Komunikaty serwowane przez polsat na ekranie telewizora - przesada !!!

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
robertg
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 13 lis 2010, 19:56

Komunikaty serwowane przez polsat na ekranie telewizora - przesada !!!

Post autor: robertg »

Wlasnie zadzwonilem do polsatu z prosba o wylaczenie mi komunikatów które pojawiaja się na ekranie mojego tv.
Nie wkurzałoby to tak mocno gdyby nie fakt ze gdy nagrywam sobie film podczas mojej nieobecności to serwowanie mi takiego komunikatu skutkuje tym ze później mój nagrany film to jedna wielka porażka, przez 1,5 godziny widze na 3/4 ekranu komunikat o tym ze moge skorzystac z VOD.
Takze jedynym sposobem jest telefoniczne powiadomienie o wylaczeniu tego dodatku.
Rozumiem komunikaty o płatnościach, ale od kilku dni bombardowany jestem komunikatami w stylu reklamy VOD i mam tego serdecznie dość.
Awatar użytkownika
Mocny FULL
Activist
Posty: 2631
Rejestracja: 27 lip 2010, 19:19
Lokalizacja: Essen [Deutschland]
x 10

Komunikaty serwowane przez polsat na ekranie telewizora - przesada !!!

Post autor: Mocny FULL »

Polsat od dawna emituje różne komunikaty na ekranie, więc nie warto nagrywać tam filmów, do tego jeszcze z reklamami, jak później ten film oglądać?

Polceam kanały, na których nie ma żadnych komunikatów w czasie pozycji filmowych: TVP Polonia, TVP Kultura, TVP HD, TVN 7, Kino Polska, Canal+, Ale kino!, TV 4 i pare innych.
Srały muchy, będzie wiosna. Będzie trawka lepiej rosła - wł.

INNA
janusz080
Obserwator
Posty: 353
Rejestracja: 24 paź 2008, 17:53

Komunikaty serwowane przez polsat na ekranie telewizora - przesada !!!

Post autor: janusz080 »

Ale co do tego mają kanały? Wszystko to zasługa tej badziewnej platformy. Wysyłają na dekoder komunikat, który wisi z minutę. Albo pojawia się na dole ekranu pasek z komunikatem zachęcającym do zamówienia tej ich szmatławej gazetki.
robertg
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 13 lis 2010, 19:56

Komunikaty serwowane przez polsat na ekranie telewizora - przesada !!!

Post autor: robertg »

dalej walcze z komunikatami, poniewaz oczywiscie olali mnie prze telefon a zgloszenie zapewne wrzucili do śmietnika, wiec dzwonie ponownie a gość na infolini mówi, uwaga cytuje " prosze przywrócić ustawienia fabryczne w pańskim dekoderze i czestotliwosc komunikatów bedzie mniejsza. Pomaga to na 80%"
No ręce opadają !!!
janusz080
Obserwator
Posty: 353
Rejestracja: 24 paź 2008, 17:53

Komunikaty serwowane przez polsat na ekranie telewizora - przesada !!!

Post autor: janusz080 »

Nie wiem jaki masz dekoder. Jak Samsung HD, to zmień transpondery bazowe na jakieś z kosmosu, nie wynajmowane przez Cyfrowy Polsat.
robertg
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 13 lis 2010, 19:56

Komunikaty serwowane przez polsat na ekranie telewizora - przesada !!!

Post autor: robertg »

oficjalna odpowiedz na moje pismo w/w sprawie:

"Szanowny Panie

Wyjaśniamy, iż wysyłka komunikatów na Państwa dekoder miała na celu poinformowanie o rozpoczęciu wydawania bezpłatnego przewodnika telewizyjnego tv2TYGODNIK, skierowanego do naszych Abonentów oraz poinformowanie o nowościach w usłudze VOD. Zapewniamy, że po odnotowaniu Państwa zgłoszenia emisja powyższych wiadomości została zablokowana."

no cóż, pożyjemy i zobaczymy na jak długo ...
robertg
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 13 lis 2010, 19:56

Komunikaty serwowane przez polsat na ekranie telewizora - przesada !!!

Post autor: robertg »

dziś jest już 9.XII i żaden komunikat się nie pojawił do tej pory, czyżby .....
tomeh
Użytkownik
Posty: 47
Rejestracja: 11 gru 2010, 12:31
x 2
x 1
Kontakt:

Komunikaty serwowane przez polsat na ekranie telewizora - przesada !!!

Post autor: tomeh »

Raczej i tak na Polsat nie ma co patrzeć.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości