Comedy Central

janusz080
Obserwator
Posty: 353
Rejestracja: 24 paź 2008, 17:53

Comedy Central (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: janusz080 »

Gorzej, że w ramówce jest burdel. Ani nie zgadza się z EPG (a jest ono nadawane przez Viacom!) ani z z programem w np. gazecie.
Awatar użytkownika
Stig
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 12 sie 2010, 14:50

Comedy Central (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Stig »

Napisze trochę o tym kanale. Kiedyś był on moim zdaniem bardzo dobry puszczał wiele seriali których nie można było zobaczyć na innych kanałach. Niestety ostatnio z tego kanału robi się festiwal powtórek. Mało premier nowych seriali niekoniecznie tych nowych ale nie emitowanych w Polsce. W tej chwili mamy głównie seriale emitowane na antenach tvn, tvn7, Polsat, TV4, TVP czyli seriale które już były emitowane niejednokrotnie na innych kanałach a premier praktycznie brak. Kolejny minus to brak chronologii odcinków. Większość odcinków jest puszczana nie po kolei i jest to widoczne w fabułach seriali mimo że teoretycznie każdy odcinek opowiada o czymś innym. Ostatnim minusem jest EPG które zupełnie nie pasuje do godzin emisji.
Awatar użytkownika
Mocny FULL
Activist
Posty: 2631
Rejestracja: 27 lip 2010, 19:19
Lokalizacja: Essen [Deutschland]
x 10

Comedy Central (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mocny FULL »

Kanał się opuścił...
Ja też nie lubię tego, gdy emitują odcinki nie pokolei, dużo kanałów w Polsce tak robi np.AXN, MTV, Sci Fi Channel.
Srały muchy, będzie wiosna. Będzie trawka lepiej rosła - wł.

INNA
Awatar użytkownika
Stig
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 12 sie 2010, 14:50

Comedy Central (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Stig »

A na AXN w jakich serialach? Bo nie zauważyłem tego a często oglądam

Na comedy central to prawie w każdym serialu jest coś odwrotnie.
Awatar użytkownika
CamilloIpla
Użytkownik
Posty: 125
Rejestracja: 11 lut 2010, 20:19

Comedy Central (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: CamilloIpla »

Wiecie co jest w tym najlepsze? Reklamy. Na prawdę. Podoba mi się to, że zadają jakieś pytanie i trzeba czekać do końca emitowania reklam by poznać odpowiedź. A najważniejsze jest to, że jest licznik czasowy. Kiedy skończą się reklamy. A co do seriali, to oglądam kilka, ale nie z lektorem. Czekam na napisy.
Awatar użytkownika
Stig
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 12 sie 2010, 14:50

Comedy Central (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Stig »

Pomysł z dowcipami na początku i końcu reklam jest ciekawy. Szkoda tylko że samych dowcipów jest dość mało i praktycznie ciągle widzi się te same. Na napisy raczej nie ma szans. Chyba żaden kanał z serialami nie oferuje napisów.

BTW. Comedy central rozpoczął jakiś czas temu akcje reklamową i reklamuje swoje nowe seriale na innych kanałach.
Awatar użytkownika
Mocny FULL
Activist
Posty: 2631
Rejestracja: 27 lip 2010, 19:19
Lokalizacja: Essen [Deutschland]
x 10

Comedy Central (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mocny FULL »

media2.pl
MTV Networks Polska wydała oficjalny komunikat dotyczący poszerza portfolio kanałów tematycznych o stację rozrywkową Comedy Central Family, która zastąpi VH1 Polska. Kanał oferuje widzom programy o charakterze familijno-rozrywkowym.
No i kolejny, jeden z lepszych kanałów muzycznych odchodzi do historii.
Srały muchy, będzie wiosna. Będzie trawka lepiej rosła - wł.

INNA
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Comedy Central (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

A dopiero VH1 Polska było takie złe. Nie ma co płakać - większość z Was dostanie swoje upragnione VH1 Europe.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

Comedy Central (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Comedy Central i Comedy Central Family będą miały od 21 lutego 2011 nowe logotypy, odpowiednio:
Obrazek
Obrazek
źródło: media2.pl

O ile nowe logo CCF jest nawet fajne, to zwykłego CC wygląda jak marka ubrań :).
2009-2021
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8576
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 870

Comedy Central (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Od najbliższego poniedziałku Comedy Central i Comedy Central Family będą mieć nowe logotypy ekranowe. Jak dla mnie okropnie się prezentują.
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
Posty: 2721
Rejestracja: 12 wrz 2010, 19:34
x 2
x 18

Comedy Central (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piciu »

Ten logotyp CC już dawno jest w USA. Mnie tylko ciekawiło, co z robią z CC Family. Czy zostawią stare logo, czy dadzą nowe. I cóż tu mówić. Starsze lepsze. Wystarczyłoby przejście na 16/9.
Obrazek
AdamLiszewski
Użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: 16 sie 2010, 11:56

Comedy Central (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AdamLiszewski »

piotrekmessi pisze:Ten logotyp CC już dawno jest w USA. Mnie tylko ciekawiło, co z robią z CC Family. Czy zostawią stare logo, czy dadzą nowe. I cóż tu mówić. Starsze lepsze. Wystarczyłoby przejście na 16/9.
Guzik prawda. Nowe logotypy w USA są 2 może 3 tygodnie, a Polska będzie drugim krajem na świecie, który je wprowadzi.
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
Posty: 2721
Rejestracja: 12 wrz 2010, 19:34
x 2
x 18

Comedy Central (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piciu »

Guzik to może szukałeś w sieci. Zobacz sobie oficjalny artykuł na wikipedii: http://en.wikipedia.org/wiki/Comedy_Central Poza tym potem uważnie obserwowałem od 1 stycznia także stronę www.comedycentral.com, a więc nowe logo jest od prawie 2 miesięcy. Masz rację z tym, że CC Polska będzie drugim po USA wersją CC, która wprowadzi nowe logo. (no bo w końcu CC Polska była pierwszą wersją CC po USA).
Obrazek
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

Comedy Central (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

matik pisze:Od najbliższego poniedziałku Comedy Central i Comedy Central Family będą mieć nowe logotypy ekranowe. Jak dla mnie okropnie się prezentują.
Okropnie? Dla mnie są dużo bardziej estetyczne od poprzednich. A to dzięki swej prostocie i szczególnemu znakowi - łatwiejsza będzie identyfikacja kanału.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8576
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 870

Comedy Central (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Każdy ma inny gust. Ja jestem przyzwyczajony do obecnych logotypów, które bardzo ładnie się prezentują. Te nowe to dla mnie porażka. Nie podoba mi się napis CENTRAL jak i rozmieszczenie napisów w logotypie. Powinien być jeden pod drugim, a tak więcej miejsca będzie zajmować na ekranie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Paramount Global”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości