[AVROTROS] Wie is de mol?

Dział poświęcony nowościom i zmianom pośród zagranicznych kanałów TV, a także wszelkie zmiany w ich nadawaniu satelitarnym.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

Post autor: wiatriwoda » 22 gru 2017, 20:54

Założyłem osobny wątek by nie mieszać postów z naszą edycją, a obie się czasowo pokrywają w pewnym stopniu, dlatego taka decyzja.

Wszelkie informacje o formacie można znaleźć tu: https://en.wikipedia.org/wiki/Wie_is_de_Mol%3F

Pierwszy odcinek sezonu 18, 6 stycznia o 20.30.

Tu można obejrzeć zapowiedź, z czołówką i prezentacją uczestników:

Strona internetowa programu:

https://wieisdemol.avrotros.nl/home/
0 x
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!

Post autor: N-O-R-O-N » 22 gru 2017, 21:41

Moment... to teraz będziemy sobie tak po prostu mieszać polskie programy z zagranicznymi w działach? :redface:
0 x
#TVPZaMurem :twisted:
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

Post autor: wiatriwoda » 07 sty 2018, 20:42

Obejrzałem pierwszy odcinek i powiem tyle, rozwala system, tak się robi te programy :)
Oczywiście tradycją jest, że rozpoczęcie edycji jest jakieś inne, skomplikowane, widz nie do końca wie, jak i uczestnicy, o co chodzi w zadaniu.
Tu też tak, było, ale że
[ Spoiler ]
Świetne otwarcie, można sobie porównać, jak się robi program na najwyższym poziomie :)
0 x
Asjata
Junior

Post autor: Asjata » 08 sty 2018, 21:15

Nareszcie początek sezonu z programem "De Mol". Styczeń to dobry miesiąc dla fanów programu.

Pierwszy odcinek wgniótł mnie w fotel, był niesamowity:
[ Spoiler ]
Co do testu:
[ Spoiler ]
Kto jest "Agentem"? :
[ Spoiler ]
0 x
AGENT FAVES - WIKTOR | KASIA | DAMIAN
BB FAVES - MADZIA | JUSTYNA | KASIA
DWTS FAVES - TAMARA
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

Re: [AVROTROS] Wie is de mol?

Post autor: wiatriwoda » 08 sty 2018, 21:33

Ja nawet zacząłem podejrzewać właśnie tego uczestnika co odpadł, że może być agentem, bo w szukaniu stolika ze wskazówkami zachowywał się dziwnie, jakby celowo go nie widział :) Ale fakt uczestnicy zadziwiająco nieporadnie zabrali się za zadanie i nie korzystali dobrze ze wzajemnej komunikacji, aż dziwne :)
0 x
Asjata
Junior

Post autor: Asjata » 08 sty 2018, 21:40

Z tej pary to właśnie ta druga osoba bardziej przyciągnęła moją uwagę, tym jak się zachowywała - dość mocno chaotycznie.
0 x
DWTS FAVES - TAMARA
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

Post autor: wiatriwoda » 08 sty 2018, 21:42

Też na to zwróciłem uwagę, ale z drugiej strony to ta osoba finalnie odnajdowała wskazówki, choć oczywiście może to podpucha :)
0 x
Asjata
Junior

Post autor: Asjata » 08 sty 2018, 21:46

Według mnie to podpucha, po co ta osoba lazła do czegoś co było zamknięte + wybranie złego środka transportu mogło pogrążyć tę parę - dlatego ta osoba jest pierwsza na mojej liście podejrzanych.
0 x
DWTS FAVES - TAMARA
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

Post autor: wiatriwoda » 08 sty 2018, 21:48

Fajnie też, że ograniczono wizytówki do minimum, praktycznie ich brak. Uczestnicy mówią dwa zdania o sobie w trakcie zadań i tyle, nie ma fragmentów ich pracy zawodowej pokazanej czy rodziny.
0 x
Asjata
Junior

Post autor: Asjata » 08 sty 2018, 21:51

Potwierdzam wizytówki na plus, nie to jak we wcześniejszych sezonach, jednak nie ma się co dziwić - akcji w tym odcinku było sporo oraz bardzo dobrze się ją oglądało.
0 x
DWTS FAVES - TAMARA
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert

Post autor: Rektor » 14 sty 2018, 17:24

Asjata, no bez kitu. Uważasz, że ostatni agent to flop? Wg mnie najważniejsze, żeby uczestnicy mieli problem z identyfikacją, a nie publika. My mamy lepszy obraz tego co się dzieje i łatwiej jest wyciągnąć wnioski. Nie zgadzam się z tą wersją ostatniego AG TVN. Tu nie ma czego porównywać - pseudosojusz wobec genialnego wymanewrowania.

Po drugim odcinku mam 3 typy, w kolejności od najbardziej podejrzanego: Simone, Loes i Jan. W dalszej kolejności Jean-Marc

Simone
[ Spoiler ]
Loes
[ Spoiler ]
Jan
[ Spoiler ]
Jean-Marc
[ Spoiler ]
0 x
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

Post autor: wiatriwoda » 14 sty 2018, 18:23

Bardzo dobry odcinek. Gruzja już pięknie okazana, jakby to fajnie było zobaczyć WIDM w Polsce :)
[ Spoiler ]
Co co moich typów, za dużo nie da się wytypować, bardziej działają jakieś przeczucia, po tym jak się już tyle sezonów widziało. Na razie stawiam na agenta aktywnego w jednak innych wymiarach. Ruben - ten który chce być liderem i lekko skłóca grupę oraz Olcay, która wprowadza zamieszanie, jest mega rozlatana, widać, że to naturalne, aczkolwiek to może być taktyka agenta.
0 x
Awatar użytkownika
spillerix
Użytkownik

Post autor: spillerix » 16 sty 2018, 23:53

Oglądałem już kilka holenderskich edycji, ale początek najnowszej rozłożył mnie na łopatki. Niesamowity start, choć przyznam, że zaintrygowało mnie to, że na ujęciach uczestników z hotelowych korytarzy były różne dywany. Jednak myślałem, że albo jakiś fikuśny hotel, albo po prostu porozrzucani są w różnych hotelach po mieście. No i jako, że to agent, nie było dla mnie żadnym zaskoczeniem, że w pokoju każdego uczestnika był włączony telewizor ;)
0 x
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

Post autor: wiatriwoda » 22 sty 2018, 17:52

Kolejny odcinek znów nie zawiódł :) Trzy fajne zadania, piękna górzysta Gruzja i Kaukaz. Zadanie z samochodami, bardzo lubię takie, choć wg mnie nie było tak trudne jak mogło, bo wreszcie grupa musiała coś wygrać. Już drugie zadanie, z cyklu ''trust'', no i to zaufanie spaliło na panewce :) Trzecie zadanie chyba najlepsze, wreszcie wyzwanie wysokościowe, choć nie takie trudne, ale powiązanie z ekipą na dole, bardzo pomysłowe. Ale znów niewiele wiemy o agencie, bo zadania tego typu utrudniają nam jego rozszyfrowanie. Dalej stawiam na Olcay, nawet bardziej, niż tydzień temu. Jeśli ona się okaże, to nawet dla mnie to będzie za łatwe. Po prostu ona zbyt odróżnia się od reszty całym swoim zachowaniem. Jej sojuszniczka, ta blondynka, też jest mi odrobinę podejrzana, podobnie jak Ruben.
0 x
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert

Post autor: Rektor » 22 sty 2018, 18:39

Dla mnie każde rozwiązanie inne niż Olcay będzie szokujące.
[ Spoiler ]
. Druga w kolejce jest Loes, ale może dlatego, że jestem trochę oczarowany jej uśmiechem.

Poza pierwszym odcinkiem czuję jakieś takie rozczarowanie. Liczę na efektowniejsze zadania.
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telewizja za granicą”