Cyfra+ - pytania i problemy

tea
Użytkownik

Post autor: tea » 22 gru 2009, 15:44

myszy zawsze może ktoś z Twojej rodziny podpisać umowę, Ty swoją wypowiedzieć i jest ok.
Tym bardziej że zmieniając operatora sporo stracisz i chyba takie rozwiązanie jest lepsze
paulina567
Użytkownik

Post autor: paulina567 » 25 gru 2009, 9:43

@ myszy: Z tego co wiem, to jeżeli przedłużałeś umowę np. jakoś w grudniu to powinieneś załapać się choćby na część promocji. Jeżeli opłacasz te "wyższe" abonamenty, powinieneś mieć udostępniony dekoder pvr, tv za 1 pln, kanały hd gratis i przy odrobinie negocjacji z Twojej strony, również multiroom.
obi1964
Użytkownik

Post autor: obi1964 » 25 gru 2009, 11:30

Mam dekoder philips hd pvr i mam problem z nagrywaniem Jezeli nagrywam na kanale 15 To nie moge oglądac np.HBO a Canal plus tak Czy ktos się juz spotkał z podobnym problemem To prosze o pomoc bo dekoder mam kilka dni i moze cos zle ustawiłem
paulina567
Użytkownik

Post autor: paulina567 » 26 gru 2009, 12:04

obi1964 pisze:Mam dekoder philips hd pvr i mam problem z nagrywaniem Jezeli nagrywam na kanale 15 To nie moge oglądac np.HBO a Canal plus tak Czy ktos się juz spotkał z podobnym problemem To prosze o pomoc bo dekoder mam kilka dni i moze cos zle ustawiłem
Spróbuj skontaktować się z działem obsługi abonenta c+ lub serwisem i na pewno Ci pomogą.
deadprince
Użytkownik

Post autor: deadprince » 26 gru 2009, 15:28

myszy pisze:Jestem długoletnim abonetnem C+, ponad 10 lat. Zawsze opłacałem pakiety z górnej półki. Jestem strasznie niezadowolony z opcji przewidzianych dla takich właśnie abonentów. Wydaje mi się, że opcje dla nowych abonentów są kożystniejsze. Nie rozumiem dlaczego będąc lojalnym przez ponad 10 lat nie przewidziano mi multiroomu, czy chodźby TV za 1zl lub drugiego dekodera w takiej cenie abonamentu jak dla nowych abonentów. Wydawało by się nic prostrzego, by zrezygnowac ze starej umowy i podpisać nową umowę z opcjami dla nowych abonentów. I tu sie pojawia problem, ponieważ okres wypowiedzenia to 3 miesiące. Nie wiem, co zajmuje 3 miesiące i co wymaga takiego czasu by rozwiązać umowę, wiem natomiast ze jest to zapis który uniemozliwia kożystanie z atrakcyjnych promocji .Postanowiłem że, zrezygnuje z C+ i nie zamówie nowej umowy. Zmienie poprostu operatora.
Trochę dziwi mnie wypowiedź, że trzeba zerwać umowę i podpisać nową. Wystarczy jeden telefon na naszą infolinię i zostanie Pan przekierowany do działu utrzymania abonenta, który zaproponuje Panu kontynuowanie umowy na promocyjnych warunkach, nawet lepszych od nowych abonentów, przedłużając ją na kolejny Okres Minimalny. Zapraszam jeszcze w grudniu, jeśli chce Pan skorzystać z promocji grudniowych.
sqnek
Użytkownik

Post autor: sqnek » 26 gru 2009, 18:14

obi1964 pisze:Mam dekoder philips hd pvr i mam problem z nagrywaniem Jezeli nagrywam na kanale 15 To nie moge oglądac np.HBO a Canal plus tak Czy ktos się juz spotkał z podobnym problemem To prosze o pomoc bo dekoder mam kilka dni i moze cos zle ustawiłem
Do dekodera masz podłączone 2 kable antenowe?
Jeśli nie to sprawa wyjaśniona, jeśli tak to zmień w ustawieniach typ konwertera na twin. Powinno działać.
paulina567
Użytkownik

Post autor: paulina567 » 28 gru 2009, 14:21

polecam multiroom - bez problemu dla ludzi oglądających tv max 6 godzin dziennie :)
obi1964
Użytkownik

Post autor: obi1964 » 29 gru 2009, 20:41

A że jest juz koniec roku To się pochwale co uzyskałem od Cyfry PLUS Mam umowe przedłużeniową na 13-miesięcy Pakiet prestiżowy HD za 74 zlote przez 9 miesięcy apozniej przez 4 miesiące za 108 zł dekoder prv załatwiłem w ciągu tygodnia i mam go za darmo do konca umowy I powiem wam Ze pierwszy raz jestem zadowolony A abonetem jestem juz 8 lat z roczną przerwą
tea
Użytkownik

Post autor: tea » 30 gru 2009, 1:12

No to ładnie udało Ci się to załatwić, no i ten dekoder, musiałeś mieć sporo szczęścia :)
paulina567
Użytkownik

Post autor: paulina567 » 02 sty 2010, 10:53

obi1964 pisze:A że jest juz koniec roku To się pochwale co uzyskałem od Cyfry PLUS Mam umowe przedłużeniową na 13-miesięcy Pakiet prestiżowy HD za 74 zlote przez 9 miesięcy apozniej przez 4 miesiące za 108 zł dekoder prv załatwiłem w ciągu tygodnia i mam go za darmo do konca umowy I powiem wam Ze pierwszy raz jestem zadowolony A abonetem jestem juz 8 lat z roczną przerwą
Gratulacje odnośnie Twojej oferty. Jestem zdania, że z c+ można naprawdę wiele wynegocjować. Żaden z argumentów nie działa tak, jak bycie ich abonentem od dłuższego czasu, choć jak widać w nowwj promocji, potrafią również zadbać o nowego klienta.
mori82
Użytkownik

Post autor: mori82 » 06 sty 2010, 11:18

czy można ustawić czas wyłączania w dekoderze philips pvr hd?
martnet
Użytkownik

Post autor: martnet » 06 sty 2010, 16:23

mori82 pisze:czy można ustawić czas wyłączania w dekoderze philips pvr hd?
z tego co się orientuje to nie ma takiej opcji, przynajmniej nie ma tego wątku w instrukcji
http://www.cyfraplus.pl/images/serwis-a ... 1HDPRV.pdf
maciej-55
Użytkownik

Post autor: maciej-55 » 10 sty 2010, 11:32

mam pytanie po dwokrotnym wylaczeniu pradu dekoder ferguson df 6000 cr zgubil wszystkie kanaly, po przeszukaniu satelity i instalacji nie moge poszukac kino polska wystepuje dwa razy na liscie ale nie odbiera i kuchnia tv takze po kontakcie z ica mam czestotliwosci na ktorych powinny byc, ale jak wyszukac po czestotliwosci skoro dekoder nie ma takiej opcji
Awatar użytkownika
Kpc21
Junior
Kontakt:

Post autor: Kpc21 » 10 sty 2010, 12:24

Musi mieć taką opcję :)

Ewentualnie cofnij go do ustawień fabrycznych i zainstaluj od podstaw.
Obrazek... i znów: Obrazek, i... Obrazek ponownie. Co wymyślą następne?
andrzej13
Użytkownik

Post autor: andrzej13 » 13 sty 2010, 10:16

deadprince pisze:Takie slogany - "goście z C+ w jawny sposób olewają swojego długoletniego klienta" rodem nagłówki z Faktu zaskakują mnie każdego dnia... Jeśli chodzi o Multiroom - pierwszę słyszę, żeby z płatnym multiroomem były jakieś problemy.
Pozdrawiam.
Minął już ponad miesiąc od podpisania umowy i nadal nie ma widoków na dekoder i moduł multiroom. Na pytanie o orientacyjny czas dostawy w/w elementów nie potrafią odpowiedzieć mi zarówno dystrybutorzy C+ w moim mieście (Opole), jak i miłe panie na infolinii C+. Jedyną moją nadzieją na udzielenie informacji, czy małe rączki chińskich dzieci wykonały już wystarczającą ilość dekoderów i modułów, pozostaje deadprince.
Kolego - czuj się wywołany do tablicy! :)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum platform N oraz Cyfra+”