Sylwester 2010/2011 w Polsacie

Byle wydarzenia transmitowane w telewizji.
kruq
Użytkownik
Posty: 168
Rejestracja: 16 lip 2008, 23:11

Sylwester 2010/2011 w Polsacie

Post autor: kruq »

anna.czarna1980 pisze:
kruq pisze:Jeżeli ktoś uważa Edytę Górniak za artystyczne dno to nie ma zielonego pojęcia czym jest sztuka muzyczna moi drodzy internauci.
Oczywiscie ze dno-od kilku lat tylko lata po beznadziejnych programach,talent talentem ale dokonań artystycznych brak..... Ostatnia dobra płyta w 1997 roku..... Teraz tylko płacze w programikach albo swieci cyckami na okładakch gazet i wylewa jad na byłego meża....ale skoro dla Ciebie to jest sztuką -to gratuluje!!!!!
A co mnie interesuje jej życie prywatne. Jest wielką artystką i to jest fakt.
anna.czarna1980
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 01 gru 2010, 16:27

Sylwester 2010/2011 w Polsacie

Post autor: anna.czarna1980 »

kruq pisze:
anna.czarna1980 pisze:
kruq pisze:Jeżeli ktoś uważa Edytę Górniak za artystyczne dno to nie ma zielonego pojęcia czym jest sztuka muzyczna moi drodzy internauci.
Oczywiscie ze dno-od kilku lat tylko lata po beznadziejnych programach,talent talentem ale dokonań artystycznych brak..... Ostatnia dobra płyta w 1997 roku..... Teraz tylko płacze w programikach albo swieci cyckami na okładakch gazet i wylewa jad na byłego meża....ale skoro dla Ciebie to jest sztuką -to gratuluje!!!!!
A co mnie interesuje jej życie prywatne. Jest wielką artystką i to jest fakt.
Chyba celebrtyka chciałeś napisac!! Jednyne z czego słynnie to własnie życie prywatne :) Artstycznie DNO od lat :)

Zreszta to jest watek o Sylwestrze Polsatu-a nie o upadłłej gwieździe...
Awatar użytkownika
backstage
VIP Expert
Posty: 1418
Rejestracja: 17 gru 2009, 21:02
x 32
x 43

Sylwester 2010/2011 w Polsacie

Post autor: backstage »

anna.czarna1980 pisze:
kruq pisze:
anna.czarna1980 pisze: Oczywiscie ze dno-od kilku lat tylko lata po beznadziejnych programach,talent talentem ale dokonań artystycznych brak..... Ostatnia dobra płyta w 1997 roku..... Teraz tylko płacze w programikach albo swieci cyckami na okładakch gazet i wylewa jad na byłego meża....ale skoro dla Ciebie to jest sztuką -to gratuluje!!!!!
A co mnie interesuje jej życie prywatne. Jest wielką artystką i to jest fakt.
Chyba celebrtyka chciałeś napisac!! Jednyne z czego słynnie to własnie życie prywatne :) Artstycznie DNO od lat :)

Zreszta to jest watek o Sylwestrze Polsatu-a nie o upadłłej gwieździe...
proponuje zapoznać się z definicją artysty i zakończyć ten temat...
kruq
Użytkownik
Posty: 168
Rejestracja: 16 lip 2008, 23:11

Sylwester 2010/2011 w Polsacie

Post autor: kruq »

Sztuka sztuką pozostanie, a że nie umiesz dostrzec walorów estetycznych w twórczości E. Górniak to proponuję zapoznać się z podstawowymi wytycznymi sztuki muzycznej ;) Jestem muzykiem i chyba trochę lepiej się orientuję kogo nazywamy artystą i co nazywamy sztuką. Wyrażasz opinię n.t. artyzmu, a piszesz zupełnie o czymś innym, że ktoś tam coś tam męża - i to jest żenada.
Kainróg
Obserwator
Posty: 590
Rejestracja: 22 lis 2009, 15:24
x 2
x 20

Sylwester 2010/2011 w Polsacie

Post autor: Kainróg »

Celebryci to takie osoby które są znane głównie z tego, że są. Piszesz kompletne bzdury. Owszem Edyta występuje teraz w programach tv, ale nie można ot tak sobie zapomnieć o jej dokonaniach artystycznych. Tak apropos muzyki to zapowiada na Sylwestra premierę swojej nowej piosenki.
anna.czarna1980
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 01 gru 2010, 16:27

Sylwester 2010/2011 w Polsacie

Post autor: anna.czarna1980 »

destin6 pisze:
anna.czarna1980 pisze:
kruq pisze:A co mnie interesuje jej życie prywatne. Jest wielką artystką i to jest fakt.
Chyba celebrtyka chciałeś napisac!! Jednyne z czego słynnie to własnie życie prywatne :) Artstycznie DNO od lat :)

Zreszta to jest watek o Sylwestrze Polsatu-a nie o upadłłej gwieździe...
proponuje zapoznać się z definicją artysty i zakończyć ten temat...
Pisze o tym co robi celebrytka Górniak... a znana jest dziesiejszej publisznosci nie z piosenek płyt itp tylko ze skandalików-i taka jest prawda!!!! Nie kwestionuje tego co osiagnełe w latach 90-tych,ale to było tak dawno. Dzis kojarzona jest z dziwnym zachwaniem rozwodem płaczem wiecznym uzalaniem sie nad soba menadzerką plasami w durnych programach! Kólowa okładek pisemek typu zycie na goraco itp.... Tylko dokonań artystycznych od kilku lat brak.....

A temat jest o sylwestrze nie o upadłej karierze Górniak. :) chyba nagle pojawiło sie tu całe forum Górniakowej i zaciekle jej biednej broni :) Zycze więcej rozumu i radze przejrzec na oczy-mamy w Polsce tylu ciekawych artystów ktorzy nagrywaja płyty na swiatowym poziomie np Ania Jopek czy Smolik :)
Kainróg
Obserwator
Posty: 590
Rejestracja: 22 lis 2009, 15:24
x 2
x 20

Sylwester 2010/2011 w Polsacie

Post autor: Kainróg »

Nie całe, ale przynajmniej jeden fan.Pojawił się tutaj zanim powstała o niej dyskusja. Mój nick zobowiązuje. :)

Jeśli chodzi o dokonania muzyczne to były płyty w 2002 roku, w 2007 oraz kolędy w 2008.Tak więc wydaje i nawet zdobywa platyny za sprzedaż, a to że radia tego nie grają to już zupełnie inna sprawa.
vissi

Sylwester 2010/2011 w Polsacie

Post autor: vissi »

Smolik czy Jopek są ambitni i pracowici-czego o Pani Górniak absolutnie nie można powiedzieć!!!!!!! Ostatnia płyta którą nabyłam-mnie bardzo rozczarowała ,albo nieudane covery albo marne komopozycje zakupione z banku piosenek .......

Co do Sylwestra to przyznam szczerze Roxette mnie kusi :) W końcu cos innego :)
Mogliby dać BRODKE ( w końcu zaczynała w Polsacie)-ta dziewczyna mnie powala ostatnio-a po jej koncercie normalnie ją Kocham-jest genialna. Myśle że właśnie taka Brodka jest alternatywą dla ludzi takich jak ja-którzy maja dość przereklamowanych Górniak czy Rabczewskich!!!!! Polecam !!!!!
Awatar użytkownika
Jacko09
Junior
Posty: 1368
Rejestracja: 21 lis 2010, 15:51
Lokalizacja: Sopot
x 4
x 2

Sylwester 2010/2011 w Polsacie

Post autor: Jacko09 »

Najważniejsze żeby potańczyć w sylwestra ( nie ważene do jakiej muzyki) Ale mogli by naprawde dac BOYS-ów oni by rozkrecili sylwestra w polsacie :)))) Ale Roxette tez bedzie nieźle!
Pozdrawiam Jacko09
danieloos1993
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 27 paź 2010, 18:14

Sylwester 2010/2011 w Polsacie

Post autor: danieloos1993 »

destin6 pisze:Są już jakieś wstępne projekty sceny? wiadomo jaka firma będzie oświetlać koncert?
Wiem, że 8.grudnia, zaczęła się budowa.. Trzeba poszukać w necie jaka to firma..:)
A Jak chcesz wybierz się na Pl.Konstytucji.. Podobno jest szkielet składany.:)
Wczoraj pewnie jak wiecie, odbyła się konferencja Prasowa..
Szczerze powiem, że to będzie moc..(jak to mówi doda) ..
Wypowiadał się wczoraj facet, który zajmuje się sprowadzeniem do Polski GWIAZD Zagranicznych i powiedział, że dzwonił do niego agent SHAKIRY SNOOOP DOGG i powiedzieli czemu ich nie zaprosili na naszego Sylwestra... haha
może za rok będzie SHAKIRA co wy na to ??:P
(chociaż i może to była ściema..:P)
Awatar użytkownika
backstage
VIP Expert
Posty: 1418
Rejestracja: 17 gru 2009, 21:02
x 32
x 43

Sylwester 2010/2011 w Polsacie

Post autor: backstage »

tylko że do Placu Konstytucji mam 500km...
vissi

Sylwester 2010/2011 w Polsacie

Post autor: vissi »

danieloos1993 pisze:
destin6 pisze:Są już jakieś wstępne projekty sceny? wiadomo jaka firma będzie oświetlać koncert?
..
Wypowiadał się wczoraj facet, który zajmuje się sprowadzeniem do Polski GWIAZD Zagranicznych i powiedział, że dzwonił do niego agent SHAKIRY SNOOOP DOGG i powiedzieli czemu ich nie zaprosili na naszego Sylwestra... haha
może za rok będzie SHAKIRA co wy na to ??:P
(chociaż i może to była ściema..:P)
haha zabawny chłopina :)

Nie zaproosili Shakiry bo gdzie jej tam do takich 'mega gwiazd" jak Wydra Kombii czy Urbańska .....
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

Sylwester 2010/2011 w Polsacie

Post autor: Trzeciak »

Polsat zaczął na swojej antenie reklamować "Sylwestrową moc przebojów - Warszawa 2010". Prezentowane są w tej zapowiedzi gwiazdy, które wystąpią podczas tego koncertu - na koniec są zapowiedziani organizatorzy oraz patroni medialni. Co ciekawe pod blokiem "ogłoszeń płatnych" informowano o sponsorach tego koncertu.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Jacko09
Junior
Posty: 1368
Rejestracja: 21 lis 2010, 15:51
Lokalizacja: Sopot
x 4
x 2

Sylwester 2010/2011 w Polsacie

Post autor: Jacko09 »

Ma ktos moze fotki sceny z Wrocławia lub Warszawy??
Pozdrawiam Jacko09
Awatar użytkownika
Jacko09
Junior
Posty: 1368
Rejestracja: 21 lis 2010, 15:51
Lokalizacja: Sopot
x 4
x 2

Sylwester 2010/2011 w Polsacie

Post autor: Jacko09 »

Ma ktos moze te fotki???
Pozdrawiam Jacko09
Zablokowany

Wróć do „Archiwum eventów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości