[AVROTROS] Wie is de mol?

Zagraniczne programy telewizyjne, oryginalne wersje tych pokazywanych w Polsce.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[AVROTROS] Wie is de mol?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Założyłem osobny wątek by nie mieszać postów z naszą edycją, a obie się czasowo pokrywają w pewnym stopniu, dlatego taka decyzja.

Wszelkie informacje o formacie można znaleźć tu: https://en.wikipedia.org/wiki/Wie_is_de_Mol%3F


Pierwszy odcinek sezonu 18, 6 stycznia o 20.30.

Tu można obejrzeć zapowiedź, z czołówką i prezentacją uczestników:
Strona internetowa programu:

https://wieisdemol.avrotros.nl/home/
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13180
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2256
x 2446

[AVROTROS] Wie is de mol?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Moment... to teraz będziemy sobie tak po prostu mieszać polskie programy z zagranicznymi w działach? :redface:
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[AVROTROS] Wie is de mol?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Obejrzałem pierwszy odcinek i powiem tyle, rozwala system, tak się robi te programy :)
Oczywiście tradycją jest, że rozpoczęcie edycji jest jakieś inne, skomplikowane, widz nie do końca wie, jak i uczestnicy, o co chodzi w zadaniu.
Tu też tak, było, ale że
[ Spoiler ]
Świetne otwarcie, można sobie porównać, jak się robi program na najwyższym poziomie :)
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[AVROTROS] Wie is de mol?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

Nareszcie początek sezonu z programem "De Mol". Styczeń to dobry miesiąc dla fanów programu.

Pierwszy odcinek wgniótł mnie w fotel, był niesamowity:
[ Spoiler ]
Co do testu:
[ Spoiler ]
Kto jest "Agentem"? :
[ Spoiler ]
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

Re: [AVROTROS] Wie is de mol?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Ja nawet zacząłem podejrzewać właśnie tego uczestnika co odpadł, że może być agentem, bo w szukaniu stolika ze wskazówkami zachowywał się dziwnie, jakby celowo go nie widział :) Ale fakt uczestnicy zadziwiająco nieporadnie zabrali się za zadanie i nie korzystali dobrze ze wzajemnej komunikacji, aż dziwne :)
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[AVROTROS] Wie is de mol?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

Z tej pary to właśnie ta druga osoba bardziej przyciągnęła moją uwagę, tym jak się zachowywała - dość mocno chaotycznie.
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[AVROTROS] Wie is de mol?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Też na to zwróciłem uwagę, ale z drugiej strony to ta osoba finalnie odnajdowała wskazówki, choć oczywiście może to podpucha :)
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[AVROTROS] Wie is de mol?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

Według mnie to podpucha, po co ta osoba lazła do czegoś co było zamknięte + wybranie złego środka transportu mogło pogrążyć tę parę - dlatego ta osoba jest pierwsza na mojej liście podejrzanych.
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[AVROTROS] Wie is de mol?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Fajnie też, że ograniczono wizytówki do minimum, praktycznie ich brak. Uczestnicy mówią dwa zdania o sobie w trakcie zadań i tyle, nie ma fragmentów ich pracy zawodowej pokazanej czy rodziny.
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[AVROTROS] Wie is de mol?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

Potwierdzam wizytówki na plus, nie to jak we wcześniejszych sezonach, jednak nie ma się co dziwić - akcji w tym odcinku było sporo oraz bardzo dobrze się ją oglądało.
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6106
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 515
x 1581

[AVROTROS] Wie is de mol?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Asjata, no bez kitu. Uważasz, że ostatni agent to flop? Wg mnie najważniejsze, żeby uczestnicy mieli problem z identyfikacją, a nie publika. My mamy lepszy obraz tego co się dzieje i łatwiej jest wyciągnąć wnioski. Nie zgadzam się z tą wersją ostatniego AG TVN. Tu nie ma czego porównywać - pseudosojusz wobec genialnego wymanewrowania.

Po drugim odcinku mam 3 typy, w kolejności od najbardziej podejrzanego: Simone, Loes i Jan. W dalszej kolejności Jean-Marc

Simone
[ Spoiler ]
Loes
[ Spoiler ]
Jan
[ Spoiler ]
Jean-Marc
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[AVROTROS] Wie is de mol?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Bardzo dobry odcinek. Gruzja już pięknie okazana, jakby to fajnie było zobaczyć WIDM w Polsce :)
[ Spoiler ]
Co co moich typów, za dużo nie da się wytypować, bardziej działają jakieś przeczucia, po tym jak się już tyle sezonów widziało. Na razie stawiam na agenta aktywnego w jednak innych wymiarach. Ruben - ten który chce być liderem i lekko skłóca grupę oraz Olcay, która wprowadza zamieszanie, jest mega rozlatana, widać, że to naturalne, aczkolwiek to może być taktyka agenta.
Awatar użytkownika
spillerix
Użytkownik
Posty: 173
Rejestracja: 16 sty 2018, 23:35
x 24
x 16

[AVROTROS] Wie is de mol?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: spillerix »

Oglądałem już kilka holenderskich edycji, ale początek najnowszej rozłożył mnie na łopatki. Niesamowity start, choć przyznam, że zaintrygowało mnie to, że na ujęciach uczestników z hotelowych korytarzy były różne dywany. Jednak myślałem, że albo jakiś fikuśny hotel, albo po prostu porozrzucani są w różnych hotelach po mieście. No i jako, że to agent, nie było dla mnie żadnym zaskoczeniem, że w pokoju każdego uczestnika był włączony telewizor ;)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[AVROTROS] Wie is de mol?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Kolejny odcinek znów nie zawiódł :) Trzy fajne zadania, piękna górzysta Gruzja i Kaukaz. Zadanie z samochodami, bardzo lubię takie, choć wg mnie nie było tak trudne jak mogło, bo wreszcie grupa musiała coś wygrać. Już drugie zadanie, z cyklu ''trust'', no i to zaufanie spaliło na panewce :) Trzecie zadanie chyba najlepsze, wreszcie wyzwanie wysokościowe, choć nie takie trudne, ale powiązanie z ekipą na dole, bardzo pomysłowe. Ale znów niewiele wiemy o agencie, bo zadania tego typu utrudniają nam jego rozszyfrowanie. Dalej stawiam na Olcay, nawet bardziej, niż tydzień temu. Jeśli ona się okaże, to nawet dla mnie to będzie za łatwe. Po prostu ona zbyt odróżnia się od reszty całym swoim zachowaniem. Jej sojuszniczka, ta blondynka, też jest mi odrobinę podejrzana, podobnie jak Ruben.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6106
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 515
x 1581

[AVROTROS] Wie is de mol?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Dla mnie każde rozwiązanie inne niż Olcay będzie szokujące.
[ Spoiler ]
. Druga w kolejce jest Loes, ale może dlatego, że jestem trochę oczarowany jej uśmiechem.

Poza pierwszym odcinkiem czuję jakieś takie rozczarowanie. Liczę na efektowniejsze zadania.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy telewizyjne za granicą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości