Jakie kanały byście chcieli mieć w C+

maqs6
Użytkownik
Posty: 137
Rejestracja: 22 cze 2010, 14:00

Jakie kanały byście chcieli mieć w C+

Post autor: maqs6 »

tja, w pakiecie z 19,90 to wolge jest mało płatnych kanałów. Ja się doliczyłem tylko 8, bo resztę to korzystając z naziemki, konwetera monoblock i nieopłaconej tnk można mieć za free....
Najtańszym sensownym pakietem za który jest sens wyłożyć kasę to kompakt za 42,9.. Oczywiście nie mówię tu o promocjach... W obecnej pakiet start za dyszkę to ciekawe uzupełnienie oferty dla posiadaczy np. nki. Maja polsaty, planete, ale kino, domo,kuchnie, traca, minim mini, zigzapa/hypera. Jako uzupełnienie ofert - ok, ale jako samodzielne coś do oglądania.. troszku mało tego oglądania.
Dewastator
Użytkownik
Posty: 94
Rejestracja: 07 lut 2010, 13:20

Jakie kanały byście chcieli mieć w C+

Post autor: Dewastator »

Eska TV - już jest
TVP Seriale - jest

To teraz więcej bajek w kompakcie
Mój pakiet w Cyfrze+ - Optimum + HD + Canal+HD + HBOHD za 38zł. do końca 2011 :P
maqs6
Użytkownik
Posty: 137
Rejestracja: 22 cze 2010, 14:00

Jakie kanały byście chcieli mieć w C+

Post autor: maqs6 »

Boomerang do kompaktu,
History HD do Optimum HD,
Nick SD też by się przydał, patrząc na ofertę cyfry względem innych platform to zaczyna zawodzić oferta programów bajkowych. (filmy ok, programy rozrywkowe - ok) a bajki zawodzą
Myślę, że do pakirtu kompakt przydałoby się coś ze sportu jeszcze dołożyć, albo 2 eurosport albo tvp sport, a do startowego przynajmniej tego eurosporta 1 dać albo orange info bo bida zą kwiczy;)
Dewastator
Użytkownik
Posty: 94
Rejestracja: 07 lut 2010, 13:20

Jakie kanały byście chcieli mieć w C+

Post autor: Dewastator »

I dali Eurosport 2 do kompaktu - i tak jak piszesz za mało bajek w Cyfrze+.

W sumie dziwi mnie brak kanałów takich jak CANAL+ i Planette w wersji HD - Canal+ to sztandar Cyfry+ już ponad 15 lat i bez HD. Wprawdzie w zeszłym roku było 15 lat Canal+ ale obyło się bez fajerwerków. Nie widziałem żadnej promocji i myślałem, że na święta coś dadzą na wzór 2009r. - kanały HD gratis itp. ale promocja była dość słaba.

W tym roku czekam na Polsat Sport - ;)) a co w tej platformie dokładają i potrafią zaskoczyć
Mój pakiet w Cyfrze+ - Optimum + HD + Canal+HD + HBOHD za 38zł. do końca 2011 :P
maqs6
Użytkownik
Posty: 137
Rejestracja: 22 cze 2010, 14:00

Jakie kanały byście chcieli mieć w C+

Post autor: maqs6 »

Promocja była dość dobra, ale tydzień przed świętami dla kogoś kto brał z opcją premium. Można było telewizorek wygrać . Standardowe pytanie : czy canal+ obchodzi 15 lecie. Wszyscy moi znajomi (co brali z opcją canal+ ) wygrali telewizorki, wystarczyło szybko wysłać sms i telewizorek był (wczoraj mi dziękowali i chwalili się ;) )
Inną kwestią jest to, że w cyfrze opłaca się wziąść umowe na 25mc na pakiet full z multiroomem z kimś na pół (domownikiem). Po 11 mc rozwiązać umowę, zapłacić karę i wtedy średnia za 1 kartę wychodzi 57zł - za pełny pakiet cyfry, w domciu można sobie rozdzielić spliterem na tyle telewizorów ile się chce, a za rok wziąść znowu jakąś promocję;)
Awatar użytkownika
canal+
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 13 maja 2010, 14:47
Kontakt:

Jakie kanały byście chcieli mieć w C+

Post autor: canal+ »

Polsat sport
Polsat sport extra
Wojna i pokój
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Posty: 3401
Rejestracja: 04 lip 2008, 9:58
Lokalizacja: Polska
x 405
x 704
Kontakt:

Jakie kanały byście chcieli mieć w C+

Post autor: Kamil »

Wojna i pokój - to kanał platformy "n" i raczej w Cyfrze się nie pojawi.
Awatar użytkownika
Mocny FULL
Activist
Posty: 2631
Rejestracja: 27 lip 2010, 19:19
Lokalizacja: Essen [Deutschland]
x 10

Jakie kanały byście chcieli mieć w C+

Post autor: Mocny FULL »

Polsat Sport i Polsat Sport Extra tak samo, Solorz zatrzymał je na wyłączność w CP.
Srały muchy, będzie wiosna. Będzie trawka lepiej rosła - wł.

INNA
maqs6
Użytkownik
Posty: 137
Rejestracja: 22 cze 2010, 14:00

Jakie kanały byście chcieli mieć w C+

Post autor: maqs6 »

Nic dziwnego. Kto by wtedy kuował CP jak miałby wszystko i to taniej w cyfrze? Tyle kanałów co mał CP na wyłączność i je stracił.. szok, polsatów sportowych się nie pozbędą.
\Prawdziwym skandalem jest brak ocecności kanału Boomerang. Wszystkie inne platformy go mają
phoenix91kr
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 19 lut 2011, 21:51

Jakie kanały byście chcieli mieć w C+

Post autor: phoenix91kr »

Ja bym chcial aby na Cyfra+ pojawily sie kanaly
SPORTKLUB
ESPN AMERICA
Dewastator
Użytkownik
Posty: 94
Rejestracja: 07 lut 2010, 13:20

Jakie kanały byście chcieli mieć w C+

Post autor: Dewastator »

Nadal czekam na Canal+HD - chociaż coś tam mi się już obiło o ucho o planowaniu do wprowadzenia w pierwszej dekadzie - czyli powinien być w marcu i oby bo niejednokrotnie wolę czekać na transmisję w Canal+ Film HD

I od 03.03.2011 masz Sport Klub i to od kompaktu. A bajek i Canal+HD nadal brak
Mój pakiet w Cyfrze+ - Optimum + HD + Canal+HD + HBOHD za 38zł. do końca 2011 :P
Marcinkos
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 31 mar 2011, 20:52

Jakie kanały byście chcieli mieć w C+

Post autor: Marcinkos »

ITV UK ;) Sportklub+
Awatar użytkownika
Tomo21
Użytkownik
Posty: 88
Rejestracja: 16 kwie 2011, 19:06
x 4
x 36

Jakie kanały byście chcieli mieć w C+

Post autor: Tomo21 »

Boomerang, Zone Europa, FOX. Te 3 najbardziej.
PC+ Extra+, 10 x CANAL+, HBO, FilmBox, MP, mediaBox+
Historia Telewizji w Polsce
Awatar użytkownika
odrodzony
Obserwator
Posty: 517
Rejestracja: 24 kwie 2011, 11:39
Lokalizacja: Powiat Toruński
x 1
Kontakt:

Jakie kanały byście chcieli mieć w C+

Post autor: odrodzony »

sportklub+
polsat sport
boomerang
fox
i to wszystko nic mi więcej nie trzeba
Zablokowany

Wróć do „Archiwum platform N oraz Cyfra+”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości