4fun Gold

Stacje telewizyjne, które zniknęły z polskiego rynku.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

4fun Gold

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

4Fun.TV tworzy nowy kanał

Jeszcze w tym roku programowa oferta platform satelitarnych oraz sieci kablowych zostanie wzbogacona o nowy kanał muzyczny kierowany do nieco starszego widza niż MTV.
Jak dowiedział się Presserwis, nadawca młodzieżowego kanału 4Fun.TV prowadzi zaawansowane prace nad uruchomieniem nowego kanału telewizyjnego, który będzie kierowany do widzów w wieku od 18 do 39 lat.

Nowa stacja będzie nosiła nazwę Rebel TV i ma emitować muzykę rockową oraz smooth jazz, programy tematyczne, programy dla dorosłych. Według planów stacja powinna rozpocząć nadawanie po wakacjach.
źródło: media2.pl

No i pięknie. Szykuje się nam nowy kanał muzyczny, który będzie prezentował inną muzykę, a nie popową sieczkę. ;) Tego właśnie brakowało na polskim rynku medialnym. Poza tym - chyba często przekładany start o równie dobrym pomyśle ''Machina TV'' mnie już nudzi, dlatego czekam najbardziej z niecierpliwością na nowy kanał. Poza tym wyjaśnia się już czemu 4FunTV pokazuje coraz mniej muzyki rockowej - ich dość duża biblioteka (na pewno powiększona), która była używana w 4FunTV będzie wykorzystywana w nowym kanale muzycznym.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

4Fun Hits

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Chciałbym aby Rebel TV w maksymalny sposób odbiegał od tego co prezentuje nam 4fun.tv. Można zrozumieć, że kanał nadający już tyle lat nie sprawdził się (przypominam słynne spoty emitowane kilkadziesiąt razy dziennie, na których dyrektor programowy 4fun.tv niszczy "maszynkę" do wybierania emitowanych teledysków) i musiał lekko zbliżyć się do VIVY i MTV - mowa tutaj konkursach sms na ekranie, głupkowatych prezenterów, itp.

Liczę, że w przypadku Rebel TV postawią na znane osobistości ze świata muzyki, nie tylko wykonawców, ale ludzi świetnie znających się w temacie - nie mówię o zatrudnianiu Marka Niedźwieckiego, ale o osobach na jego poziomie. Kanał ma mieć jedynie trochę podwyższoną (w porównaniu do 4fun.tv) grupę docelową, aczkolwiek mógłby się po części stać takim VH1 albo po prostu starym MTV Europe, które kiedyś odwoływało się do prawdziwych standardów muzycznych - nie to co prezentuje się dzisiaj.

Jednak faktem jest, że start w Polsce Rebel TV prawdopodobnie odbierze Czechom szansę na ich własną wersję 4fun.tv, która od lat była zapowiadana. Faktem jest, że tamten rynek jest jeszcze bardzo ograniczony a zagraniczni inwestorzy nie chcą się tam zbytnio pchać. Powoli także zaczyna się oddzielać Polskę od krajów typu Czechy, Słowacja, Węgry i Rumunia, bowiem coraz więcej kanałów jest dostępnych najpierw u nas, a dopiero później tam - o ile w ogóle są tam potem uruchamiane. Przytoczę przypadek MTV, które w ogóle nie chciało wejść na tamtejszy rynek - dopiero teraz TV Nova kupiła prawa do używania marki i części biblioteki programowej i będzie prowadzić ten kanał na własne ryzyko. A czy im się uda? Zobaczymy. Dla 4fun.tv widocznie to było zbyt duże ryzyko.
Awatar użytkownika
piotre94
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 30 paź 2009, 18:48

4Fun Hits

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piotre94 »

http://satkurier.pl/news/51051/z-testam ... beltv.html

Rebel.tv rusza 15 grudnia i będzie FTA.
Przynajmniej na razie :lol:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
Posty: 2669
Rejestracja: 06 mar 2008, 21:35
x 10

4Fun Hits

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

A w przypadku 4Fun.tv coś się zmieniło? Nie. To ich strategia.
Awatar użytkownika
piotre94
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 30 paź 2009, 18:48

4Fun Hits

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piotre94 »

http://media2.pl/media/59613-rebel.tv-o ... tkich.html

Ruszy jednak już w przyszły poniedziałek (14 grudnia).

Oby wystartował od razu we wszystkich platformach.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

4Fun Hits

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Dziś o godz. 11 wystartował kanał Rebel.tv. Na razie dostępna jest w fazie testowej jako kanał odkodowany w satelicie, a od nowego roku będzie także w kablówkach. A oto zapy z innego forum:
Obrazek Obrazek Obrazek

źr.: media2.pl, satkurier.pl
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
regoat
Użytkownik
Posty: 131
Rejestracja: 28 wrz 2006, 1:20
x 1
Kontakt:

4Fun Hits

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: regoat »

a jaka oni maja strone? mozna ich ogladac w internecie?
zamulek
Użytkownik
Posty: 68
Rejestracja: 22 gru 2009, 15:44

4Fun Hits

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: zamulek »

strona jest enigmatyczna
http://www.rebel-tv.pl/
Dz
Obserwator
Posty: 403
Rejestracja: 07 lut 2009, 3:09
x 1

4Fun Hits

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dz »

Playlisty mają zacne. ;) The Police, czy AC/DC na antenie tej stacji zaraz po tym, jak postanowiłem ją wyszukać i włączyć, stanowiło miły akcent na powitanie dla mnie jako dla nowego widza. :P
sadness.around
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 22 lut 2010, 16:13

4Fun Hits

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sadness.around »

Strona niepraktyczna.. nawet kontaktu do nich żadnego nie ma. Mam pytanie do ludzi, którzy oglądają i do wszystkich innych!
Wczoraj wieczorem oglądałam Rebel tv (all time killers) i widziałam świetny teledysk ale nie zwróciłam uwagi na wykonawce..
taka prosta kreskówka podobna do reklam Heyah o kocie. Szło to mniej wiecej tak (widziałam od połowy), że idzie pies, pojawia się nad nim chmura i pada na niego deszcz i tak idzie i idzie.. potem mija słupy elektryczne i ptaki, potem chce przejść przez drogę ale potrąca go samochód, pojawiają się samoloty z napisami, ale pies potem wstaje i idzie dalej ale wpada w jakąś dziurę i kończy się utwór.
Był to chyba jakiś zwykły rockowy utwór bo zbytnio nie zwróciłam na muzykę uwagi.. jakby ktoś to znał to błagam o pomoc!
Awatar użytkownika
Sajgonka
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: 07 kwie 2010, 19:07

4Fun Hits

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sajgonka »

Mam pytanie czy Rebel TV ma telegazete?
janusz080
Obserwator
Posty: 353
Rejestracja: 24 paź 2008, 17:53

4Fun Hits

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: janusz080 »

Nie. Kanał nie posiada teletekstu.
Awatar użytkownika
Sajgonka
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: 07 kwie 2010, 19:07

4Fun Hits

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sajgonka »

Nie wiem czy u wszystkich ale w moim mieście, w Vectrze w zamian za Patio TV dali Rebel tv
Awatar użytkownika
neuro
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 30 mar 2010, 12:55

4Fun Hits

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: neuro »

do oferty multimedi mogliby dodac ten kanal.
Awatar użytkownika
Al_Bundy
Użytkownik
Posty: 104
Rejestracja: 10 sty 2007, 12:36

4Fun Hits

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Al_Bundy »

Cieszę się, że pojawił się ten kanał. Może nie jest jak na razie wielką rewelacją, ale po całkowitym już upadku VH1 Polska to jedyny kanał muzyczny jaki oglądam.
Najlepsze pasma to "All Time Killers" i "Heavy Load".
Obrazek
Creedence Clearwater Revival
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zlikwidowane kanały telewizyjne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość