Transmisje sportowe

Awatar użytkownika
wislok
Junior
Posty: 1488
Rejestracja: 24 cze 2009, 17:29
x 37
x 215

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wislok »

http://www.tvsportowe.pl/news.php?readmore=531 -obsada Eurosportu.Szkoda,że nie ma Pełki. Generalnie bez zaskoczeń.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Canton
Użytkownik
Posty: 48
Rejestracja: 23 maja 2009, 13:24
Kontakt:

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Canton »

Wczoraj na TVP Sport i TVP2 pokazano na żywo halowy mityng lekkoatletyczny Elite Pedros Cup 2010. Komentował Jarosław Idzi, a towarzyszyli mu eksperci - Artur Partyka oraz Edward Szymczak. Był Idzi, ponieważ podstawowa trójka od lekkoatletyki w TVP - Babiarz, Jóźwik, Szaranowicz - zajmuje się już Zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi. Idzi prowadził przez wiele lat na TVP Polonia "Sportowy tydzień", który pokazywano w poniedziałki. Ostatni odcinek tego programu wyemitowano w czerwcu 2009 roku.

Reporterem był Aleksander Dzięciołowski - numer jeden w TVP wśród reporterów od omawianej dyscypliny.

Spikerką na stadionie była Paulina Chylewska. Pamiętam, że w letniej edycji tego mityngu funkcję spikera pełnił Marek Rudziński z Eurosportu.
WYDARZENIA SPORTOWE Z POLSKIM KOMENTARZEM Z LAT 1994-2007
http://www.youtube.com/user/CantonTwierdzak
munio181
Użytkownik
Posty: 90
Rejestracja: 12 lip 2008, 0:48

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: munio181 »

http://sport.tvp.pl/vancouver2010

TVP uruchomiło w końcu normalny serwis o Igrzyskach Olimpijskich.
Awatar użytkownika
wislok
Junior
Posty: 1488
Rejestracja: 24 cze 2009, 17:29
x 37
x 215

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wislok »

Według zapowiedzi PR 1 nada więcej godzin relacji z Vancouver niż TVP. I faktycznie tych realcji jak patrzę jest sporo.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
janusz080
Obserwator
Posty: 353
Rejestracja: 24 paź 2008, 17:53

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: janusz080 »

No a czego się spodziewałeś? Chyba normalne, że TVP emituje mniej relacji niż zagraniczne telewizje albo Polskie Radio.
Można wiedzieć, co jest z Copa Libertadores? Jak zwykle robią sobie jaja z tych rozgrywek czy skończyła się umowa i jej nie przedłużyli?
Awatar użytkownika
wislok
Junior
Posty: 1488
Rejestracja: 24 cze 2009, 17:29
x 37
x 215

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wislok »

Oczywiście cały czas mówimy o antenie otwartej,bo jest jeszcze TVP SPORT i internet. Pokaqż mi jakiś dowód janusz080 ,że PR transmitowało w szerszym wymiarze igrzyska w Pekinie na otwartej antenie niż TVP.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
cris168
Użytkownik
Posty: 37
Rejestracja: 05 lip 2009, 20:38

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cris168 »

Ciekawe jak to będzie z saneczkarstwem, bobslejami i skeletonem. W wykazie komentatorów jest napiasne , że Ulbrycht i Pajda będą komentować i w TVP i w Eurosporcie. Ciekawe...
Maarten
Użytkownik
Posty: 33
Rejestracja: 09 wrz 2008, 16:24

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Maarten »

@cris 168
Już ktoś napisał, że prawdopodobnie będą się zamieniać - jak Pajda w Eurosporcie, to Ulbrycht w TVP i odwrotnie :)

Za nami pełen emocji konkurs olimpijski w skokach narciarskich. Skład dziennikarski bez większych niespodzianek, z wyjątkiem obecności Macieja Iwańskiego, relacjonującego wydarzenia w Wiśle. Nie przypominam sobie żeby pan Maciej kiedykolwiek zajmował się w jakikolwiek sposób dyscypliną inną niż piłka nożna :)
cris168
Użytkownik
Posty: 37
Rejestracja: 05 lip 2009, 20:38

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cris168 »

Bo Iwański jest też reporterem i tu akurat w tej roli tu wystąpił. Natomiast myślałem, że Szaranowicz się popłacze, że Schlirenazauer nie wygrał :) A poza tym widzieliście jak szli na podium Adam z Simim gadali, gratulowali sobie, a Gregor sam :)
janusz080
Obserwator
Posty: 353
Rejestracja: 24 paź 2008, 17:53

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: janusz080 »

Gorzej, że wycięli niemal całkiem skok Amerykanina, a opóźnienie wynosiło 6 sekund. Brawo, że zaraz po zawodach nie było reklam.
cris168
Użytkownik
Posty: 37
Rejestracja: 05 lip 2009, 20:38

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cris168 »

To i tak jest dobrze w skokach w tym sezonie, bo już nie wchodzą na II serię po 3, 4 skoczkach, jak to było jeszcze dwa sezony temu.

Słyszeliście Sobczyńskiego w biathlonie "Wiele starów biatlonowych, pięć, najbliższy z nich już jutro, a właściwie pojutrze, w poniedziałek" :)
zamulek
Użytkownik
Posty: 68
Rejestracja: 22 gru 2009, 15:44

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: zamulek »

to i tak nie przebije Szaranowicza: "Małysz i ..... 106m, brawo bardzo daleko" zanim pojawiał się oficjalny wynik i Małysz dotknął ziemi, brawo Włodek
Morves
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 15 lut 2010, 19:36

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Morves »

Mam pytanie: zmieniam telewizor, dekoder, ofertę itd... na jakich kanałach obejrzę najwięcej ligi WŁOSKIEJ w siatkówkę? Bo wiem, że polska liga, PlusLiga, Liga Mistrzów, Liga Mistrzyń, i tak dalej to Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport HD... a gdzie znajdę najwięcej włoskiej ligi?
Awatar użytkownika
Peter Parker
VIP Expert
Posty: 1235
Rejestracja: 21 wrz 2007, 22:38
Lokalizacja: 076
x 21
x 33

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Peter Parker »

Włoska liga w siatkówce jest w Orencz sport ;]
janusz080
Obserwator
Posty: 353
Rejestracja: 24 paź 2008, 17:53

Transmisje sportowe

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: janusz080 »

Ligę włoską panów w Orange Sport, ale nie warto kupować ten kanał dla jednych rozgrywek. Te same mecze (a nawet więcej live) są na niekodowanym Rai Sport Piu. Panie obejrzysz na Eurosporcie 2. W C+ i n jest tylko wersja ESP z Bundesligą, gdzie są tylko retransmisję. W CP jak sobie doszukasz, to jest Eurosport 2 International (bez Bundesligi) a tam panie częściej lecą live.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sport w telewizji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości