Transmisje sportowe

janusz080
Obserwator

Transmisje sportowe

Post autor: janusz080 » 15 lut 2010, 20:16

Ligę włoską panów w Orange Sport, ale nie warto kupować ten kanał dla jednych rozgrywek. Te same mecze (a nawet więcej live) są na niekodowanym Rai Sport Piu. Panie obejrzysz na Eurosporcie 2. W C+ i n jest tylko wersja ESP z Bundesligą, gdzie są tylko retransmisję. W CP jak sobie doszukasz, to jest Eurosport 2 International (bez Bundesligi) a tam panie częściej lecą live.
0 x
wislok
Obserwator
x 22
x 99

Transmisje sportowe

Post autor: wislok » 16 lut 2010, 16:38

TVP zawsze popełnia te same błędy. Zaraz po biegu najlepszych biegaczek zarówno Eurosport jak i ARD przenieśli się na trasę zjazdu,natomiast TVP kontynuowała nieznaczącą rywalizację biegaczek,następnie gadanina w studio ,później snowcross i jakieś ochłapy z otworzenia zjazdu.Dobrze,że chociaż dziś pokazali w podsumowaniu.
0 x
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
munio181
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: munio181 » 16 lut 2010, 16:49

Wislok a czego Ty sie spodziewałeś? Przeciez gadające głowy są najważniejsze w tych całym burdelu nazwanym TVP. Plus ze w nocy nie ma za duzo rozmów.
0 x
cris168
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: cris168 » 16 lut 2010, 18:08

Jezus Maria!!!! Cały czas tylko gadają i gadają!! I reklamy!!!! I w kółko to samo!!!!!!!! Dobrze, że jest Eurosport no i jeszcze vancouver.tvp.pl...... Zapraszają jakichś gości do studia zupełnie nie związanych z dyscypliną....... tragedia, jak zwykle
0 x
janusz080
Obserwator

Transmisje sportowe

Post autor: janusz080 » 17 lut 2010, 15:13

No ci goście to dla mnie po prostu kpina. Próbują robić szopkę zamiast porządnych rozmów o sporcie. W niedzielę Żak mówił o ranczu. Dla mnie to coś, co zniechęca do oglądania transmisji w TVP. Racja, że Eurosport dał reklamę niedługo przed startem Kowalczyk, ale Chruścicki, Rudziński czy Błachut to fachowcy, a nie jakiś Jóźwik.
0 x
wislok
Obserwator
x 22
x 99

Transmisje sportowe

Post autor: wislok » 17 lut 2010, 18:55

munio181 pisze:Wislok a czego Ty sie spodziewałeś? Przeciez gadające głowy są najważniejsze w tych całym burdelu nazwanym TVP. Plus ze w nocy nie ma za duzo rozmów.
Jesteś drugą osobą,która zadaje takie samo pytanie. WE tym jednak wypadku jest ono nieuzasadnione(chyba,że to pytanie retoryczne). Nie wyraziłem zdziwienia ,tylko stwierdziłem fakty.
Inna sprawa,że niektórzy goście niezwiązani z sportem zimowym mogą mieć ciekawe uwagi np. Maja Włoszczowska.
Vancouver.tvp.pl jest genialna jesli ktoś ma dobrego neta,ja mam,ale muszę się przyznać,że jeszcze nie korzystałem. Nie mam TVP SPORT ,ale patrząc na program to nie mam zastrzeżeń fo tej anteny. Czy mógłby ktoś mi powiedzieć czy TVP SPORT ma swoje osobne studio jeśli chodzi o transmisje?? Podczas olimpiady w Pekinie tak było,ale nie wiem jak jest teraz. W sumie lepiej,żeby nie było
0 x
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
munio181
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: munio181 » 17 lut 2010, 20:16

W TVP SPORT na 99% nie ma studia i bardzo dobrze.. A rzeczywiście same transmisje w TVP SPort sa na dobrym poziomie, mozna zobaczyc duzo hokeja a to sie dla wiekszosci kibicow bardzo liczy.
0 x
pp
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: pp » 19 lut 2010, 12:31

Kto pojedzie jako komentator na MŚ 2010 z TVP?
Z moich obliczeń wynika, że jest ich tylko 5 (Szpakowski, Iwański, Jasina, Jońca, Zawacki).
Jest taka możliwość, że kogoś wypożyczą? Na MŚ w niektóre dni są nawet 4 mecze.
No chyba, że odsprzedają znowu prawa (jak Polsat w 2006).
W 2006 Polsat miał chyba 6 (Borek, Pełka, Iwanow, Wójcik, Kowalski, Włodarczyk),
a TVP 5 (Szpakowski, Iwański, Jońca, Banasikowski, Jasina).
Na Euro 2008 Polsat 7 komentatorów (Borek, Pełka, Iwanow, Wójcik, Kowalski, Włodarczyk, Feddek).
No chyba że będzie tak jak na France 98 gdzie z TVP jechało 5 (Szpakowski, Zydorowicz, Banasikowski, Iwanow, Laskowski).
0 x
janusz080
Obserwator

Transmisje sportowe

Post autor: janusz080 » 19 lut 2010, 14:39

A może Kwiatkowski?
0 x
tmq
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: tmq » 19 lut 2010, 16:24

Albo Krzoska
0 x
cris168
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: cris168 » 19 lut 2010, 19:01

Nie wydaje mi się, że Krzoska czy Kwiatkowski. Ja myślę, że pojadą: Szpakowski, Iwański, Jońca, Jasina i Zawacki. I myślę, że pojedzie tylko 5. Jeśli miałby pojechać szósty, to myślę, że to będzie Marcin Cisowski. Ale wydaje mi się, że będzie ich 5.

PS. A dziś w studiu olimpijskim Karol Strasburger :)
0 x
Awatar użytkownika
matti
Obserwator
x 7
x 7

Transmisje sportowe

Post autor: matti » 20 lut 2010, 8:51

Ja sądzę że jednak Marcin Cisowski pojedzie. Ewentualnie będzie komentował z warszawy, ale według mnie na pewno będzie komentował mecze na tegorocznym mundialu.
0 x
Obrazek
Kirm
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: Kirm » 20 lut 2010, 13:40

Niestety to nie możliwe, a lepiej dla wszystkich byłoby odsprzedanie częście spotkań Polsatowi ;] A jako szósty pojedzie myślę Krzoska ;d
0 x
pp
Użytkownik

Transmisje sportowe

Post autor: pp » 20 lut 2010, 19:34

MŚ 2010 to 9 dość oddalonych od siebie miast, więc 6 komentatorów to też może być mało.
Ja jednak myślę, że wypożyczenie komentatorów to nie jest zły pomysł, jednak jest to trochę mało prawdopodobne.
Nie myślę tu oczywiście o gwiazdach (Borek, Twarowski czy Smokowski), bo dla nich nie komentowanie finału to osobista porażka.
Pomyślmy jednak o mniej doświadczonych komentatorach np. w Orange Sport są dwaj panowie: Leszek Bartnicki i Mateusz Święcicki, dla których Mistrzostwa Świata to byłoby ogromne doświadczenie. Napewno Orange Sport wysłałby jednego z nich jako dziennikarza, ale to jednak nie to samo, co komentowanie meczu. Janusz Basałaj (szef sportu w OS) przygody w TVP nigdy źle nie wspominał. Dla Orange Sport byłaby jakaś reklama, a ostatnio w tej telewizji był dość obszerny wywiad z szefem sportu w TVP Włodzimierzem Szaranowiczem.
Jednak w takie wypożyczenie szczerze wątpie. Bardziej prawdopodobne, że może ktoś z Polskiego Radia...
Napewno TVP ma problem, no chyba, że będą komentować niektóre spotkania ze studia.
0 x
marcinj161
Obserwator
Kontakt:

Transmisje sportowe

Post autor: marcinj161 » 20 lut 2010, 23:45

Pamiętam, że podczas MŚ 2002, wiele meczy, zewzględu na odległości, komentowano ze studia w Seulu. Paweł Wójcik często używał tego typu pożegnania"Ze studia w Seulu żegna się z Państwem Paweł Wójcik". Może np. Jasina, czy Jońca będą w takim studiu np. w Johannesbirgu i z tamtąd będa komentować. Z takeigo studia tez kilka meczy komentował Przemysław Pełka na Mundialu w Niemczech, takie studio było zlokaliowane chyba w każdym mieście organizującym mecze.
0 x
Jedyne forum w sieci o kanałach sportowych i sporcie w TV !!
Serdecznie zapraszam !!
http://www.tvsportowe.pl/forum/index.php
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sport w telewizji”