Transmisje sportowe

antysnaper
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 19 sty 2009, 10:59

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: antysnaper »

marcinj161 pisze:Po prostu Antyspamer pokazał swoja znajomośc kadry Polsatu. Grzegorz Michalewski, pomimo tego, że nie komentuje na codzień szczypiorniaka, komentował bardzo dobrze. Później uzupełniał go Wojciech Nowiński i komentarz stał się pełniejszy. Po drugie Polsat wchodzi na hymny. Poziom komentarza stoi na zdecydowanie wyższym poziomie, a niżeli miało to miejsce w TVP, MAciej Starowicz może się schowac przy Tomaszu Włodarczyku, który jest najlepszym komentatorem piłki ręcznej w naszym kraju. Znajomośc dyscypliny na najwyższym poziomie, emocje przez cały mecz. Czytanie, analiza gry. Czy Maciej Starowicz mówił o faulach, dlaczego akurat dwie minuty ?? NIE. Włodarczyk mówi to na bieżąco. Co warto zaznaczyc Studio Polsatu Sport, gości nie tylko przy meczach Biało - Czerwonych, ale równiez przy innych ważnych meczach. Jak na razie realizację Polsatu oceniam na 5, ze wzgledu na problemy techniczne.

Piłka ręczna w Polsacie:
Komentarz: Tomasz Włodarczyk (prosto z Austrii), Marcin Muras, Przemysław Pełka jednego komentatora nie znam, tego, co komentował mecz Niemcy - Francja, głos przypominał mi Damiana Dacewicza, ale to jest niemożliwe,
Reporterzy: Tomasz Wlodarczyk i Szymon Rojek
Studio: Krzysztof Wanio (prowadzący), Jerzy Mielewski (prowadzacy), Wojciech Nowiński (ekspert), Rafał Kuptel (ekspert), Paweł Piwko (ekspert)
Bardzo dobrze? Czyżby? Michalewski ewidentnie nie znał zawodników żadnej z drużyn,nie czytał gry, nie rozpoznawał sygnalizacji sędziowskiej, nie znał przepisów. Udanie podparł go Nowiński i tylko dlatego nie było totalnej plamy.
Taka totalną plamę Polsat już ma na koncie - o jednej wspomniano, czyli brak meczów Polaków w fazie grupowej na antenie otwartej w mistrzostwach świata 2007. Drugą plamą był brak komentarza w piewszej połowie meczu Szwajcaria - Polska w czerwcu 2008. Przypominam - wtedy CAŁA pierwsza połowa meczu szła bez komentarza.

No comments :)

Co do Włodarczyka - pełna zgoda, cenię go bardzo wysoko. Mało tego - Muras też się wyrobił, widać procentuje doświadczenie z ligi.

Co do studia - kolego, bądź poważny. TVP dawało oprawę studyjną przy każdym meczu na żywo (mówię o IO o MŚ) - były i oceny, i powtórki i komentarze ekspertów. Uwierz mi, wiem,co mówię :)

Mój post dotyczył naprawdę czegoś innego. Zorganizowanej nagonki na TVP rok temu i ciszy medialnej teraz - przy takim samym przewinieniu, czyli braku Mazurka Dąbrowskiego, przykrytego przez reklamy.Rok temu to według kolegów był skandal i obrzydlistwo. Dziś to przemilczano. Czyli albo ci, którzy wtedy krzyczeli są na żołdzie Polsatu, albo nie mają pojęcia o tym, czym jest godność własna i honor. Naszczekałeś - przeproś, albo szczekaj na innych - chyba, że Ci płacą za szczekanie.
tmq
Użytkownik
Posty: 37
Rejestracja: 31 sie 2009, 16:27

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tmq »

Tymczasem TVP opublikowała listę komentatorów na igrzyska w Vancouver:

Biegi narciarskie: Marek Jóźwik, Szymon Krasicki
Skoki narciarskie: Włodzimierz Szaranowicz
Biatlon: Piotr Sobczyński
Narciarstwo alpejskie: Monika Lechowska –Wróbel
Hokej na lodzie: Stanisław Snopek, Jarosław Krzoska, Dariusz Szpakowski, Mariusz Czerkawski
Łyżwiarstwo figurowe: Przemysław Babiarz
Łyżwiarstwo szybkie: Piotr Dębowski
Short-track: Piotr Dębowski
Kombinacja norweska: Marek Jóźwik
Curling: Jarosław Marendziak
Snowboard: Jarosław Krzoska
Narciarstwo dowolne: Bogusław Solecki (ze studia w Warszawie)
Saneczkarstwo: Grzegorz Pajda, Paweł Ulbrych (ze studia w Warszawie)
Bobsleje: Grzegorz Pajda, Paweł Ulbrych (ze studia w Warszawie)
Skeleton: Grzegorz Pajda, Paweł Ulbrych (ze studia w Warszawie)


Studio w Warszawie towarzyszące transmisjom w TVP 1 i TVP 2 poprowadzą: Paulina Chylewska, Jacek Kurowski, Maciej Kurzajewski, Grzegorz Mędrzejewski, Rafał Patyra i Sebastian Szczęsny.

(informacja za www.tvp.pl)

Cóż, przyznam, że troszkę jestem zdziwiony. Co do biathlonu to dziwne, że Sobczyński będzie komentował sam bez Magdy Grzywy.
W narciarstwie alpejskim przeważnie na igrzyskach towarzyszył Monice Lechowskiej Andrzej Kozak - w Vancouver go nie ma. Tak samo Przemysław Babiarz wg listy ma komentować sam łyżwy figurowe, a Piotr Dębowski się rozdwoi - short track i łyżwy szybkie rozgrywane są czasami w tym samym momencie w dwóch różnych halach. Ciekawe jak TVP wyjdzie z tej sytuacji. Dziwne też jest, że skoro Jarosław Krzoska komentuje snowboard, nie skomentuje też nart dowolnych, jak to było w zwyczaju, że te dyscypliny komentuje ten sam komentator. Co do sanek, bobslejów i skeletonu brawo dla TVP - zarówno Grzegorz Pajda jak i Paweł Ulbrych to świetni specjaliści w tej dziedzinie, i na pewno skomentują lepiej niż w Turynie Maciej Starowicz. Szkoda tylko, że komentować będą z Warszawy. Pewnie dlatego, że są to komentatorzy głównie Eurosportu, i zapewne będą się dzielić - gdy jeden komentować będzie dla TVP, drugi skomentuje dla Eurosportu.
Ogólnie jestem też zaskoczony, gdyż miało do Kanady lecieć około 30-40 osób, a ja naliczyłem kilkanaście. Studio też miało być w Kanadzie, a tu się okazuje, że będzie w Warszawie. W Polsce więc zostaje zarówno M. Kurzajewski jak i S. Szczęsny, co jest dla mnie nie małą niespodzianką. Co do Pauliny Chylewskiej to pamiętam jej 'wyczyny' podczas igrzysk w Turynie, i naprawdę nie wiem, dlaczego taka ignorantka w dziedzinie sportów zimowych poprowadzi studio. Zresztą i tak każdy rozsądny człowiek mający dostęp do Eurosportu oglądać igrzyska będzie właśnie w tej stacji, gdzie zapewne komentować będą M. Rudziński, T. Jaroński, K. Wyrzykowski i wielu innych świetnych ekspertów.
antysnaper
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 19 sty 2009, 10:59

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: antysnaper »

Wytłumaczenie jest banalnie proste. Oszczędności w TVP. Dzięki światłemu przywództwu politycznemu TVP jest bankrutem.
tmq
Użytkownik
Posty: 37
Rejestracja: 31 sie 2009, 16:27

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tmq »

STAŁE BLOKI OLIMPIJSKIE
TVP1
6:05 – 6:10 Podsumowanie dnia (w ramach "Kawy czy herbaty")
– od poniedziałku do piątku
17:20 – 17:28 Dzień dobry Vancouver (1) – zapowiedź wydarzeń dnia
– od poniedziąłku do piątku
18:30 – 18:50 Dzień dobry Vancouver (2) – studio Vancouver
– od poniedziałku do piątku
14:00 – 16:00 Wydarzenia dnia – Blok powtórkowy (z przerwą na „Wiadomości” o 15:00)
– od poniedziałku do piątku
11:00 – 12:50 Wydarzenia dnia – Blok powtórkowy
– w soboty
10:00 – 11:50 Wydarzenia dnia – Blok powtórkowy
– w niedziele

TVP2
12:30 – 14:00 Wydarzenia dnia - Blok powtórkowy
– od poniedziałku do piątku

TVP INFO
23:00 – 23:25 Olimpijski wieczór


RAMÓWKA
piątek, 12 lutego:
TVP1 18:50 – 20:10 – Skoki narciarskie: Kwalifikacje K95 (Polacy)
TVP1 02:40 – 06:15 – Ceremonia otwarcia igrzysk
(noc z piątku na sobotę)

sobota, 13 lutego:
TVP1 18:40 – 20:40 – Skoki narciarskie: Konkurs indywidualny K95 (Polacy)
(wejście po bloku reklamowym po „Dzień dobry Vancouver” z 18:30)
TVP2 20:55 – 23:30 – Narciarstwo alpejskie: Zjazd mężczyzn
Biathlon: Sprint kobiet (Polki)
TVP1 01:50 – 06:00 – Nocny Blok Olimpijski w Jedynce
(m.in.: Short track, Sanki)

niedziela, 14 lutego:
TVP2 20:00 – 21:50 – Biathlon: Sprint mężczyzn (Sikora)
TVP1 22:00 – 24:00 – Łyżwiarstwo szybkie: 3 km kobiet (Bachleda)
Kombinacja norweska
Narty alpejskie: kombinacja kobiet
TVP1 02:15 – 05:00 – Nocny Blok Olimpijski w Jedynce
(m.in.: Łyżwy figurowe: pary – short, Narty dowolne: muldy)

poniedziałek, 15 lutego:
TVP2 18:55 – 20:45 – Biegi narciarskie: 10km kobiet (Kowalczyk)
TVP1 00:55 – 06:00 – Nocny Blok Olimpijski w Jedynce
(m.in.: Snowboard: cross mężczyzn, Łyżwy szybkie: 500m mężczyzn, Łyżwy figurowe: pary sportowe)

wtorek, 16 lutego:
TVP2 19:05 – 20:25 – Biathlon: bieg pościgowy kobiet (Polki)
TVP1 20:25 – 22:40 – Biathlon: bieg pościgowy mężczyzn (Sikora)
TVP1 01:50 – 06:00 – Nocny Blok Olimpijski w Jedynce
(m.in.: Łyżwy figurowe: soliści – short)

środa, 17 lutego:
TVP2 18:55 – 21:00 – Biegi narciarskie: sprinty – eliminacje (Kowalczyk)
Narty alpejskie: zjazd kobiet
TVP1 21:15 – 23:45 – Łyżwiarstwo szybkie: 1000m mężczyzn (Niedźwiedzki)
Biegi narciarskie: sprinty – finały (ew. Kowalczyk)
TVP1 00:20 – 06:00 – Nocny Blok Olimpijski w Jedynce
(m.in.: Snowboard: Halfpipe mężczyzn, Short track, Sanki)

czwartek, 18 lutego:
TVP2 18:50 – 20:55 – Biathlon: 15km kobiet (Polki)
TVP1 21:55 – 23:50 – Biathlon: 20km mężczyzn (Sikora)
Łyżwy szybkie: 1000m kobiet (Bachleda)
TVP1 00:55 – 06:00 – Nocny Blok Olimpijski w Jedynce
(m.in.: Snowboard: Halfpipe kobiet (Ligocka),
Łyżwy figurowe: soliści)

piątek, 19 lutego:
TVP1 18:50 – 20:10 – Skoki narciarskie: Kwalifikacje K125 (Polacy)
(wejście po bloku reklamowym po „Dzień dobry Vancouver” z 18:30)
TVP2 21:10 – 23:20 – Biegi narciarskie: 2x 7,5km kobiet (Kowalczyk)
Narty alpejskie: Supergigant mężczyzn
TVP1 00:40 – 06:00 – Nocny Blok Olimpijski w Jedynce
(m.in.: Łyżwy figurowe: tańce obowiązkowe)

sobota, 20 lutego:
TVP1 20:15 – 22:30 – Skoki narciarskie: Konkurs indywidualny K125 (Polacy)
TVP1 01:25 – 06:00 – Nocny Blok Olimpijski w Jedynce
(m.in.: Bobsleje, Curling, Short track)

niedziela, 21 lutego:
TVP2 18:55 – 20:45 – Narty alpejskie: Gigant mężczyzn (1.przejazd)
Biathlon: bieg ze startu wspólnego mężczyzn (Sikora)
TVP1 21:55 – 23:05 – Biathlon: bieg ze startu wspólnego kobiet (Polki)
Łyżwy szybkie: 1.500m kobiet (Bachleda)
Narty alpejskie: Gigant mężczyzn (2.przejazd)
TVP1 01:00 – 05:30 – Nocny Blok Olimpijski w Jedynce (m.in.: Hokej na lodzie – eliminacje, Łyżwy figurowe – tańce oryginalne)

poniedziałek, 22 lutego:
TVP1 18:55 – 21:15 – Skoki narciarskie: Konkurs drużynowy K125 (Polacy)
(wejście po bloku reklamowym po „Dzień dobry Vancouver” z 18:30)
TVP1 00:30 – 06:00 – Nocny Blok Olimpijski w Jedynce
(m.in.: Łyżwy figurowe: tańce)

wtorek, 23 lutego:
TVP1 20:20 – 22:00 – Biathlon: sztafeta kobiet (Polki)
TVP1 01:50 – 06:00 – Nocny Blok Olimpijski w Jedynce
(m.in.: Hokej na lodzie: play-off, Łyżwy figurowe: solistki – short)

środa, 24 lutego:
TVP2 20:35 – 23:30 – Hokej na lodzie: mecz ¼ finału (1)
Narty alpejskie: gigant kobiet
Łyżwy szybkie: 5km kobiet (Bachleda)
TVP1 00:30 – 05:50 – Nocny Blok Olimpijski w Jedynce
(m.in.: Hokej na lodzie: mecz ¼ finału (2), Narty dowolne – skoki kobiet)

czwartek, 25 lutego:
TVP2 05:50 – 08:30 – Hokej na lodzie: mecz ¼ finału (4)
TVP2 19:40 – 21:30 – Biegi narciarskie: sztafeta kobiet (Polki)
TVP1 00:20 – 06:00 – Nocny Blok Olimpijski w Jedynce
(m.in.: Hokej na lodzie: Finał kobiet, Łyżwy figurowe: solistki)

piątek, 26 lutego:
TVP1 20:25 – 23:30 – Hokej na lodzie: ½ finału (1)
Snowboard: gigant kobiet
Narty alpejskie: slalom kobiet
TVP1 01:30 – 06:00 – Nocny Blok Olimpijski w Jedynce
(m.in.: Hokej na lodzie: mecz ½ finału (2))

sobota, 27 lutego:
TVP2 20:20 – 23:20 – Biegi narciarskie: 30km kobiet (Kowalczyk)
Łyżwiarstwo szybkie: wyścig drużynowy (Polacy)
Narty alpejskie: slalom mężczyzn
TVP1 00:45 – 06:30 – Nocny Blok Olimpijski w Jedynce
(m.in.: Curling: finał, Łyżwy figurowe: Gala, Hokej na lodzie: mecz o 3.miejsce)

niedziela, 28 lutego:
TVP1 21:05 – 24:00 – Hokej na lodzie: finał
TVP1 01:50 – 05:00 – Ceremonia zamknięcia igrzysk


Ogólnie słabiutko jeśli chodzi o otwarte kanały TVP. Jeśli chodzi o narty alpejskie to potraktowane zostały szczątkowo. Nie rozumiem też, dlaczego meczu hokejowego o 6 rano nie może pokazać albo TVP1 albo TVP2. A mecze typu Rosja - Słowacja, czy Czechy - Słowacja każdy kibic hokeja z chęcią by obejrzał. Ale na szczęście jest Eurosport :) I zupełnie niezrozumiały jest brak transmisji w ostatnim dniu z biegu na 50 km mężczyzn, jednej z najważniejszych konkurencji igrzysk. Chociaż jak mam słuchać pana Jóźwika, to i tak bym oglądał na Eurosporcie, albo jakiejś zagranicznej stacji ;d
W Turynie wyglądało to znacznie lepiej - więcej było transmisji w kanałach otwartych TVP. Ale co się dziwić, Barwy Szczęścia czy Z jak Zazdrość są przecież ważniejsze niż odbywające się raz na 4 lata igrzyska :)
cris168
Użytkownik
Posty: 37
Rejestracja: 05 lip 2009, 20:38

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cris168 »

Wiedziałem, że jak będą Igrzyska, to skoki będzie i tak komentował Szaranowicz :) Ale wolę go niż Szczęsnego. Najlepiej w tym sezonie skoki komentował Stanisław Snopek, w Kulm, Naprawdę nigdy go nie doceniałem. Przy panu Szczęsnym prezentuje się bardzo dobrze, komentuje obiektywnie, a nie pieje z zachwytu nad, jak to mówi red. Szczęsny "Schlirim", "Simmim" czy "Morgim". Pan Szczęsny szpanuje, że zna takich zawodników. A to nie o to chodzi. Także Snopek byłby idealny. A Szaranowcz - mam wrażenie że wyszedł z wprawy po takim czasie niekomentowania. Pzdr
Awatar użytkownika
wislok
Junior
Posty: 1488
Rejestracja: 24 cze 2009, 17:29
x 37
x 215

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wislok »

Znalazłem zaskakującą dla mnie informację,że w Turynie TVP pokazała 180 godzin transmisji,czyli aż o 50 godzin więcej niż obecnie planuje.Jestem tym zaskoczony,myślałem,że liczba jest podobna. Ale nie było wtedy TVP Sport,więc w sumie więcej tego będzie.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
munio181
Użytkownik
Posty: 90
Rejestracja: 12 lip 2008, 0:48

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: munio181 »

Kolego TMG czy moglbys zamiescic Linka skad ma szczegoly transmisji ktore tutaj wkleiles?:Bardzo mi to jest potrzebne, wiec bylbym wdzieczny za info :)
tmq
Użytkownik
Posty: 37
Rejestracja: 31 sie 2009, 16:27

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tmq »

@munio181:
http://www.tvp.pl/o-tvp/centrum-prasowe ... i-polskiej

tam znajdziesz dwa załączniki z listą komentatorów i rozkładem transmisji.

A transmisje w TVP Sport: http://www.tvp.pl/prasa/TVPSport/
tmq
Użytkownik
Posty: 37
Rejestracja: 31 sie 2009, 16:27

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tmq »

Porównałem program TVP w kanałach otwartych i program igrzysk jako taki, i doszedłem do ciekawych wniosków:
1) jeśli chodzi o biegi narciarskie, to oczywiście TVP1 lub TVP2 pokaże wszystkie biegi z udziałem J. Kowalczyk, ale na przykład już sprintu drużynowego nie. Mało tego, nie będzie relacji z ŻADNEGO biegu mężczyzn (z wyjątkiem sprintu rozgrywanego równolegle z biegiem kobiet), nawet jednej z najważniejszych konkurencji całych igrzysk czyli 50 km
2) nie będzie relacji z wielu konkurencji alpejskich: supergiganta kobiet, supergigant mężczyzn będzie chyba z 15 minut, nie ma nawet slalomów - w ramówce podali, że niby to pokażą, ale ciekawe jak, gdy relacja kończy im się o 23:10 a slalom się kończy o 23:30 ;d pewnie pokażą w drugim przejeździe zawodników z miejsc 30-20 po pierwszym przejeździe ;d
3) z tego co widzę to kombinacja norweska będzie pokazywana na żywo może z 10 minut :)

Nie można się za to przyczepić do skoków, biegów kobiet i biatlonu. Reszta to dla mnie skandal - zresztą już wislok zauważył, że będzie 30% mniej relacji niż z Turynu.
cris168
Użytkownik
Posty: 37
Rejestracja: 05 lip 2009, 20:38

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cris168 »

Oglądałem dziś MŚ juniorów w kombinacji norweskiej W Hinterzarten. Podczas skoków gdzieś tak do 15 zawodnika nie było komentarza. Później odezwał się Igor Błachut. Nawet nie przeprosił za problemy techniczne.
munio181
Użytkownik
Posty: 90
Rejestracja: 12 lip 2008, 0:48

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: munio181 »

Tmq - Dziekuje za linka. Jakbys mial jeszcze do transmisji i komentatorow Eurosportu to bylbym wdzieczny.
tmq
Użytkownik
Posty: 37
Rejestracja: 31 sie 2009, 16:27

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tmq »

Jeśli chodzi o stację Eurosport, to dotarłem do takiego biuletynu, w którym są szczegóły (po angielsku to jest ale myślę, że dość wszystko przejrzyście i zrozumiale) http://wintersports2010.eurosport-tv.com/#20
Porównując jednak program w tym biuletynie a program publikowany na stronie www.eurosport.pl są czasem nieznaczne różnice, ale generalnie się zgadza.

Co do komentatorów to wątpię, żeby Eurosport kogokolwiek wysłał do Kanady, raczej komentarz będzie ze studia w Warszawie. Jeśli chodzi o obsadę to możemy jedynie snuć przypuszczenia, więc poniżej napiszę listę, kto BYĆ MOŻE będzie komentował zawody:

Skoki narciarskie: Marek Rudziński / Bogdan Chruścicki (stawiam na tego pierwszego, a może będą w duecie)
Biegi narciarskie: Marek Rudziński, Bogdan Chruścicki, Igor Błachut
Kombinacja norweska: jak biegi
Narciarstwo alpejskie: zapewne Witold Domański, pewnie będzie jakiś ekspert - Tomasz Kurdziel, Marcin Szafrański, a może ktoś inny
Biathlon: na 100% Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski
Snowboard i narciarstwo dowolne: hmmm wydaje się, że Tomasz Burnos, ale może też Adam Probosz... tu nie jestem pewien, gdyż do niedawna nie miałem dostępu do Eurosport 2 i rzadko oglądałem PŚ w tych dyscyplinach
Łyżwiarstwo szybkie / short-track: tutaj ciekawie, bo przeważnie komentował Bogdan Chruścicki, więc być może on zajmie się łyżwami a biegami i kombinacją Rudziński z Błachutem, a może będzie jakaś niespodzianka; ponadto w biuletynie międzynarodowym Eurosportu, do którego link dałem powyżej napisane jest, że jako ekspert komentować będzie Paweł Zygmunt
Curling: zapewne Paweł Burlewicz; zresztą z biuletynu wynika, że curlingu za dużo nie będzie; no chyba, że pan Paweł poleci do Kanady z redakcji swojej gazety, to wtedy może komentować ktoś inny - pamiętam jak curling komentował Marek Rudziński i Andrzej Person, więc zobaczymy
Łyżwiarstwo figurowe: Marek Szewczyk, Jacek Tascher, a wśród par tanecznych zapewne zamiast M. Szewczyka będzie jakaś była polska reprezentantka, na ME w Talinie komentowała Aleksandra Kluś, w poprzednich latach była to Sylwia Nowak
Hokej na lodzie: tutaj szczerze mówiąc nie mam pojęcia, bo nie oglądałem nigdy hokeja w Eurosporcie (mówię o MŚ do lat 20 i Spengler Cup); w Turynie pamiętam, że komentowali pożyczeni z Polsatu Przemysław Pełka (moim zdaniem jeden z najlepszych komentatorów w Polsce w ogóle, a od hokeja to na 100%) i Grzegorz Michalewski, ale to tylko dywagacje
Bobsleje, sanki, skeleton: zapewne Grzegorz Pajda i Paweł Ulbrych - co ciekawe, ta para podana też jest w rozpisce TVP, ale wśród komentatorów warszawskich, więc pewnie jednego dnia jeden z nich będzie komentował w TVP a drugi w Eurosporcie, a następnego na odwrót, itd.; tak zresztą układa się ich współpraca gdy komentują bobsleje i skeleton w Polsacie a sanki w Eurosporcie.

Jak by nie było, poziom komentarza na Eurosporcie praktycznie w każdej dyscyplinie bije na głowę poziom w TVP, więc ja obejrzę igrzyska w tej międzynarodowej stacji :)

Jeśli będą jakieś oficjalne informacje od Eurosportu, to napiszę :)
Awatar użytkownika
telefan
Obserwator
Posty: 698
Rejestracja: 11 maja 2008, 18:36
x 5
x 20

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: telefan »

Taka ciekawostka: TVP Sport ma konto na naszej klasie.

http://nasza-klasa.pl/sport_tvp_pl
janusz080
Obserwator
Posty: 353
Rejestracja: 24 paź 2008, 17:53

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: janusz080 »

marcinj161 pisze:Szkoda tylko, że prezenter i prowadzący studio wygrywa w kategorii komentator.
I to prezenter z wiedzą sportową na poziomie przeciętnego widza. Żal. A są w Polsce tacy ludzie jak Zawacki, Iwanow czy Rabij. No ale po co ich nominować, lepiej kogoś z ładną fryzurą.
Awatar użytkownika
wislok
Junior
Posty: 1488
Rejestracja: 24 cze 2009, 17:29
x 37
x 215

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wislok »

Dziękuję tmq za cenne informacje,bo przyznam się,że twoje informacje są dla mnie inspirujące.Bardzo ciekawe wnioski,naprawdę. Bo nie analizowałem wcześniej dokładnie tego programu.Z biegami jest kłopot,narciarstwem alpejskim,kombinacją. Reszta jakoś będzie pokazywana. Najlepiej mają konkurencje lodowe.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sport w telewizji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości