkowy
15:50 "Kapitan Planeta" - film animowany
16:15 "Miś Yogi" - film anim.
17:30 "Zorro" - serial
18:00 Wiadomości
18:15 "Podróż w czasie" - serial
19:00 "Wielkie dzięki" - magazyn rozrywkowy
19:50 Prognoza pogody
20:00 Wiadomości
20:30 Wiadomości sportowe
20:35 "Wielkie dzięki" - magazyn rozrywkowy
20:40 "Runaway Father" - film fabularny, USA 1991, reż. John NIcolella (105 min)
22:25 "W góry, w góry..." - program dokumentalny
23:00 "Godzina 23:00" - magazyn publicystyczny

źr. Dziennik Bałtycki
Awatar użytkownika
TV Trauma
Junior
Posty: 985
Rejestracja: 31 sie 2010, 11:05
x 10
x 10

Archiwalne ramówki zagranicznych stacji telewizyjnych

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TV Trauma »

środa 12.05.1999 r.

ČT 1
5:00 Sama w domu (mag.)
6:00 Dzień dobry z TC
8:30 Poranek
8:35 Śpiewnik domowy
8:40 Klocki
9:00 Wiadomości
9:05 "Dom Boriów" - film francuski
10:30 Pomysły światowej mody
11:00 Sama w domu (mag.)
12:00 Wiadomości
12:05 Ten nasz charakter czeski
12:25 "Planeta tajemnic" - dok.
12:50 "Dziesięć wieków architektury" - serial dok.
13:05 Szarada (pr. rozrywkowy)
14:05 Wszystko dla domu i ogrodu
14:40 O zdrowiu (mag.)
14:55 "Jak się żyje fotografom sławy i smutku" (serial dok.)
15:10 "Simpsonowie" (serial anim. USA)
15:35 "Przyjaciele IV" (serial)
16:00 Wiadomości
16:05 Czarodziejskie przedszkle
16:35 Śpiewnik domowy
16:40 Kometa
17:30 AZ-quiz (teleturniej)
18:00 Report (aktualności regionalne)
18:10 Czarne owce (publicyst.)
18:30 "Arabela powraca, czyli..." (serial)
18:57 Losowanie "10" szczęśliwych
19:00 Wieczorynka
19:15 Wydarzenia, pogoda
19:45 Bramki, punkty, sekundy
19:55 Losowanie zakładów Sportki
20:00 Praska Wiosna 1999
22:00 Wydarzenia plus
22:15 Bramki, punkty, sekundy
22:25 Reportaże TV Ostrawa
22:50 "Nietolerancja?" (dok.)
23:15 Magazyn policyjny
23:35 Losowanie "10" szczęśliwych
23:40 Wiadomości
23:45 "Dziki ogień" - film niem.
1:30 Sama w domu (mag.)
2:30 Dzień dobry z TC

ČT 2
6:50 Wiadomości TV słowackiej
7:20 Report (aktualności regionalne)
8:00 Panorama
8:30 "21" (aktualności)
9:00 "Życie na Ziemi" (dok.)
9:55 "Wielkie wystawy" (serial dok.)
10:20 Uniwersytet TV
10:50 "Czeska nauka świata" (dok.)
11:00 Świat motoryzacji (mag.)
12:00 Euronews
13:55 "Pierwszacy" (serial)
14:40 www.eXtravyzva.cz
15:10 Meduza (mag. muzyczny)
15:40 Klub Seniora
16:10 "Kochamy zwierzęta?" (dok.)
16:35 "Legendy NHL" (serial dok.)
17:25 Salon morawsko-śląski
17:55 Tygodnik ekonomiczny
18:10 "Czas dla rodziny" (dok.)
18:30 "Projekt Wampir" (dok.)
19:15 Wyścig Pokoju 1999
19:45 Wieczorem na ekranie
19:50 Olympique Marseille - AC Parma (finał Pucharu UEFA)
22:10 "Okno na Paryż" - film ros.-franc.
23:35 Notes - Muzzik
0:15 Prologi
1:15 "Starty" (dok.)
1:35 Pada śnieg
2:35 Retransmisja z obrad Izby Poselskiej

Nova
6:00 Śniadanie z Novą
8:30 "Herkules III" (serial)
9:25 "Kierunek południe" (serial)
10:15 "Prawdziwa miłość" (film USA)
11:55 "Matlock IV" (serial)
12:45 Wiadomości
12:50 "Dallas VII" (serial)
13:40 "Tak płynie czas" (serial)
14:25 "Szkoła złamanych serc" (serial)
15:20 "Cosby" (serial)
15:50 MŚ w hokeju na lodzie '99
18:30 Prognoza pogody
18:35 "Esmeralda" (serial)
19:25 Gumowiny
19:30 DTV, sport, pogoda
19:50 MŚ w hokeju na lodzie '99
22:20 Właśnie teraz; pogodynka
22:25 Magazyn piłkarski
22:40 "Rambo II" (film USA)
0:25 MŚ w hokeju na lodzie '99
0:40 "Dama w niebieskim" (serial)
1:30 "Niewiarygodne przygody" (serial)

Prima
8:00 "Za wszystkim kryje się Franklin" (serial anim.)
8:20 "Rwała fiołki dynamitem" (komedia czeska, 1992 r.)
9:55 Znacie się? (teleturniej rodzinny)
10:45 Program dla pań - spotkanie na życzenie
11:25 "Co potrafi miłość" (serial)
12:15 Program dla pań - niespodzianka gwiazd
12:55 "Antonella" (serial)
13:45 Program dla pań - rady i porady
14:15 "Brzydkie kaczątko" (serial anim.)
14:45 Program dla pań - Eldorado
15:15 "Nowe przygody Czarnego Księcia" (serial)
15:40 "Niebezpieczna zatoka" (serial)
16:10 "Drużyna A" (serial)
17:00 Program dla pań - akcja dnia
17:30 Minuty regionu
17:40 Rexeso (teleturniej)
18:00 Królowie groteski
18:10 "Szaleni ochroniarze" (serial)
18:35 Prima TV
18:45 Dziennik regionalny, pogoda
19:00 Dziennik
19:15 Mniam, czyli... (teleturniej)
19:45 "Tom i Jerry" (serial anim.)
19:55 "Anna Maria" (serial)
20:50 Ciernie (talk show)
21:35 "Poziom adrenaliny III" (serial)
22:25 Do rzeczy!
22:30 "Ciemne niebo" (serial)
23:20 "Wendeta" (serial)
0:10 "Magnum" (serial)
1:00 "Milagros" (serial)

źródło: gazeta Polaków w Republice Czeskiej - "Głos Ludu"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wspomnienia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości