TVN24

Pozostałe kanały nadawane przez Grupę TVN i Discovery w naszym kraju.
Awatar użytkownika
Svipp
Użytkownik
Posty: 220
Rejestracja: 20 wrz 2009, 14:11
Lokalizacja: Warszawa
x 1

TVN24 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Svipp »

To wyobraź sobie wszystkich nawalonych na wizji... :)
Awatar użytkownika
Peter Parker
VIP Expert
Posty: 1234
Rejestracja: 21 wrz 2007, 22:38
Lokalizacja: 076
x 21
x 33

TVN24 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Peter Parker »

Wreszcie mielibyśmy optymistyczną telewizję :)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

TVN24 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Karol pisze:Nawet jeśli pił, to po pierwsze mu tego nie udowodnicie, po drugie co z tego? Policjantem jest albo lekarzem, że nie może w pracy?
Warto tutaj przypomnieć "relację na kacu" Wiktora Batera w 2007 roku. Czym się skończyło - to wiedzą na pewno stali użytkownicy forum.

Oglądałem zresztą to wydanie "FpF" i nie wydaje mi się (przynajmniej mi), aby Durczok prowadził program pod wpływem alkoholu. Czasem tak jest, że dzień przed urlopem człowiekowi trochę (mówiąc kolokwialnie) "odbija". A jeszcze jakby dodać zmęczenie (codzienna wielogodzinna praca).
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8569
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 866

TVN24 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Też jestem zdania, że Durczok nie pił, poza tym on często w FpF bywa na luzie, ale przyznam że pierwszy raz aż tak wyluzował się, na pewno myślami był już na urlopie...
Awatar użytkownika
wislok
Junior
Posty: 1488
Rejestracja: 24 cze 2009, 17:29
x 37
x 215

TVN24 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wislok »

Nic wielkiego się nie stało,to nie to co z tym stołem, a swoją drogą to niezła świnia z osoby,która wrzuciła tamten film do netu.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
Svipp
Użytkownik
Posty: 220
Rejestracja: 20 wrz 2009, 14:11
Lokalizacja: Warszawa
x 1

TVN24 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Svipp »

Najśmieszniejsze jest to, że gdyby to ktoś w TVP w taki sposób prowadził jakikolwiek program na jakiejkolwiek antenie, wszyscy by się awanturowali, że "chleje za abonament". A tak, TVN jest luzacki, niskich lotów humor Kuźniara jest spoko, a nawalony Durczok to "nic wielkiego" :)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

TVN24 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Może i masz rację, tylko musisz dostrzec różnicę pomiędzy telewizją prywatną a publiczną. Sam tytuł zobowiązuje. Poza tym napisałeś to tak, jakby w TVP nie pili. Tam mają inne jazdy - cenzurę, nieobiektywność i żenadę.
wizjatveu
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 15 sty 2011, 19:55

TVN24 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wizjatveu »

Pewnie w tym roku wystartuje TVN 24 HD. Polsat nie bedzie gorszy i wypuści produkt Polsat News w HD. Wszystko na wyłączność u siebie.
www.wizja-tv.eu - serwis o telewizji cyfrowej
Awatar użytkownika
waldus_5
Junior
Posty: 1353
Rejestracja: 25 sty 2009, 16:12
x 1
x 25

TVN24 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: waldus_5 »

Kanał informacyjny HD nie jest najlepszym rozwiązaniem, nie ma praktycznych możliwości nawiązywać relacje na żywo reporterskie w HD, nie ma też zapewne wystarczającej ilości kamer HD do nagrywania materiałów, kamery i sprzęt w studiu to w tej skali bułka z masłem, największym wyzwaniem są relacje zza oceanu, albo z krajów trzeciego świata, z tam tąd najlepiej reporter wygląda na zdjęciu inaczej jest jak ze skype'a lub ze skype'a, radze im odpuścić, TVN zapowiada przechodzenie na HD, zapowiada że zacznie od najbardziej dochodowych, prawdopodobnie zacznie od TVN Turbo, TVN Style kanałów które łatwo będzie na HD sprowadzić oraz może TVN Meteo (tu wystarczy grafika w HD, kamera HD i gotowe)
▲waldus_5
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8569
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 866

TVN24 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

waldus_5 pisze:TVN Meteo (tu wystarczy grafika w HD, kamera HD i gotowe)
TVN Meteo od dawna jest produkowany w HD, gdyż kamery jak i grafikę mają w hd, ale na kanał będzie trzeba jeszcze poczekać. Sądzę że TVN 24, CNBC i Meteo razem wystartują z HD tak jak to było z 16:9
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Posty: 3398
Rejestracja: 04 lip 2008, 9:58
Lokalizacja: Polska
x 404
x 703
Kontakt:

TVN24 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil »

wizjatveu pisze:Pewnie w tym roku wystartuje TVN 24 HD. Polsat nie bedzie gorszy i wypuści produkt Polsat News w HD. Wszystko na wyłączność u siebie.
Ludzie... nie wystartuje. Widział ktoś taki komunikat prasowy z PAP-u?
Bo ja nie.

Studio to studio, ale nie ma tyle miejsca na satelicie na emisję i dosyły których jest mnóstwo?
Wiem o tym od samego źródła wyższego :)
TVN24 HD na pewno nie będzie w tym roku ani w następnym.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

TVN24 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Nikt nie powiedział, że TVN24 pojawi się w jakości HD. Wszystko jest domysłem, bowiem Walter zagalopował się mówiąc o tym, że najlepiej zarabiające kanały Grupy TVN będą uruchamiały swoje odpowiedniki w wysokiej rozdzielczości. Pewnie nie sprecyzował, że chodzi np. o TVN Turbo. Aż się dziwię, że media2.pl w tym newsie podało taką niepotwierdzoną informację, skoro jeszcze nie tak dawno portal satkurier.pl podawał info o TVN Turbo w tym formacie. Co prawda wszystko to tylko spekulacje, ale ostatnio częściej sprawdzają się domysły SK niż M2.
san.k7
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 23 lut 2011, 13:04

TVN24 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: san.k7 »

Kamil pisze:
wizjatveu pisze:Pewnie w tym roku wystartuje TVN 24 HD. Polsat nie bedzie gorszy i wypuści produkt Polsat News w HD. Wszystko na wyłączność u siebie.
Ludzie... nie wystartuje. Widział ktoś taki komunikat prasowy z PAP-u?
Bo ja nie.

Studio to studio, ale nie ma tyle miejsca na satelicie na emisję i dosyły których jest mnóstwo?
Wiem o tym od samego źródła wyższego :)
TVN24 HD na pewno nie będzie w tym roku ani w następnym.
Dlaczego nie? Zawsze jest jakaś możliwość, by odpalić simulcast w HD. W USA to możliwe (MSNBC, Fox News, itp.).
sziraczek17
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 28 gru 2008, 19:07
x 3
Kontakt:

TVN24 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sziraczek17 »

Może i możliwoscj jest, ale jak materialy nie są w HD po co zajmować miejsce na satelicie czymś w rodzaju TVP1 HD? TVN nie ma aż tylu pieniędzy aby emitować pseudo HD kanały. Nie lepiej zaczekać nawet rok i wystartować z kanałem na dobrym poziomie?
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Posty: 3398
Rejestracja: 04 lip 2008, 9:58
Lokalizacja: Polska
x 404
x 703
Kontakt:

TVN24 (HD)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil »

Ludzie... wy nawet nie wiecie jak widzę jak wielkim finansowym obciążeniem dla nadawcy jest tworzenie kanału w wersji HD a co dopiero newsów...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanały tematyczne Warner Bros. Discovery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości