TV6 (HD)

Dział poświęcony ogólnopolskim kanałom Grupy Polsat.
Awatar użytkownika
SNOL
VIP Expert
x 104
x 108
Kontakt:

Szóstka (TV6)

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SNOL »

Mam ogromną nadzieję, że TV6 będzie trochę ambitniejszym kanałem telewizyjnym, który nie będzie skierowany do nastolatków w przedziale 11-15 lat, lecz raczej do młodych ludzi od 16 do nawet 25 roku życia. To może być strzał w dziesiątkę, jeżeli pomysł zostanie mądrze wykonany. Jeżeli na antenie znalazłyby się powtórki "BigBrothera" produkcji Czwórki albo katastrofalne "Łazienka", "Waga" czy wybitnie wulgarny "Baśka Blog" produkcji TIVI.pl (TV4 i TIVI.pl często współpracowały), nie wróżę temu kanałowi renomy wśród widzów. Wtedy byłaby to papka dla niewymagających dzieciaków. A to - jak niestety wiemy - sprzedaje się najlepiej w czasach pokolenia Tibii i Fotka.pl. Chciałoby się zakrzyknąć:
"NIE IDŹCIE TĄ DROGĄ!":)
Gdyby jednak Czwórce udało się odzyskać prawa do legendarnych "Simpsonów" (kilkadziesiąt sezonów z pewną oglądalnością wielu fanów tego serialu) albo zakupić popularne młodzieżowe seriale, jak "The O.C." ("Życie na fali" - TVN i TVN7), "Friends" ("Przyjaciele" - TVN i TVN7) czy świetny "Skins" (w Polsce na razie nieemitowany), można by od czasu do czasu przycisnąć szóstkę na pilocie od telewizora... :)
Gdyby jeszcze znalazły się fundusze, aby nakręcić własne produkcje, byłby to świetny produkt. Do TV6 przeniósłbym część z oferty (pomijam "BigBrothera") znakomitego brytyjskiego kanału E4 (powstały także E4+1 i E4 HD), którego grupą docelową są widzowie w wieku 15-35.
Może pomoc zagranicznego inwestora? Albo Polsatu, który posiada prawa m.in. do spin-offu pt. "90210"? A może pójść w stronę muzyki? Na razie to zwykłe spekulacje. Takie pomysły mogą jednak pozwolić, że będzie się to dało oglądać. Zapotrzebowanie na taki właśnie kanał - ale nieco ambitniejszy - z pewnością jest, wiem coś o tym. A - jak widać - polski rynek telewizyjny nie jest jeszcze w pełni nasycony.
tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad 12 lat.
Awatar użytkownika
Krewetka
Obserwator

Szóstka (TV6)

Post autor: Krewetka »

Snol: Masz rację, kanałów dla nastolatków już jest kilka, a takich jaki mógłby być TV6 to chyba można liczyć tylko iTV. Dobrze by było, gdyby TV6 się trochę wzorował na E4 czy nawet BBC Three. Te dwa to są kanały z prawdziwego zdarzenia.
bustram
Activist
x 83
x 1523

Szóstka (TV6)

Post autor: bustram »

"Szóstka" też jest zaklepana... TV Więzienna 6 - hmm, ciekawe jak się trzyma, ale myśle że nadal "nadaje";)
Awatar użytkownika
Kacper
Obserwator
x 546
x 20
Kontakt:

Szóstka (TV6)

Post autor: Kacper »

bustram pisze:"Szóstka" też jest zaklepana... TV Więzienna 6 - hmm, ciekawe jak się trzyma, ale myśle że nadal "nadaje";)
U mnie w mieście raczej nie nadaje,ponieważ nie widzę śladu.Pewnie zastąpiła telewizja z plagiatu,którą omawiałem.
PS:Panie Sziraczek,zasrzeżyłem nazwę stacji i logo też.
Polsat | Puls | Echo24 | TVRegionalna.pl | RMF | ZPR | zwolennik reaktywacji sieci Odra
RIP Google+ | Szukasz alternatywy dla G+? To zapraszam.
Błagam, zróbcie wreszcie porządki w TVP
sziraczek17
Junior
Kontakt:

Szóstka (TV6)

Post autor: sziraczek17 »

No to jeżeli Pan zastrzegł sobie tą nazwę, proszę iść do na policję i to zgłosić, zamiast wypisywać w sąsiednim temacie prośby o współczucie. Brzmi to trochę komicznie i może wywołać przeciwną rekację.

Przepraszam za Off topic, ale musialem odpowiedzieć Panu.
bustram
Activist
x 83
x 1523

Szóstka (TV6)

Post autor: bustram »

Kacper pisze:U mnie w mieście raczej nie nadaje,ponieważ nie widzę śladu.
No właśnie w twoim mieście, bo z tego co widzę Wołów.
W innym temacie pytałeś czy jest jakaś regionalna tv w Wołowie.
No i proszę, jest : TV Więzienna 6.
Może w poczekalni na widzenie jest telewizorek może można pooglądać.
Tu archiwalny artykuł na jej temat: http://film.onet.pl/0,0,1456043,wiadomosci.html
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 577
x 2824

Szóstka (TV6)

Post autor: Karol »

Kacper pisze:PS:Panie Sziraczek,zasrzeżyłem nazwę stacji i logo też.
Haha, a w podpisie stwierdzasz, że piszesz poprawnie po polsku :D
Awatar użytkownika
Kacper
Obserwator
x 546
x 20
Kontakt:

Szóstka (TV6)

Post autor: Kacper »

sziraczek17 pisze:No to jeżeli Pan zastrzegł sobie tą nazwę, proszę iść do na policję i to zgłosić, zamiast wypisywać w sąsiednim temacie prośby o współczucie. Brzmi to trochę komicznie i może wywołać przeciwną rekację.

Przepraszam za Off topic, ale musialem odpowiedzieć Panu.
Mam 11 lat,więc raczej nie mogę pójść na policję.Będę raczej musiał zamknąć stację. :(

Poprawka:Przepraszam za Chaos,nie chciałem go.
Polsat | Puls | Echo24 | TVRegionalna.pl | RMF | ZPR | zwolennik reaktywacji sieci Odra
RIP Google+ | Szukasz alternatywy dla G+? To zapraszam.
Błagam, zróbcie wreszcie porządki w TVP
sziraczek17
Junior
Kontakt:

Szóstka (TV6)

Post autor: sziraczek17 »

No i to wszystko wyjaśnia. Tak myślałem, ze pisze to osoba w młodym wieku. Opisz może jak ta twoja telewizja wyglądała, ale w dziale o lokalnych telewizjach.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3219
x 1427

Szóstka (TV6)

Post autor: Trzeciak »

Tymczasem jak poinformował Presserwis KRRiTV udzieiła koncesji spółce Polskie Media Sp. z o. o. na nadawanie kanału młodzieżowego TV6. To ozacza, że jest już o krok bliżej do uruchomienia stacji, ale droga do celu wciąż jeszcze długa. Nie wiadomo dokładnie kiedy stacja rozpocznie emisję, ale mówi się, że to będzie najwcześniej jesienią 2010.
Pozdrawiam, Trzeciak
daro2126
Użytkownik

Szóstka (TV6)

Post autor: daro2126 »

a kiedy bedzie w cyfrowym polsacie?
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3219
x 1427

Szóstka (TV6)

Post autor: Trzeciak »

Kanał trafi wtedy, kiedy ten kanał zostanie uruchomiony, a nie wiadomo jeszcze kiedy wystartuje.
Pozdrawiam, Trzeciak
sutek95
Użytkownik

Szóstka (TV6)

Post autor: sutek95 »

Fajna byłaby mieszanka Hyper, ITV (Polskiego) i MTV (South Park, Koty Obiboki i Przerysowani).
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 577
x 2824

Szóstka (TV6)

Post autor: Karol »

No tak, tylko powiedz mi po co ITV? Chodzi o to, żeby w TV6 pojawiły się wróżki, nocna erotyka czy może disco polo? :)
zielarz155
Użytkownik

Szóstka (TV6)

Post autor: zielarz155 »

Disco polo jak najbardziej, ten gatunek muzyki ponownie zdobywa popularność (nawet fajny byłby powrót tego typu programów do Polsatu zamiast tych szitów typu Tylko nas dwoje :D ), wróżki w żadnym wypadku, a erotyka... jak miałaby być na takim poziomie jak w ITV, to lepiej, żeby jej nie było w ogóle...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Główne anteny Polsatu”