AXN / AXN Black / AXN White

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
Rafiusz
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 26 cze 2006, 13:06

AXN (HD) / AXN Black / AXN White

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rafiusz »

A magnetowid od czego jest......
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Posty: 1874
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:38
Lokalizacja: Poland
x 2
Kontakt:

AXN (HD) / AXN Black / AXN White

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RaPi »

Za dużo zabawy...
Pawel

AXN (HD) / AXN Black / AXN White

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Rafiusz pisze:A magnetowid od czego jest......
No jasne. Idąc takim tokiem rozumowania może niech wszystkie programy lecą w nocy a w dzień niech tv w ogóle nie nadaje. I tak są magnetowidy to sobie ludzie ponagrywają co chcą :lol: .

RaPi ==> z tego co widzę w gazecie to teraz niektóre odcinki Alias na TVP będą lecieć nawet po 2 w nocy. Oni to chyba dla Ameryki nadają :lol: .
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Posty: 1874
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:38
Lokalizacja: Poland
x 2
Kontakt:

AXN (HD) / AXN Black / AXN White

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RaPi »

Wszystkie lepsze seriale TVP lubi emitować nocami. Podobnie jest z CSI: Las Vegas na TVP2. Przecież równie dobrze zamiast katować ludzi powtórkami plebani czy klanu mogliby puścić Alias o przyzwoitej porze....
Rafiusz
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 26 cze 2006, 13:06

AXN (HD) / AXN Black / AXN White

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rafiusz »

Pawel pisze:
Rafiusz pisze:A magnetowid od czego jest......
No jasne. Idąc takim tokiem rozumowania może niech wszystkie programy lecą w nocy a w dzień niech tv w ogóle nie nadaje. I tak są magnetowidy to sobie ludzie ponagrywają co chcą :lol: ..
OK. Dorabiasz błędą ideologię do powyższego stwierdzenia :) Wszytkim nie da się dogodzić, niestety. Niektorzy chcieliby aby dany program nadawany był w prime time, a inni stwerdziliby, że nie ma co teraz oglądać. Nie oglądam akurat tego serialu więc zapewne nie wiem co tracę :) Nie wiem jak Ty ale ja używam również magnetowidu w ciągiu dnia ...... a nie tylko w nocy :lol:.Tak magnetowidy tez mają taką możiwiość :lol:. Ja też jestem niezadowolony z godzin emisji innych programów czy seriali ale nie robię z tego aż tak wielkiego problemu. Jeżeli miałbym czekać do 2 w nocy na emisję nowego odcinka ulubionego serialu to wolałbym skorzystać z wynalazków XX wieku niż oglądać serial z zapałkami w oczach :) Pozdrawiam
Pawel

AXN (HD) / AXN Black / AXN White

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Rafiusz pisze:Nie wiem jak Ty ale ja używam również magnetowidu w ciągiu dnia ...... a nie tylko w nocy :lol:.Tak magnetowidy tez mają taką możiwiość :lol:.
O kurde, niewiedziałem normalnie szok :D. Ale to chyba dlatego że ja praktycznie w ogóle nie korzystam z magnetowidu bo niezadawala mnie jakość z kasety VHS.
Ja też jestem niezadowolony z godzin emisji innych programów czy seriali ale nie robię z tego aż tak wielkiego problemu. Jeżeli miałbym czekać do 2 w nocy na emisję nowego odcinka ulubionego serialu to wolałbym skorzystać z wynalazków XX wieku niż oglądać serial z zapałkami w oczach :) Pozdrawiam
A ja robię jeszcze inaczej. Ściągam sobie taki serial z sieci i mam gdzieś polską TV :D. No a 2 sezon Alias mogę sobie o ludzkiej porze oglądać na AXN więc pewnie będę tak robił. Ale kolejne na kolejne sezony już raczej czekać nie będę :D.
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Posty: 1874
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:38
Lokalizacja: Poland
x 2
Kontakt:

AXN (HD) / AXN Black / AXN White

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RaPi »

Jeżeli chodzi o emisję serialu Alias to i tak jesteśmy mocno do tyłu. w USA zakonczyła się emisja 5 sezonu a w Polsce dopiero 2....
Awatar użytkownika
Pawop
Obserwator
Posty: 340
Rejestracja: 25 maja 2006, 12:45
Lokalizacja: Warszawa
x 51

AXN (HD) / AXN Black / AXN White

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawop »

Niestety, 5 i ostatnia.
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Posty: 1874
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:38
Lokalizacja: Poland
x 2
Kontakt:

AXN (HD) / AXN Black / AXN White

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RaPi »

Narazie zatrzymałem się na 2 serii ale czytałem opisy ze kolejne nie są juz takie fajne jak pierwsza i druga. Scenarzystom skończyły sie pomysły i caly serial jest zbyt naciągany....
Ostatnia seria nie był tez zbyt popularna w USA i nie biła rekordów popularności....

Ciekawe po ilu seriach zakończą emisje LOST. Wg mnie 3 seria tego serialu powinna być ostatnio. Zbytnie przeciąganie serialu sprawia że traci on swój urok...
Pawel

AXN (HD) / AXN Black / AXN White

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

RaPi pisze:Ciekawe po ilu seriach zakończą emisje LOST. Wg mnie 3 seria tego serialu powinna być ostatnio. Zbytnie przeciąganie serialu sprawia że traci on swój urok...
Minimum 4 sezony mają być tak zapowiedział twórca Losta J.J. Abrams.
Dla mnie to właśnie 4 sezony to optymalna ilość sezonów.
Choć pewnie i tak okaże się że kręcić będą dopóty, dopóki będzie oglądalność.
Awatar użytkownika
Pawop
Obserwator
Posty: 340
Rejestracja: 25 maja 2006, 12:45
Lokalizacja: Warszawa
x 51

AXN (HD) / AXN Black / AXN White

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawop »

Ja czytałem, że twórca Lost'a chce maksimum 5 sezonów, a potem film fabularny.
Awatar użytkownika
Luk@sz
Użytkownik
Posty: 227
Rejestracja: 24 maja 2006, 20:03
Lokalizacja: Poznań
x 1
x 1
Kontakt:

AXN (HD) / AXN Black / AXN White

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Luk@sz »

Pawop pisze:Ja czytałem, że twórca Lost'a chce maksimum 5 sezonów, a potem film fabularny.
Ja rowniez czytalem o pieciu sezonach...,
Pawel

AXN (HD) / AXN Black / AXN White

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Luk@sz pisze:
Pawop pisze:Ja czytałem, że twórca Lost'a chce maksimum 5 sezonów, a potem film fabularny.
Ja rowniez czytalem o pieciu sezonach...,
Jakbym znalazł tego linka do tv.com z newsem o 4 sezonach to bym zapodał. Może jak będę miał czas to poszukam, bo może nawet sami producenci nie wiedzą co mają mówić :lol: .
Awatar użytkownika
Luk@sz
Użytkownik
Posty: 227
Rejestracja: 24 maja 2006, 20:03
Lokalizacja: Poznań
x 1
x 1
Kontakt:

AXN (HD) / AXN Black / AXN White

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Luk@sz »

Chyba za duzo w tym dziale rozmow o serialach,od tego jest osobny dzial na forum....
Pawel

AXN (HD) / AXN Black / AXN White

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Luk@sz pisze:Chyba za duzo w tym dziale rozmow o serialach,od tego jest osobny dzial na forum....
Na usprawiedliwienie można dodać że rozmawiamy o serialach, które można obejrzeć na AXN ;).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości