[AVROTROS] Wie is de mol?

Zagraniczne programy telewizyjne, oryginalne wersje tych pokazywanych w Polsce.
Awatar użytkownika
kubatv10
Obserwator
Posty: 466
Rejestracja: 06 maja 2014, 14:24
x 36
x 14

[AVROTROS] Wie is de mol?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kubatv10 »

@Asjata
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6095
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 507
x 1578

[AVROTROS] Wie is de mol?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Dopiero co ostatni odcinek nadrobiłem i muszę się zgodzić, że ten sezon jest taki sobie. Osoba wspomniana w spoilerach moim zdaniem nie jest Molem, montaż jest zbyt oczywisty.
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[AVROTROS] Wie is de mol?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

Premiera 10 sezonu belgijskiego Mola - 20 marca, co oznacza, że finał 8 maja, a podsumowanie sezonu 15-ego.
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6095
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 507
x 1578

[AVROTROS] Wie is de mol?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Trochę nie rozumiem - co to za twarz tej postaci z zajawki była? Mam nadzieję, że Gilles będzie to dalej prowadzić, bo świetnie się spisuje. Tak nawiasem cieszę się, że Rik po pierwszym niemrawym sezonie rozkręca się i naprawdę fajnie rozumie ten format. Oby holenderski finał za tydzień nie był rozczarowujący i to odkrycie maski okaże się ciekawie zrobione.
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[AVROTROS] Wie is de mol?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

@Rektor Z tego co rozumiem to są połączone wszystkie twarze tegorocznych "kandydatów" przy pomocy technologii AI, a wśród nich tytułowy Mol. I głos też ma być mieszanką głosów "kandydatów".
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6095
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 507
x 1578

[AVROTROS] Wie is de mol?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Coraz ciekawsze technologie wykorzystują w tym programie.
Awatar użytkownika
michalw18
Użytkownik
Posty: 44
Rejestracja: 21 lis 2015, 22:15
x 3
x 17

[AVROTROS] Wie is de mol?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: michalw18 »

Nie powiem, bardzo creepy ten zwiastun. Nie spodziewałem się, że twarz tego osobnika zostanie odsłonięta i nieźle się wystraszyłem :D Myślę, że Belgia nie zawiedzie - jak co roku.

Jeśli chodzi o Holandię, to muszę przyznać, że w życiu nie oglądałem tak nudnego sezonu Wie is De Mol. W sumie nieważne, kto okaże się kretem, i tak nie ma to dla mnie większego znaczenia. Coś wyraźnie nie gra z ich produkcją, doborem uczestników, konkurencjami, które ciągną się jak flaki z olejem i brakiem jakichkolwiek emocji. Przydałoby się odświeżenie formuły, nie tylko prowadzącego.
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[AVROTROS] Wie is de mol?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

[ Spoiler ]
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
Awatar użytkownika
kubatv10
Obserwator
Posty: 466
Rejestracja: 06 maja 2014, 14:24
x 36
x 14

[AVROTROS] Wie is de mol?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kubatv10 »

Aż się prosi rzec, że w Holandii jaki sezon, taki mol :rolleyes:
[ Spoiler ]
Jakub037
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 29 mar 2021, 2:57
x 2
x 1

[AVROTROS] Wie is de mol?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jakub037 »

Pierwszy odcinek belgijskiego Mola wgniótł mnie w fotel. Półtorej godziny niesamowitej produkcji. Oglądałem jak w transie. Niezwykłe, jak Belgowie to robią... Coś pięknego, idę oglądać po raz drugi
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6095
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 507
x 1578

[AVROTROS] Wie is de mol?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

@Jakub037 Gdzie znalazłeś napisy do nowego sezonu?
Awatar użytkownika
michalw18
Użytkownik
Posty: 44
Rejestracja: 21 lis 2015, 22:15
x 3
x 17

[AVROTROS] Wie is de mol?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: michalw18 »

Dokopałem się do komentarza na kanale użytkownika Grant Pies (kiedyś koleś ten przejął schedę po Natalii, która tłumaczy belgijskiego De Mola), że jeśli Natalia nie da znaku życia w najbliższych dniach, to on zajmie się tłumaczeniem i uploadowaniem nowego sezonu.
Na ten moment nic innego na YouTube nie ma.

Obrazek
Jakub037
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 29 mar 2021, 2:57
x 2
x 1

[AVROTROS] Wie is de mol?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jakub037 »

Rektor pisze: 21 mar 2022, 6:56 @Jakub037 Gdzie znalazłeś napisy do nowego sezonu?
Miałem taką chcice na ten jubileuszowy sezon że oglądałem na goplay od razu po premierze. Po oglądnięciu 21 sezonów WIDM i 9 Mola to już nawet nie potrzebuję angielskich napisów, tylko wystarczą mi flamandzkie napisy i rozumiem tak 75% o co chodzi :) wiadomo że niektóre kwestie zwłaszcza związane z dialektami nie do końca rozumiem (w pierwszym odcinku zwłaszcza było trochę takich naleciałości przez jednego z uczestników).
Potem oglądam drugi raz odcinek już z napisami.

To jest po prostu mistrzostwo co Belgowie robią. Przepraszam za moje podniecenie, ale po prostu klasa. Jeśli ktoś oglądał poprzednie sezony Mola, to już pierwszy odcinek będzie dla niego powrotem do wspomnień! Mega!
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38069
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[AVROTROS] Wie is de mol?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Pierwszy odcinek w sumie pożarł cały sezon WIDM. Tamtego nie chciało mi się oglądać, tak wtórny, nudny, zmontowany bardziej jak film, niż program. Belgia nie dość że też pięknie potrafi pokazać scenerię, ale merytorycznie jest dużo lepiej, ciekawiej, angażująco.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38069
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[AVROTROS] Wie is de mol?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Kolejny raz to Belgia wyznacza trendy. Super się to ogląda, ciekawe czy w Polsce, przy promocji, godzinę po premierze w Belgii czy max. dobę, ludzie by to oglądali w Polsacie czy w TVN.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy telewizyjne za granicą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość