Telenowele i seriale tureckie

Forum fanów telenowel :)
Awatar użytkownika
vicos
Obserwator
Posty: 318
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:45
x 134
x 75

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vicos »

Dzięki za informacje porównując wersję pełną z finałowego odcinka a tą z TVP, uważam, że nie wycieli się scen, które by wpływali na odbiór i sens odcinka. Chociaż możliwe, że już w 2 sezonie wyciętych scen było więcej.
Liam
Junior
Posty: 1427
Rejestracja: 18 sty 2021, 15:24
x 99
x 220

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liam »

pablo21 pisze: 10 lip 2022, 11:10 Wy wszyscy tak krytykujecie kanał Dizi że powtarza w kółko te same tytuły ale z tego co wiem oni to robią na prośbę nowych widzów bo z kolejnymi miesiącami kanał dołączał do nowych operatorów kablowych w Polsce.
Tyle, że w przypadku Dizi jest trochę inaczej niż z Novelas+. Dizi ma ujednoliconą ofertę we wszystkich krajach. To co pojawia się w jednym kraju na Dizi, po jakimś czasie pojawia się w innych krajach na Dizi.
We wszystkich krajach Dizi wygląda tak, że główną część pełnią powtórki, dorzucając co jakiś skąpy czas jakąś premierę.
pablo21
Junior
Posty: 1228
Rejestracja: 12 lut 2012, 19:29
x 114
x 178

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pablo21 »

Z tego co wiem ma się to zmienić i ramówki poszczególnych wersji będą się różnić. Polska wersja ma być inna niż pozostałe i dostosowana do polskiego rynku. Ile w tym prawdy to nie wiem? Wg. mnie może tak być że Grupa C+ wprowadzi kanał Dizi na pozostałe rynki zagraniczne w tym francuskie i wtedy kanał Novelas TV i Novelas+ skupią się na emisji seriali latynoskich a tureckie seriale przesuną do kanału Dizi. Dizi wtedy by się wzbogacił o treści od Kanal D tureckiego. :-)
Matex
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2022, 11:11

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Matex »

Orientuje się ktoś czy serial zakazany owoc mozna gdzies znalezc z napisami ? Angielskie lub polskie. Chodzi mi zeby sobie ogladac z wyprzedzeniem niz to na tvp
Mr.Telenowela
Użytkownik
Posty: 31
Rejestracja: 08 kwie 2022, 23:18
x 1
x 3

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mr.Telenowela »

Matex pisze: 13 lip 2022, 11:15 Orientuje się ktoś czy serial zakazany owoc mozna gdzies znalezc z napisami ? Angielskie lub polskie. Chodzi mi zeby sobie ogladac z wyprzedzeniem niz to na tvp
Pewnie ja jakieś grupie na FB ale tutaj nikt nie udzieli ci takiej informacji ;)
Palomita
Użytkownik
Posty: 103
Rejestracja: 14 gru 2013, 19:23
x 1

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Palomita »

Nie ma tu forum poświęconego serialom greckim, ale ponieważ Grecja była kiedyś przez wiele wieków pod panowaniem tureckim, proszę o odpowiedź na tym forum na moje pytania.
Ile odcinków mają "Dzikie pszczoły"? Miały mieć początkowo 244, w innym miejscu podawano, że będzie ich 276, tymczasem w programie telewizyjnym zapowiadany jest już odc. 278.
Kiedy rzeczywiście skończy się ten serial i co będzie potem emitowane?
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

@Palomita
Dzikie pszczoły mają 420 odcinków. Od odc. 277 zacznie się dopiero sezon 3-i, który liczy 144 odcinki. Za wcześnie pisać o tym, co będzie emitowane po zakończeniu serialu. Dalsze pytania na ten temat kieruj w dziale TVP Kobiety - kiedy będą informacje, tam będą podane.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Palomita
Użytkownik
Posty: 103
Rejestracja: 14 gru 2013, 19:23
x 1

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Palomita »

@Jantar
Dziękuję za odpowiedź. Nie sądziłam, że aż jeszcze tyle odcinków przed nami. W tej sytuacji pytanie o kolejny serial nie ma teraz najmniejszego sensu.
Liam
Junior
Posty: 1427
Rejestracja: 18 sty 2021, 15:24
x 99
x 220

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liam »

Stacja WP nie chce nic zdradzić co poleci po zakończeniu „Zapukaj do moich drzwi”. Nie chcą nawet potwierdzić czy będzie to produkcja turecka, ale ten post raczej potwierdza, że widzowie mogą liczyć na kolejne tureckie seriale w ofercie stacji. Aktualnie w ramówce po zakończeniu „Zapukaj do moich drzwi” roboczo zostaje „Zapukaj do moich drzwi” bez numeracji odcinków.

pablo21
Junior
Posty: 1228
Rejestracja: 12 lut 2012, 19:29
x 114
x 178

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pablo21 »

Powinni kupić turecki serial "Kiralık Aşk", który także jest produkcji tureckiego FOX-a. :-)
vlv
Junior
Posty: 839
Rejestracja: 13 sie 2016, 6:41
x 122
x 117

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vlv »

Obstawiam, że pójdą kluczem aktorów i wezmą jakiś serial, w którym grał któryś z protów "Zapukaj".
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

"Kiralik Ask" było emitowane na Star TV. Z popularniejszych i dłuższych romcomów FOX ma "Ask Mantik Intikam" (2021/22) oraz "No.309" (2016/17).
vlv
Junior
Posty: 839
Rejestracja: 13 sie 2016, 6:41
x 122
x 117

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vlv »

"Kiralik Ask" akurat jest bardzo długi, chyba najdłuższy z w/w.
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
pablo21
Junior
Posty: 1228
Rejestracja: 12 lut 2012, 19:29
x 114
x 178

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pablo21 »

Ale wyczekiwany przez fanów w Polsce. :-) Ma 2 Sezony. :-)
Liam
Junior
Posty: 1427
Rejestracja: 18 sty 2021, 15:24
x 99
x 220

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liam »

Było bardzo blisko by „Kiralik Ask” trafił do nas. Pierwotnie Zoom TV przyglądał się poważnie temu serialowi. Jednak wyeliminowała go klapa w kilku krajach Europejskich szczególnie na Ukrainie.
Wybór potem padł na 'Narzeczoną ze Stambułu'. Bardzo możliwe, że z tych samych powodów i emisja na WP odpada.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Marek99 i 13 gości