Zakupy przez internet

Co w sieci piszczy.
Gromek
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 15 paź 2010, 19:01

Zakupy przez internet

Post autor: Gromek »

Ja większość zakupów dokonuje przez internet. Praktycznie tylko zakupy spożywcze itp pozostawiam sklepom. Większość ubrań również kupuję w tradycyjnych sklepach ale to bardziej wynik braku odpowiednich sklepów internetowych. Bardzo dużo ciuchów kupowałem w angielskich i amerykańskich sklepach internetowych gdy była możliwość aby ktoś znajomy przywiózł mi je odwiedzając ojczyznę.
orbitka71
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 16 paź 2010, 14:42

Zakupy przez internet

Post autor: orbitka71 »

Witam
Interesuje mnie zakupy przez internet w spektrum badawczym
robie wstepne rozeznanie do ankiety
jezeli macie wolne 30 sekund to kliknijcie w link i odpowiedzcie tylko na JEDNO pytanie!
z góry bardzo dziękuje! http://www.ankietka.pl/ankieta/48114/na ... owych.html
maska2
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 21 paź 2010, 15:46

Zakupy przez internet

Post autor: maska2 »

Jeśli lubicie zakupy przez internet, to na pewno polubicie supermarket internetowy Imperium Polska.
Można zrobić zakupy spożywcze, kosmetyki, środki czystości itp.
i do tego na tym zarabiać!


Rób zakupy i zarabiaj!

Zapraszam do współpracy z Imperium Polska.

Imperium Polska to nie tylko sklep z szeroką gamą oferowanych produktów.

To także a przede wszystkim możliwość aktywnego zarabiania pieniędzy oraz podnoszenia swojego stylu życia.

Wprowadzamy innowacyjne rozwiązanie, bazując na produktach codziennego użytku.
Codziennie kupujesz takie rzeczy jak : artykuły spożywcze, kosmetyki, środki czystości itp.
Teraz możesz mieć je za darmo i jeszcze na nich zarobić.
Korzyści dla Ciebie
-Bezpłatna rejestracja!
-Otrzymujesz możliwość dynamicznej kariery związanej z planem Imperium Polska
-Sprawowanie pełnej kontroli nad rozwojem własnej działalności
-Ofertę produktów które używasz, cenisz i znasz w cenach sklepowych
-Rozpoczęcie własnej działalności bez nakładu finansowego (brak opłaty wpisowej)
-Brak tworzenia zaplecza magazynowego, biurowego,ubezpieczania biznesu.
-Możliwości szkolenia (krajowe i zagraniczne)

Zapoznaj się z zasadami działania oraz planem marketingowym firmy.

Napisz:[email protected]

Lub zarejestruj się na stronie:
Jako numer referencyjny wpisz - 0020( wpisz przy rejestracji)
www.biznes.imperiumpolska.pl
Kika
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 02 lis 2010, 8:48

Zakupy przez internet

Post autor: Kika »

Ja uwielbiam internet i zagłębianie się w jego tajniki, a szczególnie przeglądanie najnowszych trendów związanych z modą. Lubię przesiadywać w dunkashop.com, zawsze coś znajdę dla siebie ciekawego.
wlazlkotek
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 01 lis 2010, 18:52

Zakupy przez internet

Post autor: wlazlkotek »

ja strasznie nie lubię nachalnych reklam, wrzucanych przez ludzi tylko po to, by rozreklamować mierny sklep.

do momentu wejścia paypala do Polski nie robiłem zbyt dużych zakupów przez internet, ale od kiedy jest obsługiwany i coraz więcej sklepów z nim współpracuje, mam coraz mniejsze opory. jednak jest to inny poziom bezpieczeństwa finansów.

kupuję głównie elektronikę, muzykę, książki i filmy, żona bardzo często rzeczy do szafy typu torebki, dodatki, pierdółki.
Awatar użytkownika
shipus
Użytkownik
Posty: 112
Rejestracja: 10 maja 2008, 22:49

Zakupy przez internet

Post autor: shipus »

Ostatnio zauważyłem, że coraz bardziej popularne stają się zakupy przez internet. Nawet jest to promowane w tv - tu alma przoduje. Zresztą nie ma się co dziwić, to oszczędność czasu a i pieniędzy czasem też. U mnie jednak głównie to prezenty, ciuchy, buty i elektronika. Z moich małych odkryć to możliwość zakupu koszulek Jinx w level77.eu w necie, a przesyłka z Polski.
Awatar użytkownika
wiza9
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 12 sty 2011, 12:53
Lokalizacja: Łódź/Poznań

Zakupy przez internet

Post autor: wiza9 »

