[TVN] X Factor (2011-2014)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Posty: 3397
Rejestracja: 04 lip 2008, 9:58
Lokalizacja: Polska
x 404
x 703
Kontakt:

[TVN] X Factor (2011-2014)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil »

Jak podaje portal Plejada.pl ruszyły przygotowania do polskiej edycji talent show X Factor - pojawi się w stacji TVN.
Aktualnie poszukiwani są członkowie Jury i prowadzący.
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8569
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 866

[TVN] X Factor (2011-2014)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Mam nadzieję że ten program będzie na zmianę z Mam Talent, tzn. Mam Talent na jesieni, a X-Factor na wiosnę. Moja druga nadzieja to aby do Mam Talent nie przyjmowali śpiewaków i tancerzy (jeżeli nadal będzie You can dance)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[TVN] X Factor (2011-2014)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

No tak to. Śpiewacy ostatnio mocno "zaśmiecili" "Mam Talent!", więc TVN wziął nowe show, aby a w 4. edycji "MT" bardziej wchodzili cyrkowcy, akrobaci i inne talenty.

Wyobrażam sobie miny fanów TV Polsat, którzy marzyli o tym, aby ten program znalazł się w stacji Solorza. Teraz mocno się rozczarowali i okazuje się, że "słoneczna telewizja" staciła ostatnią szansę, aby "wyprodukować" show, który osiągnie bardzo dużą popularność, jak np. "JOŚ".
Teraz Polsat nie ma chyba wyścia, albo "Stand Up. Zabij mnie śmiechem" albo pasmo filmowe.

(Pierwsze 2 akapity napisałem trochę pod wpływem uśmiechu - niektóre z tych kwestii są żartem i ironią. Z tym zdaniem o "fanach TV Polsat" nie chciałem nikogo obrazić)

A tak poważnie, to (dla mnie przynajmniej) za wcześnie, aby skomentować dość rozlegle tą wiadomość, tymbardziej, że informacje są nieoficjalne. Dodam tylko, że program może uzyskać sporą popularność i widownię, tymbardziej, że TVN jest już doświadczona w produkcji takiego typu programów.
matik pisze:Moja druga nadzieja to aby do Mam Talent nie przyjmowali śpiewaków i tancerzy (jeżeli nadal będzie You can dance)
Takie rzeczy są raczej niemożliwe. Program jest formatem, a jego zasady (które zakładają, że nie ma granic jeśli chodzi o talenty, także te śpiewające i tańczące) są jasno zapisane w specyfice formatu i takich rzeczy zmieniać nie wolno.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Ediss
VIP Expert
Posty: 1185
Rejestracja: 12 gru 2009, 19:29
x 2
x 13

[TVN] X Factor (2011-2014)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ediss »

Nareszcie! Nie mogłem się się doczekać programu. TVN zabiera śpiewanie Polsatowi....i dobrze, trzeba było sobie zająć program xD.
Dobrze też, że program zrealizuje TVN, bo będzie na większym poziomie i ma większe szanse stać się hitem.

Myślicie, że program zobaczymy już na wiosnę? Tak jak ktoś wyżej napisał, również mam nadzieję że program będzie emitowany na zmianę z Mam Talent w soboty o 20 :D.
Obrazek
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8569
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 866

[TVN] X Factor (2011-2014)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

3q33 pisze:
matik pisze:Moja druga nadzieja to aby do Mam Talent nie przyjmowali śpiewaków i tancerzy (jeżeli nadal będzie You can dance)
Takie rzeczy są raczej niemożliwe. Program jest formatem, a jego zasady (które zakładają, że nie ma granic jeśli chodzi o talenty, także te śpiewające i tańczące) są jasno zapisane w specyfice formatu i takich rzeczy zmieniać nie wolno.
Ale nie powinno się już nigdy tak stać jak w tej edycji Mam Talent. Mogliby chociaż ograniczyć występy śpiewaków i tancerzy w MT na rzecz innych równie ciekawych talentów. Sam kiedyś słyszałem że The X Factor powstał po to by odciążyć Got Talent od śpiewaków, ale ile w tym prawdy to nie wiem.
Awatar użytkownika
Ediss
VIP Expert
Posty: 1185
Rejestracja: 12 gru 2009, 19:29
x 2
x 13

[TVN] X Factor (2011-2014)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ediss »

To nieprawda, bo pierwszy był właśnie X-Factor. Od niego utworzono Mam Talent
Obrazek
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
Posty: 2721
Rejestracja: 12 wrz 2010, 19:34
x 2
x 18

[TVN] X Factor (2011-2014)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piciu »

Ja mam dla TVN'u pomysł: aby w mam talent zrobili półfinały tzw. grupowe. W jednym półfinale śpiewacy, w innym tancerze, w innym cyrkowcy. Co do samego X FACTOR to oby zrealizował go TVN, bo on to robi najlepiej!
Obrazek
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
Posty: 6518
Rejestracja: 28 gru 2009, 21:48
x 131
x 58

[TVN] X Factor (2011-2014)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dijon »

@piotrekmessi, TVN musiał by uzyskać zgodę pierwotnych twórców MT, a takie zmiany prawdopodobnie nie mogłyby mieć miejsca.
Ten program to format i wszystkie jego elementy chronione są licencją.

Wracając do X-Factor, fajnie że pojawi się w TVN, bo ta stacja ma duże doświadczenie w takich programach. Ciekawe, kto zasiądzie w jury.
Awatar użytkownika
Mocny FULL
Activist
Posty: 2631
Rejestracja: 27 lip 2010, 19:19
Lokalizacja: Essen [Deutschland]
x 10

[TVN] X Factor (2011-2014)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mocny FULL »

Ciekawe, czy pobije Taniec z gwiazdami pod względem oglądalności i edycji.
Srały muchy, będzie wiosna. Będzie trawka lepiej rosła - wł.

INNA
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[TVN] X Factor (2011-2014)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

matik pisze:Mam nadzieję że ten program będzie na zmianę z Mam Talent, tzn. Mam Talent na jesieni, a X-Factor na wiosnę. Moja druga nadzieja to aby do Mam Talent nie przyjmowali śpiewaków i tancerzy (jeżeli nadal będzie You can dance)
X Factor mógłby się pojawić również w piątek - Polsat i tak nie ma wtedy nic do zaproponowania tylko jakieś mierne komedie.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

[TVN] X Factor (2011-2014)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

W piątek TVN ma Superkino i na pewno nie wrzuci tam "X-Factor". Będzie zapewne w sobotę, zamiast "Mam talent!".
Też się cieszę, że to TVN zabiera się za "X-Factor". Jest duża szansa na kolejny sukces.

Teraz Polsatowi została reaktywacja "Idola", ale wątpię, że się na to zdecydują, wiadomo dlaczego. Pewnie znowu znajdą jakiś mniej popularny i zapewne tańszy format, jak ostatnio "Stand Up. Zabij mnie śmiechem".
2009-2021
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
Posty: 1586
Rejestracja: 21 lip 2006, 23:08
x 78
x 742

[TVN] X Factor (2011-2014)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kryterium0 »

direct39 pisze:Teraz Polsatowi została reaktywacja "Idola"
Reaktywacja "Idola" nie była brana pod uwagę. Po klapie 4 edycji tego programu chyba nikt o zdrowych zmysłach nie wsadzałby go znowu do ramówki. Polsat chciał "The X Factor", ale wieloletnie zwlekanie ze skierowaniem do produkcji tego programu spowodowało, że FremantleMedia zaproponowało show TVN-owi.

W obecnej sytuacji Polsat musi szukać innego programu, bo do konwencji "Idola" wrócić za bardzo już się nie da. Mało kto pamięta, ale producentem "Idola" była właśnie firma FremantleMedia, a nie wierzę w to, że firma będzie tworzyć 2 bardzo podobne programy, które w założeniu mają ze sobą konkurować.
Tektura pisze:Wracając do X-Factor, fajnie że pojawi się w TVN, bo ta stacja ma duże doświadczenie w takich programach. Ciekawe, kto zasiądzie w jury.
Akurat doświadczenie TVN w programach śpiewanych jest mniejsze, niż Polsatu. Jeśli chodzi Ci ogólnie o takie widowiska, to też Cię muszę rozczarować. Większość robią firmy zewnętrzne ze swoimi ludźmi. W "Mam Talent" nawet nie ma producenta ze strony TVN. Fremantle nieźle się w tej kwestii zabezpieczyło :)

A co do jury - zapewne Wojewódzki (coraz bardziej wyrasta na polskiego Simona Cowella), no i Edyta Górniak - nie po to TVN ściągał ją do Tańca z Gwiazdami, żeby teraz ją tak łatwo wypuścić :)
Poza tym chciałbym zobaczyć Elę Zapendowską - jej teksty spodobałyby się widzom TVN ;)
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
Posty: 2721
Rejestracja: 12 wrz 2010, 19:34
x 2
x 18

[TVN] X Factor (2011-2014)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piciu »

Byłoby ciekawie :D
Obrazek
mateu1
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:06

[TVN] X Factor (2011-2014)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mateu1 »

Wojewódzki, Górniak, Zapendowska... nie no ludzie dajcie spokój :D Polsat w TVN?! :lol: a moze bedzie tak jak w Niemczech gdzie idol i mam talent maja ten sam sklad jury :P
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
Posty: 2721
Rejestracja: 12 wrz 2010, 19:34
x 2
x 18

[TVN] X Factor (2011-2014)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piciu »

To nawet możliwe, ale nie jeśli X FACTOR byłby już na wiosnę. Aga Chylińska będzie miała drugie dziecko, a Foremniak - cóż, co ona wie o śpiewie!
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 7 gości