Radio ZET

Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
Posty: 2721
Rejestracja: 12 wrz 2010, 19:34
x 2
x 18

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piciu »

Jak dla mnie zmiany na lepsze. Tylko muzyka jakaś nietaka :( No i chyba wolałem dżingle w wykonaniu Nowickiego, co prawda było ich za dużo, ale były lepsze. @Shadow7 Zgadzam się z tobą, radio dla dorosłych nie oznacza, że muzyka ma być poważna i smętna :D
Obrazek
Awatar użytkownika
speed21
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 10 sty 2011, 11:06
Lokalizacja: Berlin - Poznań
Kontakt:

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: speed21 »

Z góry przepraszam miłośników radia ZET ale muszę to napisać - przestałem jakoś słuchać tego radia ze względu na muzykę która tam leci, smęcą jakimiś tanimi przebojami, wielu moich znajomych podobnie twierdzi.
Awatar użytkownika
redi
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 26 sty 2011, 15:36

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: redi »

Też uważam, że trochę przynudzają w tym radiu, chociaż Janusza Weiss-a lubię posłuchać.
CiachooStatysta
Użytkownik
Posty: 202
Rejestracja: 10 paź 2009, 23:47
x 1
x 6
Kontakt:

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: CiachooStatysta »

Ja radio Zet słucham w nocy takk od 02-04 :) A w dzień raczej kanał "PL"na ZET.PL
Shadow7
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:51

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Shadow7 »

W nocy? Przecież w nocy nie da się słuchać tego radia. Lecą praktycznie same polskie utwory, przeplatane raz na godzinę jakąś nowością.
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
Posty: 6518
Rejestracja: 28 gru 2009, 21:48
x 131
x 58

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dijon »

Jeśli ktoś lubi polską muzykę, to Zetka w nocy jest idealna. Powiedziałbym, że nawet lepsza niż Wawa.
Shadow7
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:51

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Shadow7 »

Ja tam nie widzę niczego zachwycającego w nocnym paśmie Zetki. Co prawda jest tam parę utworów, których już się nie usłyszy w dzień, ale są to głównie utwory, które mnie osobiście wychodzą bokiem (przykładów nie będę podawał, każdy sam sobie może posłuchać i ocenić). A szkoda, bo jeżeli mają już grać same polskie piosenki, to mieliby duże pole do popisu. Jest tyle fajnych polskich piosenek, które bardzo rzadko lub w ogóle nie lecą w eterze, ale zapewne uważają, że w nocy i tak nikt nie słucha radia, więc po co się przykładać.
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
Posty: 2721
Rejestracja: 12 wrz 2010, 19:34
x 2
x 18

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piciu »

Jechałem wczoraj z Austrii w nocy (tak od 2 właśnie) słuchałem ZET'ki i nie myślę, że puszcza ona fajne piosenki. Jeśli nie podoba CI się Lady Pank, to nie wiem... Puszczają także powtórki programów.
Obrazek
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
Posty: 6518
Rejestracja: 28 gru 2009, 21:48
x 131
x 58

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dijon »

Dokładnie np. Gość Radia Zet czy Duży wywiad. A w nocy z niedzieli na poniedziałek można usłyszeć powtórkę 7 Dnia Tygodnia.
Awatar użytkownika
lotuss
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 08 lut 2011, 14:31
Kontakt:

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lotuss »

Czyli co Zet-ka dla nocnych marków - muzyka z automatu jest najlepsza.
Coś w tym jest.
Moim zdanie radio skierowanie głównie do kobiet po 30-ce.
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
Posty: 6518
Rejestracja: 28 gru 2009, 21:48
x 131
x 58

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dijon »

@lotuss, no tak coś tym jest. Ludzie wolą zasnąć przy muzyce niż przy rozmowach. No chyba, że nie można zasnąć :P
Awatar użytkownika
Blank
VIP Expert
Posty: 2392
Rejestracja: 05 lip 2008, 13:22
Lokalizacja: Kraj
x 1
x 352

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Blank »

Tektura pisze:Jeśli ktoś lubi polską muzykę, to Zetka w nocy jest idealna. Powiedziałbym, że nawet lepsza niż Wawa.
Zetka tak jak Eska w nocy odbębnia ustawę o puszczaniu minimum kilkanaście procent polskich utworów. ;)
Shadow7
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:51

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Shadow7 »

Dokładnie tak. Oprócz Zetki i Eski te same praktyki wykorzystuje się jeszcze m.in. w RMF Maxxx. W sumie to całkiem sprytnie wymyślone z tym, żeby w nocy puszczać tylko polskie piosenki. W końcu w nocy radio ma najmniejszą słuchalność, dlatego mało kogo interesuje co wtedy leci.
Ogólnie polskie stacje radiowe mają chyba zapisane w koncesjach, że 33% (czyli 1/3) to mają być polskie utwory lub słowne wypowiedzi.
Awatar użytkownika
wislok
Junior
Posty: 1488
Rejestracja: 24 cze 2009, 17:29
x 37
x 215

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wislok »

Brawo dla Pana Błaszczaka,że opuścił studio Radia Zet. Olejnik to najgorsza chyba dziennikarka pracująca w tak wielkim medium. Nie słucham jej audycji,miałem ptrzyjemność 2 czy 3 razy ,jest strasznie napastliwa,stronnicza i nieobiektywna.Zgadzam się z Panem Błaszczakiem w tej sprawie. I dodam od razu,że obok Brudzińskiego to najbardziehj przeze mnie nielubiany polityk PiS-u.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
lotuss
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 08 lut 2011, 14:31
Kontakt:

Radio ZET

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lotuss »

Nie no Błaszczak robił z siebie sierotę w radiu ZET, jaki to on jest atakowany itd. - a później wyszedł - śmiech na sali - i to jest polityk?
Dzięki Bogu mamy jeszcze odważnych dziennikarzy - brawo Pani Moniko.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Eurozet”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości