[TVN] Hela w opałach

Rozmowy o polskich serialach telewizyjnych.
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Kontakt:

[TVN] Hela w opałach

Post autor: stevie » 24 lip 2006, 9:34

Nowy serial TVN

Telewizja TVN kręci nowy serial komediowy - "Hela w opałach". Ma to być polska wersja Grace. Pierwsze odcinki zobaczymy na antenie stacji TVN już w jesiennej ramówce.

Jak podaje "Super Express", pierwszy klaps "Heli w opałach" padł w ubiegłym tygodniu w Warszawie. Tabloid na planie wypatrzył m.in. Janka Wieczorkowskiego, Piotra Gąsowskiego, Agatę Kuleszę, Piotra Pręgowskiego oraz Ewę Ziętek.
Zródło: Media2.pl
0 x
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
przemkob
VIP Expert
Kontakt:

Hela w opałach-nowy serial TVN-u

Post autor: przemkob » 24 lip 2006, 11:31

Jak dla mnie to za dużo tych seriali.
0 x
PRZEMKOB
komentator
Użytkownik

Post autor: komentator » 24 lip 2006, 12:19

Chyba TVN-owi brakuje pomysłów jak urozmaicić program . Niania okazała się "nie wypałem " , szefowie myśleli że polacy są tak organiczeni umysłowo że kupią towar.
Scenariusz i dialogi w tym serialu nie byłe śmieszne , dochodzi do tego sztywna gra p.Dygant i innych.To samo będzie z nowym komediowym serialem " Hela w opałach" . Lepszy jest orginał niż podróba.
P.S. A pamiętam jak startowała TVN , co wowczas mówił Walter , że TVN ma być ambitnijsza programowo od TVP. I co z obitnicą? Poszła w kierunku "Ciao Darwin".
0 x
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
x 1
Kontakt:

Post autor: Witu » 24 lip 2006, 13:55

Niania okazała się super seria;em!! (jak dla mnie) A ten serial greace jest może podobny do takiego starszego filmu o tym tytule? Bo jak tam to moze nie być to za ciekawy serial. Ale o niani też tak myślałem o bardzo fajnie im ten serial wychodzi.
0 x
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
ARTUR B.
x 232

Post autor: ARTUR B. » 24 lip 2006, 14:33

komentator pisze:Chyba TVN-owi brakuje pomysłów jak urozmaicić program . Niania okazała się "nie wypałem " , szefowie myśleli że polacy są tak organiczeni umysłowo że kupią towar.
Scenariusz i dialogi w tym serialu nie byłe śmieszne , dochodzi do tego sztywna gra p.Dygant i innych.To samo będzie z nowym komediowym serialem " Hela w opałach" . Lepszy jest orginał niż podróba.
P.S. A pamiętam jak startowała TVN , co wowczas mówił Walter , że TVN ma być ambitnijsza programowo od TVP. I co z obitnicą? Poszła w kierunku "Ciao Darwin".
Co Ty gadasz za głupoty? Jakby okazała się niewypałem, to by nie nagrywali trzeciej serii. Nawet powtórki są chętnie oglądane, a premierowe odcinki oglądało min. 3,2 mln ludzi.
"Niania", to super serial! Bardzo chetnie go oglądam.
Moze tylko dla ciebie okazał sie nie wypalem, ale coz nie da sie stworzyc programu lub serialu dla wszystkich ludzi
0 x
Bartek
Użytkownik

Post autor: Bartek » 26 lip 2006, 23:35

komentator pisze:Chyba TVN-owi brakuje pomysłów jak urozmaicić program . Niania okazała się "nie wypałem " , szefowie myśleli że polacy są tak organiczeni umysłowo że kupią towar.
bo wdzisz... nadal nie potrzeba wiele by nbyc ambitniejszym od TVP [uogolniajac oczywiscie]
0 x
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 12
x 146
Kontakt:

Post autor: Poland » 27 lip 2006, 7:04

Bartek pisze:
bo wdzisz... nadal nie potrzeba wiele by nbyc ambitniejszym od TVP [uogolniajac oczywiscie]
Sam pomysł wyrzucenia pani olejnik,bajek i telenoweli też okazał się niewypałem(więc można powiedzieć TVN to 1 wielki niewypał.Z drugiej strony co macie do Ciao Darwin ?To lepsze show szwedesa niż załóż się .Wracając do serialu to też chyba będzie nie wypał (to się jeszcze zobaczy :) )Bo TVN robi z wypałów niewypały przykład 13 Posterunek 2 robiony w koorprodukcji z Canal +
0 x
Od 24.05.2006 do 27.08.2014 jako kisiel205 / Od 27.08.2014 jako Poland
Aktywnie najlepszy na forum już od 12 lat! Na moim koncie już ponad 10,000 postów!
Awatar użytkownika
Mario98
Junior
x 1
Kontakt:

Post autor: Mario98 » 27 lip 2006, 8:11

kisiel205 pisze:Bo TVN robi z wypałów niewypały przykład 13 Posterunek 2 robiony w koorprodukcji z Canal +
tak się zastanawiam co to oznacza :/
0 x
www.forum-soccer.home.pl

Kazik o Tusku: "Wku... mnie, że dozorca mojego kraju jest kretynem"
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 12
x 146
Kontakt:

Post autor: Poland » 27 lip 2006, 9:00

To znaczy że ten serial robili wspólnie
0 x
Od 24.05.2006 do 27.08.2014 jako kisiel205 / Od 27.08.2014 jako Poland
Aktywnie najlepszy na forum już od 12 lat! Na moim koncie już ponad 10,000 postów!
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
x 1
Kontakt:

Post autor: RaPi » 27 lip 2006, 14:39

kisiel chyba nie zrozumiałeś do czego pije Mario :lol:
Zepewne chodziło ci o koprodukcje a nie koorprodukcję.
0 x
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Kontakt:

Post autor: stevie » 29 sie 2006, 20:26

TVN zaprezentowała Helę

Dziś odbyła się konferencja prasowa dotycząca nowej, komediowej produkcji stacji TVN. Komercyjny kanał przedstawił Helenę Trojańską, bohaterkę sitcomu, który pojawi się na antenie już 10 września.

"Hela w opałach" to opowieść o pracującej matce trojga dzieci, zdeterminowanej, by całkowicie zmienić swoje życie. Tytułowa Helena Trojańska ( w tej roli Anna Guzik) jest kobietą po przejściach. Rozwiodła się z mężem po ośmiu latach małżeństwa, które zostało zawarte po trosze z młodzieńczej miłości, a trochę też z buntu wobec rodziców. Jej związek z Romanem okazał się jednak największą życiową pomyłką. Po latach nieszczęśliwego pożycia i urodzeniu trójki pociech, Hela stanęła przed wyborem: żyć dalej z mężem obibokiem, nadużywającym alkoholu i rozkochanym we własnych krewnych, albo ciężko pracować za niewielkie pieniądze, by samotnie utrzymać dzieci.

W produkcji obok Anny Guzik zobaczymy Adriana Gąsiora (w roli Kacpra), Julię Kerner ( w roli Neli), Agatę Kuleszę ( w roli Edyty Swobody), Piotra Gąsowskiego(w roli Ryszarda Swobody) oraz Mariusza Kiljana ( w roli Leszka Polaka). Postacie drugoplanowe zagrają Viola Arlak, Katarzyna Kwiatkowska, Stanisława Celińska, Roman Kłosowski, Marek Siudym, Piotr Pręgowski i Jan Wieczorkowski.

W każdym odcinku gościnnie pojawią się także inni aktorzy. Na planie pracowali: Andrzej Grabowski, Hanna Śleszyńska, Mateusz Damięcki, Magdalena Stużyńska, Ewa Szykulska, Joanna Liszowska, Marian Opania, Tomasz Kot, Małgorzata Kożuchowska oraz...Katarzyna Walter.

Przygotowano 15 trzydziestominutowych odsłon serialu. Będą one emitowane w niedzielne wieczory o 18.30. Reżyserem wiodącym przedsięwzięcia był Andrzej Kostenko. Wśród scenarzystów znalazł się Patric Yoka oraz Paweł Lesisz.

"Hela w opałach" jest polską wersją popularnego amerykańskiego serialu "Grace under fire", emitowanego w stacji ABC. W latach 1993-1998 widzowie w USA obejrzeli 5 sezonów serialu, łącznie 112 odcinków. Brett Butler, odtwórczyni głównej, tytułowej roli Grace, za swoją kreację nominowana była do nagrody Golden Globe i American Comedy Awards.
Żródło: Media2.pl
0 x
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
x 1
Kontakt:

Post autor: Witu » 30 sie 2006, 19:56

Widziałem reklemę na TVN-ie tego serialu. Zapowiada się równie ciekawy jak niania.
0 x
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
x 1
Kontakt:

Post autor: RaPi » 30 sie 2006, 20:03

Ja tego serialu nie będę oglądał z prostej przyczyny. Nie trawię aktorki która gra główna rolę w tym serialu...
0 x
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
x 1
Kontakt:

Post autor: Witu » 30 sie 2006, 20:06

RaPi pisze:Ja tego serialu nie będę oglądał z prostej przyczyny. Nie trawię aktorki która gra główna rolę w tym serialu...
Co do głównej aktorki niani tez tak myślałem ale się myliłem, ale ko wie może tą aktorkę też całkiem zmienią aby była lepsza :)
0 x
Platforma N:
Obrazek
Obrazek
ARTUR B.
x 232

Post autor: ARTUR B. » 30 sie 2006, 21:40

a co nie lubicie tekstu tej aktorki w serialu Na Wspólnej "Żanetka jestem":D no kultura musi być:)
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale polskie”