Ja od dawna kupuję i sprzedaję przez allegro. I generalnie nie miałam żadnych problemów. Ale ostatnio trafiłam na inny serwis, gdzie licytuje się na odwrót, w dół w sensie :) http://delibo.pl/ Czy ktoś z Państwa spotkał się wcześniej z taką formą licytacji? Czy można temu ufać? Czy można to traktować jako alternatywę wobec allegro?
borowik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 13 sty 2011, 12:16
Lokalizacja: Łódź

Zakupy przez internet

Post autor: borowik »

generalnie zakupy przez internet sa duzo szybsze i czesto tansze niz te robione droga tradycyjna, najczesciej kupowane sa ksiazki, ubrania itp.
a co myslicie o sprzedazy produktow spozywczych przez internet czy to sie moze przyjac i dla kogo? dla osob typu dospodynie domowe czy raczej dla tekich wiekszych sklepow, hurtownikow?
in_bloom
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 08 gru 2010, 13:55

Zakupy przez internet

Post autor: in_bloom »

You know what i like most in the internet? nowadays we can easily buy essays on whatever topic we need.
Awatar użytkownika
redi
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 26 sty 2011, 15:36

Zakupy przez internet

Post autor: redi »

Zakupy przez internet... dobra sprawa. Czasami można wyrwać coś w dobrej cenie, niższej niż w sklepie. A dodatkowym plusem jest to, że nie muszę łazić i szukać, przynoszą mi to prosto do domu. Kupuję elektronikę, czasami ciuchy, jakieś gadżety.
Morela
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 02 lut 2011, 12:09

Zakupy przez internet

Post autor: Morela »

Ja nie kupuję przez internet w zasadzie wcale. Jednak zastanawia mnie to, że inni są zadowoleni z zakupów internetowych.
Nie wyobrażam sobie kupić na przykład ubrań bez przymiarki i nie poczuć materiału na skórze, nie zobaczyć, jak ubranie jest uszyte.
Często korzystam z portali internetowych szczególnie, jeśli chce kupić ubrania, właśnie po to aby oszczędzić sobie bezsensownego chodzenia po sklepach.
Wchodzę na http://www.moda.net.pl lub http://www.moda-online.pl albo Avanti i wiem, co jest w sklepach
Łatwiej mi pomyśleć, że można kupic sprzęt elektroniczny, telefon, laptopa, komputer ale mimo wszystko wolę zobaczyć i dotknąć produktu, który mnie interesuje
eniek
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 02 sty 2011, 21:38

Zakupy przez internet

Post autor: eniek »

Co do zakupow przez internet jak najbardziej polecam ,wiele razy kupowalem z allegro i ze strony komputronik .No i od przyszlego roku napewno ubezpieczenioe oc , a to dlatego ze zona teraz przeplacila prawie 300 zl ,sprawdzilem po fakcie w jakiejs wyszukiwarce i okazalo sie ze sa tansze ubezpieczenia jesli chodzi o oc
Szukam taniego oc
tomeh
Użytkownik
Posty: 47
Rejestracja: 11 gru 2010, 12:31
x 2
x 1
Kontakt:

Zakupy przez internet

Post autor: tomeh »

Większość rzeczy kupuje w internecie na aukcjach, ufam temu i jest taniej
carmen
Użytkownik
Posty: 36
Rejestracja: 29 wrz 2010, 9:01

Zakupy przez internet

Post autor: carmen »

Ja nie przepadam za aukcjami, za to sklepy, czy inne serwisy jak najbardziej, właściwie ostatnio tylko spozywcze zakupy i ciuchowe robię w realu. No własnie, co do aukcji czy są w sieci serwisy bez aukcyjne? Macie jakieś informacje na ten temat?
shark
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: 10 kwie 2010, 18:24
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Zakupy przez internet

Post autor: shark »

Nie przepadam za aukcjami internetowymi, tam różnie może być, trafi się na uczciwego lub nie. Preferuję zakupy w sklepach internetowych. Większość zakupów elektroniki, sprzętu komputerowego dokonuje za pośrednictwem internetu i bynajmniej nie z uwagi wygody, zwyczajnie w normalnych sklepach często brakuje asortymentu, w szczególności tego najlepszego. Przykład choćby i z modemami, zjechałem całe miasto w poszukiwaniu pewnego modelu i lipa. W każdym sklepie dostałem info że oni takich rzeczy nie sprowadzają bo "normalni" klienci nie kupują takich "dobrych" modeli ;) :P
Blog o e-marketingu i SEO
Aktualności i porady komputerowe - Portal IT
Sterowniki - Forum IT
Zablokowany

Wróć do „Internet”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości