Oko na miasto

Archiwalne programy Telewizji Polsat.
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Posty: 1449
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:35
Lokalizacja: z domu
x 1
Kontakt:

Oko na miasto

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: stevie »

Gwiazdy w nowym show Polsatu
26.07.2006

Kaczyński, Raczek i Skiba poprowadzą 'telewizyjny tabloid', czyli nowy program w Telewizji Polsat.

'Oko na miasto' - tak nazywa się nowy program telewizji Polsat, który swoją premierę będzie mieć 7 sierpnia. Na początku program będzie emitowany dwa razy w tygodniu - w poniedziałki i środy o 16.10 (czas programu to 30 min), docelowo codziennie.

'Oko na miasto' ma być telewizyjnym tabloidem, czyli programem prezentującym w skondensowanej formie najciekawsze wydarzenia z życia kulturalno-towarzyskiego, a który bierze sobie za cel obnażenie snobistycznego blichtru.

- Będziemy pokazywać wszystko to, co ważnego wydarzyło się w tzw. światku artystycznym oraz za jego kulisami - z pewną ironią i lekkim przymrużeniem oka, nie stroniąc od sensacji. Przede wszystkim pragniemy się odwoływać do emocji, ale też skłaniać do myślenia, prowokować i w dobrym tego słowa znaczeniu budzić twórczy ferment - informuje biuro prasowe telewizji Polsat.

Pierwsze wydania tego programu poprowadzą m.in.: Jacek Kaczyński, Tomasz Raczek i Krzysztof Skiba.

Prowadzącą miała być też Krystyna Czubówna, która dobrze wypadła podczas prób do programu.

- Nie jestem gotowa na cykliczny program - tłumaczy Czubówna.

Reżyserem 'Oko na miasto' jest Mariusz Wojaczek a producentem Krystyna Kurek.
żródło: wirtualnemedia.pl
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
polsat_info
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 06 cze 2006, 11:24

Oko na miasto

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: polsat_info »

widziałem zapowiedź fajna oprawa.
ARTUR B.

Oko na miasto

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ARTUR B. »

co to za zapowiedź jak pokazywali fragmenty z festiwalu TOP Trendy. Chyba juz wiemy na czym bedzie polegał pierwszy odcinek
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

Oko na miasto

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Dla mnie kopia lubianego przeze mnie programu exclusive.Chociaż jakby to wyglądało jak serwis nie miał być nic przeciwko
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8082
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

Oko na miasto

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Kto oglądał pierwsze wydanie programu "Oko na miasto"? Ja oglądałem. Leciał w poniedzialek. Zdecydowanie pasuje on do mojego wyobrażenia tabloidu - informacje z życia gwiazd podawane w formie idiotycznych ciekawostek. Program skupił się na Dodzie i jej Radku. Pokazywano ocenzurowane sceny z teledysku Dżaga. Info o biuscie i IQ. Jak dla mnie denny program o niczym ciekawym, oglądanie grozi zapchaniem głowy idiotyzmami i trwałym wieśniactwem.
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
marcelek
Użytkownik
Posty: 126
Rejestracja: 25 maja 2006, 14:57
Kontakt:

Oko na miasto

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: marcelek »

Ja niesety nie miałem przyjemności oglądać, ale taka forma mnie interesuje. Lubię ogladać lub czytać informacje z życia gwiazd. Ale czytając "fakt" czasami łapie się za głowę jakie oni głupoty wymyślają.
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Posty: 2722
Rejestracja: 25 maja 2006, 0:21
Lokalizacja: Białystok
x 1
Kontakt:

Oko na miasto

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Axel »

No taki prosty program jak gadali sobie ci prowadzący o tych plotkach z gazet :) widziałem jak na razie tylko jeden odcinek ale jeszcze na pewno nie raz obejrzę kolejne odcinki ot tak z ciekawości jak nie będe miał nic lepszego do roboty.
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Posty: 1449
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:35
Lokalizacja: z domu
x 1
Kontakt:

Oko na miasto

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: stevie »

Niestety,ten program nie ma rewelacyjnej oglądalności:
Oko na miasto bez rewelacji
2006-08-17 18:04:49 |
Źródło: dane: AGB Nielsen Media Researach
Średnio 850 tys. widzów oglądało w Polsacie program rozrywkowy ‘Oko na miasto’ w pierwszych dwóch tygodniach nadawania. Średni udział w rynku w czasie emitowania magazynu, prowadzonego m.in. przez Skibę i Jacka Kaczyńskiego, wynosił 12,14 proc.

Najwięcej osób zgromadził przed telewizorami pierwszy odcinek programu 7 sierpnia. Magazyn oglądało wtedy blisko 887 tys. widzów (12,32 proc. udziału w rynku). Drugie wydanie zgromadziło prawie 807 tys. widzów (11,62 proc. udziału w rynku), trzecie – 862 tys. widzów (11,76 proc. udziału w rynku), a czwarte – 844 tys. widzów (12,92 proc.).

Dla porównania w tygodniu, kiedy Polsat emitował dwa pierwsze wydania ‘Oka na miasto’ (7 i 9 sierpnia), ‘Interwencję’ oglądało 1,12 mln widzów (8 sierpnia) i 0,95 mln widzów (10 sierpnia). Natomiast odcinek ‘Exclusive’ z 11 sierpnia zgromadził przed telewizorami 631 tys. widzów.
Żródło: ML.pl
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Oko na miasto

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Oglądałem odcinek "Oka na miasto", w którym prowadzący przeżywali fakt, że program z Mandaryną będzie w Polsacie. Pokazywali też od środka dom Michała Wiśniewskiego.... nic ciekawego - zarówno dom jak i program :)
ARTUR B.

Oko na miasto

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ARTUR B. »

W tym programie, to głównymi tematami są tylko: "Wojna państwa Wiśniewskich" oraz "Silikonowa Doda". Według mnie to porażka, ale cóż Solorza jakoś nie obchodzi, że jego stacja zaczyna stopniowo spadać w wynikach oglądalności.
sebol
Użytkownik
Posty: 118
Rejestracja: 16 lip 2006, 17:24
x 2
x 1

Oko na miasto

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sebol »

Moim skromnym zdaniem jest to BARDZO KIEPSKA podróba "Magla Towarzyskiego" z TVN Style. Aczkolwiek ten drugi nie jest "telewizyjnym tabloidem" ale formuła podobna.
Zdania nie zmienię, jeżeli się nic w Polsacie sie nie zmieni to za jakiś czas będzie on tracił wiele w rankingach, ale cóż. Chyba się zarząd Polsatu "wypalił" ;-)

Proszę poprawne pisanie nazw stacji /RaPi
Awatar użytkownika
polsat_info
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 06 cze 2006, 11:24

Oko na miasto

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: polsat_info »

Ojej jak ja lubie takie bardzo oryginalne wypowiedzi i bardzo inteligentne nie ma co. Poczekamy zobaczymy. Dowiemy się wszystkiego dopiero po wstępnych wynikach oglądalności na jesień.
Awatar użytkownika
Golbi
Obserwator
Posty: 310
Rejestracja: 24 maja 2006, 19:22

Oko na miasto

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Golbi »

Oko na miasto od pazdziernika 4 razy w tygodniu od poniedziałku do czwartku o 16:30 no i w niedziele Oko na miasto Extra
Był, bedzie, jest Czeladzki CKS

www.cks1924.boo.pl i www.cks1924.pl
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Oko na miasto

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Polsat się pogrąża :)
Awatar użytkownika
Golbi
Obserwator
Posty: 310
Rejestracja: 24 maja 2006, 19:22

Oko na miasto

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Golbi »

Karol pisze:Polsat się pogrąża :)
Czemu tak uwazasz według mnie Polsat ma bardziej atrakcyjniejsza ramówke od TVNu są teleturniej, seriale polskie i zagraniczne, publicystyki nie mowiac juz ze ostatnio lepsze filmy Oko na miasto jest fajne.a od Stycznia wejdzie nowy inwestor i mozeby jeszcze lepsza
Był, bedzie, jest Czeladzki CKS

www.cks1924.boo.pl i www.cks1924.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy Polsatu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości